English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Crane

Přítel je osoba, se kterou se odvažujete být sám sebou.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Dracizena".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Dracizena

pavla3391
08.12.15
13:10
Reg.7.12.15

Můžu vás poprosit o výklad? mě by zajímalo, jestli se mi podaří najít si parťáka v blízké době. nebo jestli ten, na kterého si myslím má zájem.
 
Dracizena
12.12.15
20:12
Nereg.

IP: 213.151.77.*
nemáš pospíchat Pavlo, Ti vzkazuje Tvůj Anděl... vydrž a pak ještě vydrž a potkáš slušňáka a budeš překvapena, že zrovna tento má o Tebe zájem...
 
pavla3391
12.12.15
20:22
Reg.7.12.15

děkuji za vzkaz, opravdu mě těší, že jste reagovala. Hádám, že si počkám hodně dlouho.. já jsem sama pořád, tak prostě už bych ráda někoho měla. nejde o to, že bych po třech měsících netrpělivě čekala dalšího. měla jsem všeho všudy jeden normální vzah a to už nejsem dávno teenager. a jestli to jednou bude dobrý vztah, budu opravdu překvapená. zatím se mi stává, že mi píšou ti, o které zájem nemmám, ale jakmile se mi začně někdo z nich líbit, oni už couvají nebo co. nevím proč. a ten, na kterého si myslím právě teď? ten o mě taky zájem nemá?
 
pavla3391
12.12.15
22:52
Reg.7.12.15

nebo to vydrž a pak ještě vydrž znamená, že až ten třetí od teď bude ten koho hledám?
 
Dracizena
15.12.15
22:36
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Tak nějak... Ty budeš energeticky silná a proto do Tvého aurického pole jen tak nějaký nezapadne... měla by ses začít duchovně očišťovat /ne pobožně/, aby sis rozjasnila své aurické pole a toto pole pak, jako magnetem přivede dobrého chlapáka... Ty nemůžeš mít chlapa, který by se s Tebou přel... to byste zbořili dům:)))Potřebuješ rozumného, který umí pochopit, poradit, pohladit... ale nesmí to přehánět, to by se Ti časem zprotivil... Ještě Tě Andílek nechá čekat, ještě nemáš své aurické pole v barvách a to je ochrana před člověkem, který by se tě dotýkal... A to je to, co si lidé neuvědomují, že každý má své energetické pole, jako sukni z pavučiny a více roztrhanou ji mít nesmíte... byla by to cesta do nemocí... Chce to, posílit si auru a pak se ledy pohnou...

 
pavla3391
17.12.15
12:57
Reg.7.12.15

Jenže jak?
 
Dracizena
18.12.15
21:55
Nereg.

IP: 213.151.77.*
napiš mi... dám si s Tebou práci... jsem seznam.cz
 
Diwuscha
09.02.16
14:53
Reg.9.2.16

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda muž, kterého jsem nyní potkala je tím pravým. Nebo mi životem pouze prochází? Děkuji a krásný den přeji, Iva
 

Dracizena
13.02.16
17:08
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Diwuše... tyto otázky duchovním lidem nikdy nedávej... pak jejich Duch by s Tebou věky manipuloval, jako se svou loutkou... Já Ti poradím toto... pravý partner neexistuje, tak jako levý partner neexistuje... je jen střed a na Tvou středovou lajnu si někdy, nějaký stoupl, ale Ty ses ho nevšila a nebo se Ti nelíbil vzhledově... Ty hledáš toho skutečného, ale ti skuteční nemusí být vůbec pohlední a ti pohlední, jsou obyčejně v zajetí negativních energií... Denně se vylaďuj do duchovních sfér a denně si proto opakovaně ámenuj a měj to jako svou modlitbu+mantru+ slovní spojení s Tvou dimenzí a ta, až si Tě vyslechne, pak se všimneš toho muže, který bude do života dobrý... Ale ještě si počkáš, mi prozrazuje Tvůj Anděl...
 
ladislav
10.04.16
07:25
Nereg.

IP: 188.134.154.*
Můžu se zeptat či smí přítelkyni ostanen spolu??? Nebo či bude mat jiného, dekuji
 
meduza
12.05.16
16:42
Reg. před 2016

Dobrý den,chtěla bych Vás moc poprosit o alespoň maličký výklad do budoucnosti.Předem moc děkuji Romana 1.3.1972
 
Zofie
12.05.16
22:22
Nereg.

IP: 188.22.225.*
Nachazim se v tezke karme s mym manzelem,nefunkcni manzelstvi,jsem pod jeho tlakem.Mam sanci na praci,coz by znamenalo muj odchod a budu mit kam?Mam dceru,ktera ted nesdili moje mysleni.DEKUJI!email laasofie@gmail.com
 
Lida
13.05.16
16:22
Nereg.

IP: 85.71.231.*
Podaří se mi v nejbližší době najít kamaráda do deště s kterým si budu rozumět?
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)