English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Kosík

Každé individuum si musí samo a bez zastoupení osvojit kulturu a žít svůj život.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Minulé životy".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Minulé životy

kelišová
18.07.16
17:56
Nereg.

IP: 109.81.208.*
Zdravím všechny, nedávno jsem si hrála se svými dětmi, povídali jsme si, o světě o otroctví v Americe a můj šestiletý synek mi říká: " Já Lincolna viděl".Smáli jsme se tomu, jakpak bys ho mohl vidět, když je dávno nežije, ty jsi taky viděl všechno... .A on úplně sebevědomě odpověděl:"Já ale byl jeho voják".Mohl by mi někdo vyložit, jak dalece je to fabulace nebo zda se může jednat o vzpomínku na minulý život ?Díky za všechny odpovědi.
 
XENIE
01.08.16
18:51
Reg. před 2016

Praví se, že malé děti si dovedou připomenout útržky z minulého života. Jak dítě stárne, "vzpomínky na minulý život" jsou postupně zapomínány. U dospělých lidí se tyto vzpomínky připomínají pocity ve smyslu: tady jsem již byl, tohle jsem již zažil, s tím člověkem jsem se již setkal ...
 
Jerra
14.07.22
03:45
Nereg.

IP: 89.176.74.*
Dcera mi nedávno řekla něco podobného - že někoho pamatuje nebo někde byla, už nevím. Pustila jsem to z hlavy, je to důležité pro ni, ne pro mě. Obecně jí tyhle věci nevyvracím ani nepotvrzuji, zůstávám u "možná". O minulých životech s ní mluvím, ale taky se slovem "možná" a říkám jí někdy na co jsem si vzpomněla já a taky to, že to nikdo neví určitě. A ptát se jí nemá smysl, i když něco podobného řekne, tak když se jí ptám, neví.
 
Kelišová
23.10.22
21:20
Nereg.

IP: 77.48.156.*
Mám neklamný pocit,že jestli jsou minulé životy, tak jsem několikrát přišla o hlavu... .
Můj starší syn tvrdí, že byl v minulém životě kat, tak mi to tak nějak zapadá do sebe - karma je zdarma
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)