For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 27.9.2022
Svátek slaví Jonáš, zítra Václav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 27.9.2022
Svátek slaví Jonáš, zítra Václav.

Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.

Gabča1
08.07.21
18:26
Reg.8.7.21

Dobrý den,
chci se zeptat jestli mne potká láska. Jsem pořád sama a bojím.se, že to takhle zůstane napořád. Buď se na mě lepili kluci, kteří se mi nelíbili nebo úplní podivíni nebo ti, kteří chtěli holku jenom na jedno nebo ti co k něčemu byli, tak to hned utli.
Děkuji za odpověď.

Poustevnice
11.07.21
11:37
Reg.17.7.21

Milá Gabčo, nevím kolik je vám let, tak to se těžko radí. Ale pokud jste kolem dvacítky, tak vězte, že kluci v tomto věku jsou "jenom na to jedno" - jejich sexuální aktivita a potřeba sexu stoupá do cca 30 ti let... .kdežto u žen je to trošku jinak, ale to si můžete najít na netu. Doba se prostě změnila, za mých mladých let se takto mladí kluci kolem 25ti let běžně ženili a zakládaly rodiny, tak to se to jim teď "pěkně radí" z pozice kolem 55 let.
Ale vyložila jsem karty LeNorman, jak to vidí do konce roku, jestli tam nějaký muž objeví. Nevím také, co si mám představit pod "pořád sama", zda již za sebou máte nějaké manželství, vztahy, společné bydlení.
Karty praví, že vaše zázemí v minulosti doznalo nějakých nepříjemných změn, bylo nějaké nucené stěhování, znovubudování své domácnosti... .ale nyní to vypadá, že zázemí máte a na vaši psychiku silně doléhá touha po vlastní rodině. Hned v nejbližší budoucnosti máte spolehlivého přítele a kamaráda, který by si rád něco začal, ale někdo nebo něco mu v tom brání. Neodháníte no, nebo už jen pomyšlení na něj vám připadá jako "nemožná věc, co se nemůže nikdy stát"... .ale přesto dál máte stabilitu, navázání vztahu a jeho postupné upevňování poslední karty pak ukazuje na vášeň, milostní vztah a uspokojení alespoň po této stránce. Jak se to bude dál vyvíjet, to se ukáže později. Ale výhled máte velmi pěkný, plný lásky a příjemného prožívání.
Tak si to hezky užijte.

Gabča1
11.07.21
12:12
Reg.8.7.21

Děkuji vám za odpověď.
V minulosti stěhování bylo a na jednoho kluka si myslím, občas se po přátelské rovině vídáme. Snad ta vaše věštba vyjde, pokud ano, tak se mám na co těšit.

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)