English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Verunika
05.01.20
20:41
Reg.13.8.17

Dobry večer pani Ninka,mám na Vás velku prosbu,mám ísť pracovať od februára 2020 do novej roboty do podatelne a mám na Vás prosbu že či sa mi tam bude dariť,chyba mi ešte do dochodku 4 roky a potrebujem ešte pracovať,a ak možem že či stretnem konečne tento rok už mojho muža pre život,nakolko som už 23 rokov rozvedena a od vtedy žijem sama,teda vychovala som si 2 dcerky,len obe sú už vydate a majú svoju rodinku,dakujem pekne a želám Vám vela osobných úspechov v živote Vierka nar.6.4.1962
 
nina6
07.01.20
21:25
Reg. před 2016

Dobrý večer,tento rok bude pro Vás hodně úspěšný,dařit se Vám bude na všech frontách.V práci budete spokojená i po finanční stránce a co se týče lásky,tam také budete slavit úspěchy.
 
Verunika
08.01.20
18:17
Reg.13.8.17

Jeeej dakujem velmi pekne p.Ninka ste ma velmi potešila Vašou veštbou,hned mi to dalo velku nadej do tohto roka,tak sa teším,že po tých rokoch, príde aj na mna uspech a štastie.dakujem krasne a ešte raz želám Vám vela pohody a úsmevu do Nového roka
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)