Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2019
Svátek slaví Marek, zítra Oto.

Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Sen o panu Drahošovi".
Jméno :

Zpráva:

Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Sen o panu Drahošovi

Symbiotica
(17.09.18 / 14:42)
Dobrý den, dnes se mi zdál sen, který měl podle mě symbolický význam. Odehrával se na dovolené v Turecku. Jeli jsme mikrobusem ke starým lázním na kopci. Podél cesty byl ostnatý drát, který měl tento komplex chránit. Po prohlídce lázní se schylovalo k bouřce, tak jsme všichni spěchali, abysme toto místo na skále opustili a nezmokli. Já jsem hledala oblečení pro svou dcerku, abych ji oblékla kvůli změně počasí. Jedna botička mi však spadla do propasti, která byla za parkovištěm a zachytila se na úzké "římse", která byla kousek pod okrajem propasti. Přelezla jsem proto okraj propasti, abych botičku vzala. Moje dcerka se však rozběhla za mnou a musela jsem ji chytit, aby do propasti nespadla. Poslala jsem ji za babičkou (mojí mamkou) a snažila se vylézt zpět na parkoviště, když v tom pribehly k propasti další děti, které jsem musela chytnout, aby tam nespadly. Postavila jsem je úzkou římsu vedle sebe. Když v tom jsem si všimla, že římsa vede podél propasti dál a jde po ní spousta lidí. Někdo na mě zavolal, že tam vede cesta. Šla jsem tedy za těmi lidmi a uviděla jsem polozborenou stavbu připomínající sjezd z patrového parkoviště, která vedla do moře pod skálou. V první moment mě napadlo, že ta cesta je hodně nebezpečná. Ale pak jsem si řekla, že když tam jde tolik lidí, proč to nezkusit. Abych však dole neskončila v moři, po jedné části kontrukce jsem sešplhala k loďce s veslem. V ten moment sestoupil k moři pan Drahoš a začal řešit, jak se všichni dostanou na břeh, který však byl obehnaný ostnatým drátem. Já jsem teda k těm lidem připlula s loďkou a zeptala jsem se pana Drahoše, jestli třeba z té konstrukce nespadlo dolů nějaké dítě. On mi neodpověděl. Ale jiný muž mi řekl, že to neví a že doufá, že ne. V ten moment mě začalo mrzet, že jsem nezůstala s těmi dětmi nahoře, protože jak se zdálo, nikdo se nestaral o jejich bezpečí. Taky jsem si říkala, že přelézat ostnaté dráty od moře je hloupé, protože nás turecká ochranka nejspíš zastřelí. Jaké symboly v tom snu vidíte? Že pan Drahoš podporuje zbytečně nebezpečnou cestu uprchlíků přes moře. Že nedbá na bezpečí budoucích generací (dětí)? Že člověk nemá slepě následovat "stádo", když mu selský rozum říká, že jdou špatnou cestou?

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)