English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Pro Dracizenu.

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Pro Dracizenu.

Gama
10.04.18
16:59
Reg.4.1.18

Zdravím Tě Dracizeno,pročítala jsem si některé tvé příspěvky.Jak jsi přišla na myšlenku že upír je tvor neživý.Že andělé nemají žádnou chybu.Že energetický upír je astrální bytost která si dělá co chce.A co přesně myslíš tím že jsi mimosmyslová bytost.Docela by nás zajímalo jak by jedinec jako ty čistil auru jedinci který je z hlouby duše si jistý že je démon.A to myslím tváří v tvář ne po počítači.Nepopírám že lidé jako jsme mi potřebují duševní rádce,čím vyšší bytost tím vyšší vědomí.Pro nás jen loutka může být mimo mysl.Mysli na to až budeš necitelně komentovat lidi kteří svou energii den po dni v reálu dávají těm kteří jí potřebují nejvíce.Protože takové bytosti považuje i vyšší moc za anděly chodící po této zemi.Tvrdíš že se tu duše producírují a parazitují,takže chceš říci že Achaton neplní své povinnosti jak mu bylo uloženo vyšší mocí?Co víš o smti,co víš o koloběhu duší,co víš o znovuzrození,co víš o trůnu,co víš o portálu nic.Takže moje milá,ich nachta déta.
 
Dracizena
28.04.18
23:06
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Zdravím Gama... posíláš mi mnoho zbytečné energie v písmenkách, děkuji...
Věnovala a věnuješ mi dosti času v myšlenkách... dáváš mi o sobě vědět, abych si tě také všimla a dáváš mi vědět, že Ti ležím v hlavě... Ano, jsem ve Tvé hlavě... Lidé jsou v lidech buňkami a já jsem v Tobě důležitým buněčným světem... velmi důležitým... Upíři jsou živí lidé... nic není neživé... vše je živé a vše žije v lidských tělech, ale z našeho pohledu v neskutečné hloubce mikro... Kde jsi četla, že andělé nemají žádnou chybu... Když se podíváme na zmrzačeného člověka po bouračce, jeho Anděl v uvozovkách, sotva leze... A měla bys vědět, kdo jsou andělé... nevíš to... Žádná astrální bytost si nedělá co chce, ani Ty ne... Vše je řízené a jsme program, který pracuje tak, aby jsme vyzářili svůj druh světla... Démon v člověku, je jeho silová myšlenka, nic více... A poradím si, i s démonickými lidmi... Omyl, ne, čím vyšší bytost, tím vyšší vědomí... ale čím světelnější bytost, tím jemnohmotnější vnímání... Kdo je Achaton, to není Tvůj Anděl, ani archanděl... Jen někdo zveřejnil své andílky, které se mu představili vnitřním slyšením a lidé jdou po stopách jmen, které je nevedou do světla jejich dimenze, ale toho , kdo tyto jména zveřejnil a zpopularizoval... Být Tebou, tak z nějakého Achatona bys měla mít strach... Rozlož si toto slovo a slož... ACHATON= CHATA +TÓN+TAHAT... Chata není pevný dům a kde kdo chatu vykrade... a když se opíráš o Achatona, nediv se, že máš stavy totální únavy, vykrádá Ti tento Duch tělesnou energii, Tvé zlaté světlo... Ladí Tě do líbivých TÓNŮ, ALE NEUCHRÁNÍ PŘED NEMOCEMI... Dokáže člověka TAHAT i za vlasy... Sama poznáš... Vím více, jak si dovedeš představit... Ale to stačí z mé strany... vrátila jsem Ti energii, kterou jsi mi svými větami poslala... jen jsem Ti ji trochu vyčistila od klamů... měj se dobře... pohádkově dobře... a nezlob dimenzní Peklo... .ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S TEBOU***
 
Gama
30.04.18
15:58
Reg.4.1.18

Milá Dračíženo,když se před nějakým časem na mou osobu obrátili lidi, kteří se s tebou na těchto stránkách setkalia měli opravdu ojedinělý náhled na tvou osobu.Musím říci že měli pravdu.Jsi opravdu posedlá sama sebou a svým božstvím.Můžeš být klidná za vlasy mě nikdo netahá a ani tahat nebude.Pomyslné andělíčky to máš možná v halvě ty nikoli já.Znovuzrození skrze smrt,to je ten problém o kterém nic nevíš tak se k tomu nevyjadřuj.Achaton není démon, to se pleteš a proč bych chodila po stopách jména když vím kdo to je.No víš, anděl smrti patří mezi aděly ať už je ti to pochuti nebo ne.Taky bys měla vědět že anděl není unaven a necítí bolest,strach atd.To by musel být smrtelný a to není.Takže teoreticky kdyby andělé strážily co maj myslíš že by se děly věci co se lidem dějou.Asi těžko jenže nijak náš svět tyto bytosti moc nebere.Ano občas se někomu zjeví a odpoví na otázky co nás tíží.V minulých životech si žila s utrpení druhych a máš asi pocit že v tomto životě tě tvá urputnost spasí to asi ne a myslím že až se potkáš s Achatonem tak ti ten tvůj AMEN AMEN bude tak akorát na prdlajs.Jo a jak jsi psala že mou energii jsi očistila a poslala spátky tak to ti musím říc taky mizerná práce kotě.Co se týče únavy tak neměj péči jsem úpně v poho.Amenuješ stejně rychle jako mrskáš s démony. Jedinej kdo by měl mít strach jsi ty a víš proč?Kdybys byla tak dobrá jak říkáš a víš vše pak víš kdo jsem a že jsme se už setkali!Jen koukám že tě ta tvá nabubřelost neopustila.Jen už nenosíš černý šat a nemáš své poskoky.
 
Dracizena
01.05.18
16:13
Nereg.

IP: 185.131.62.*
gama... je v tobě ještě hodně zla a záště... Až tyto zbloudilé energie ze sebe vyčistíš, pak za mnou přijdeš v pokoře... Achatona nikdo nezná, ale dimenzní bytí pod jménem ÁMENOS /amen/, zná celý svět... Lidé jsou celým světel, lidé jsou duchovním tělem a proto slovo-jméno ÁMEN je světlem léčivým... nevíš, jen tlacháš, tak si tlachej... A NEPER SE S MOU ENERGIÍ, TA NEVYHRÁVÁ, ALE LÉČÍ... nebudu zde na tebe už reagovat, nejsem zvědavá, protože si tě čtu ve své mysli... A NEMÁM TU POTŘEBU, KTEROU MÁŠ TY KE MĚ...
měj se dobře Achatone... ÁMEN*ÁMEN*ÁMEN ZA TEBE***
 
Gama
02.05.18
11:14
Reg.4.1.18

Utíkáš před minulostí jako sama před sebou.Zlo ,zášť,nenávist to jsou vlastnosti které lidé jako já nepociťují od toho jsme odprostěni a už dávno.
Achatona neznáš nemáš dar astrálně dekodovat.Proto to zapíráš jako nemožné.
Prát se s tvou energii není s čím.Setrváváš v kruhu a setrváš tam zase až do konce svého života.Víš někomu může amen přinést dobro ale někomu bolest.Servus est svého vlastního světa!
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Koláček štěstí
Nechte se inspirovat tajemnou věštbou z koláčku.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)