English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Pro Kočkapočka - moc děkuji

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Pro Kočkapočka - moc děkuji

AquA
29.07.18
18:19
Reg.6.10.16

Dobrý den, prodávám byt a mám vyhlédnutý dům, moc bych chtěla bydlet v domečku, prosím, povede se mi byt prodat a koupit ten dům? Nebo jiný? Bude tam bydlet se mnou přítel? Prosím, jak vidíte naši budoucnost? Já 17.3.1964, on 24.6.1958, moc děkuji za Vaši energii
 
kočkapočka
29.07.18
19:32
Nereg.

IP: 213.195.201.*
dobrý den, ta cena bytu je nadsazená. pokud neslevníte, i kdybyste měla prodat "pod cenou", tak se vám byt povede sice prodat, ale ne ve výhledu 1-2 měsíců. a na tom závisí i celá koupě domečku... jinak vy chcete ten domeček, ale váš přítel je hlavně bytový typ nebo má nějaké místo k bydlení, kde se usadil a je zde spokojen. trochu ho do toho musíte zasvětit, aby měl pocit, že to vymyslel. zatím to tak ale nevypadá a z jeho strany tam vidím neochotu to měnit.
 
AquA
29.07.18
20:03
Reg.6.10.16

Moc děkuji - ano, přesně tak to je, cena je vysoká, uvažuji, že počkám tak za rok a přijde jiný byt... .přítel asi má nějaké obavy, on je tam vázán hlavně prací... takže raději nechat domeček osudu a času? :) ... přítel mluví o svatbě, já mám trochu strach, že se budu muset přizpůsobit víc, než bych chtěla... mám do toho jít? Děkuji za ochotu...
 
AquA
30.07.18
12:03
Reg.6.10.16

Oprava - přijde jiný dům
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)