English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Potřebuji pomoc se schopnostmi ".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Potřebuji pomoc se schopnostmi

Arpiia
26.02.18
14:49
Reg.18.2.18

Ahoj lidi. Jsem dospěla žena. Mám schopnosti, které neumím ovládat. Umím lidem brát špatnou energii a neumím se jí zbavit. Taky se mi často stává dejavu vím co se pak stane. Jako malá jsem uměla předvídat co se stane, ale s postupem věku to zmizelo. Jsem citlivá na různé energie. Před 3 roky jsem zjistila, že dokážu zjistit jestli někdo blízký zemře. Take umím pomocí doteku léčit, ale jde mi to jen málokdy. Ještě jsem nepřišla na techniku. Také mám problém s duchy, nevidím je, ale cítím je kolem sebe. Ráda bych je viděla. Také se mi už několikrát stalo. Jako by mě nějaký duch chtěl udržet ve snu, byla jsem jako by vzhůru a přitom spala. Věděla jsem, že mě tam něco drží a nechce, abych se probudila. Ikdyz jsem se o to snažila. Prosím pomoc
 
Arpiia
26.02.18
14:56
Reg.18.2.18

Kdyžtak mi prosím napište na mail. Vixen1111@seznam.cz
 
Lumpino
04.03.18
13:44
Reg. před 2016

Co zkusit docela obyč. pitomou meditaci. Zagůgli a zadej si heslo jako třeba meditace, trátak (to je termín z jogy), a podobně. Když dokážeš dobře soustředit myšlenky, měly by problémy zmizet, nebo alespoň výrazně zeslabit.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)