English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...
Domino
Věštba budoucnosti podle kostek domina. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Svobodová

Od všeho se osvobodit... nikde dlouho nesetrvat, k nikomu nepřilnout, chce-li člověk zachránit sebe.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Prosim Gamu".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Prosim Gamu

Oska
22.03.18
15:52
Nereg.

IP: 89.24.51.*
A jaky je tedy muz nar. 15.12.82? Dekuji.
 
Gama
22.03.18
17:34
Reg.4.1.18

Osko,Osko proč ty obavy?Které z vás cítím.Moje milá buďte v klidu vše se dá poskládat jak má.Hodila jsem si do počítače jeho narození s nultou hodino ikdyž to většinou nedělám protože je to tak na 70%.Vychází mi panna což by bylo dobré když u vás je absedent blíženec.Váš chlapík je velmi šťastná bytost protože díky panně se v něm kloubí celá řada pozitivních vlastností jako třeba jemnost,citlivost,kultivovanost,klid což třeba není tak docela doména střelce.Takže na druhé straně jsou protiklady střelce.Proto tento zrozrnec je v mládí trochu rozpolcená osobnost jak stárne jeho charakter se ustálí a propojí obojí znamení do souladu.Má vždy vysoké ambice není to prostě žádný troškař v žádnem směru.Je velmi procovitý protože tihle zrozenci nedostanou od života nic zdarma.Dokáže si v životě opravdu hodně odříkat aby dosáhl hodně vysoko.Pak je tady ten protiklad střelec je brán jako strážce a lovec.Nemá rád v citech konkurenci.Tak aby bylo ještě více jasno vite jak by vypadala odveta za váš možný morální poklesek v jeho podání asi by šel do hospody tam by se vožral jak doga cestou by se pozvracel a domů by přišl na šrot a s pořádnou migrénou.Pak by s vámi pár dní nemluvil než by si ujasnil zda vás opravdu miluje.Panna víc uškodí sobě než druhému.Pak by se to srovnalo.To nastane když zvítězí panna.To vaši blíženci by se zachovali naprosto krvelačně že by asi nestačil utíkat.Když zvítězí střelec tak sokovi ustřelí hlavu ,doma všechno rozmlátí a pak se naleje v nejbližsí hospodě kde si ujasní své city k vám.Pak se vrátí jako vítěz z bitvy no a nezbyde vám už ani poste jak jsem již řekla oheň+oheň =vatra.Myslí že ale k těmto věcem nemusí vůbec dojít a víte proč ,jste také střelec a ten si umí vždy svou zahradu ohlídat.Takže žádné strachy a šup do toho.Určitě budete skvělý pár.Hodně štěstí beruško.
 
Oska
22.03.18
17:51
Nereg.

IP: 89.24.51.*
Dekuji Gamo. On ma zatim vztah, nevztah s blizencem. Tak to asi neklapne. I kdyz kdo vi :-)
 
Gama
22.03.18
18:50
Reg.4.1.18

Osko,netrapte se ono to nějak dopadne.Střelec a Blíženec není nikdy dobré spojení vždy je to na úkor jednoho z nich.Přeji vám aby se vám splnila všechna přání.Vzduch a oheň stojí vždy proti sobě ne vedle sebe,beruško tak hodně štěstí.
 
Oska
22.03.18
18:55
Nereg.

IP: 89.24.51.*
Jo to mate pravdu. Ma s blizencem nejake problemy. Jednou vztah ustoji a pak je zase na rozpadnuti. To mate pravdu.
 
Gama
26.03.18
17:02
Reg.4.1.18

Musíte mít trpělivost střelec v panně je jako váha neumí se hned rozhodnout.
Tak se v tom plácá než mu dojde trpělivost.Pokud je tam dítě tak smysl zotpovědnosti k dítěti je hodně svazující.Někdy tento muž opustí vztah až když je dítě skoro dospělé.Tak to prostě maj.Přeji vám pevné nervy a hodně trpělivosti.
 
Oska
26.03.18
18:19
Nereg.

IP: 89.24.52.*
On tam dite ve vztahu nema
Dite mam ja. On ne.
 
Gama
27.03.18
14:49
Reg.4.1.18

Tak úplně nejlepší bude když to sním proberete.Jestli jsem to dobře pochopila
k vám se chodí skovat když mu to nejde.Milá střelkyně charita ano ale ne na váš úkor.Každý dospělý člověk by měl vědět co chce a také se podle toho rozhodovat.Je dobré zjistit co je motem že zůstává.Ikdyž jak je známo blíženci jsou opravdu krvelačné bestie,znám takové dámy co klidně partnera bodnou nožem.
Můj syn žil s takovým blížencem pět let a má tři jizvy a syna ve vlastní péči.
Jestli to není třeba strach s emocí blížence střelec v panně je slabší jedinec.
Takže si zjistěte okolnosti protože tihle zrozenci mohou zaútočit i na vás pokud se o vás dozví.S tím mám bohaté skušenosti.
 
Oska
27.03.18
15:13
Nereg.

IP: 88.146.103.*
Ja si myslim, ze i toho strelce v panne bude dost. Nejenom toho blizence. Nu nic, necham to byt :-)
 

Gama
27.03.18
16:19
Reg.4.1.18

Holčičko moje,jste mladá jste střelec ten se umí obracet kdekoli se ocitne.Najdete ještě lepšího,mimo to máte budoucího genia to by bral každý.Jen musíte tento rok zavítat tam kde by vás nikdo nečekal prostě do jiných vod.
Pak uvidíte že se vše začne měnit k vaší radosti a spokojenosti.Rok teprve začal a na jeho konci může být i vaše velké štěstí tak hr na něj miláčku.
 
Oska
27.03.18
16:42
Nereg.

IP: 88.146.103.*
Tim geniem myslite moje dite, ze :-)
 
Oska
27.03.18
17:02
Nereg.

IP: 88.146.103.*
On je si myslim tou osobou, ktera se nechce vazat, ale uzivat si zivota. On nebude si myslim pro rodinu. Co myslite?
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)