English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Názor na vlastní výklad tarotu".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Názor na vlastní výklad tarotu

Prokop 77
23.01.23
14:37
Reg.20.1.20

Přeji dobrý den.
Mám otazku, zda můžu jako žadatel (vykládač) nechtěně ovlivnit (podvědomě) tarotové karty pro vlastní výklad? Předpokládám, že by to nemělo být možné, přesto mi občas připadá, že karty mi jdou tzv. na ruku... a ne vždy výklad vyjde (zase se učím a nevykládám moc dlouho, takže je i možná chyba u mě - vporozumění výkladu)
Jaký máte na to názor?
Děkuji za odpověď.
 
popelka
25.01.23
13:42
Reg. před 2016

Sám sobě si vykládat se dá. Vlastně se na tom učíte.
 
Prokop 77
27.01.23
11:22
Reg.20.1.20

Děkuji za odpověd.
Jj, že se takhle učím, to vím a že jde taky o navázání vztahu s kartami.

Mě prostě občas připadá, že mi karty chtějí udělat radost a vynesu si ty, které bych rád viděl...
 
popelka
27.01.23
16:45
Reg. před 2016

I mě se to stává, hlavně kdyz se ptám na něco vícekrát.😂 Určitě je lepší si svůj výklad ještě ověřit u nějaké kartarky která vás nezná.🙂
 
popelka
27.01.23
16:47
Reg. před 2016

Já tomu říkám že si nadržuji.😂 ;😂&am p;#128514;
 
Prokop 77
01.02.23
13:51
Reg.20.1.20

Ohledně ptaní se na něco vícekrát, pokud nejde o nějaké delší období - to jsem už vyčetl, že se nemá (nemyslím upřesnění další kartou).
A u kartářky, která mě nezná,... no problém je že taky žádnou neznám :), leda tady na fóru si to nechat "proklepnout". Ale zase pokud nemíchám karty, ale někdo na druhé straně, jakou to má "váhu"?
 
popelka
02.02.23
14:47
Reg. před 2016

Karty nemusi míchat ten kdo se ptá. Dělají se výklady i na dálku a funguje to.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)