English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "prosím draci zenu o radu".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

prosím draci zenu o radu

marika1113
05.12.15
09:41
Nereg.

IP: 95.103.191.*
Dobrý deň dracizena, veľmi rada čítavam vaše rady. Touto cestou by som poprosila aj ja o radu, lebo som už zúfalá. volám sa mária nar. 10.6.1977 a môj muž peter nar. 19.8.1974 a žijeme spolu vyše 18 rokov. Naše manželstvo prešlo ťažkými skúškami, zažila som veľa psychického teroru a ponižovania. Vždy som sa bála vyjadriť svoj názor, stále bolo tak ako povedal on. Nechcel som mnou cnodiť ani k mojej rodine, nemohla som ísť dokonca ani do práce, tak som ani nepracovala. Doslova som sa ho bála. Teraz je všetko inak. Pred dvoma rokmi mi vstúpil do života chlap nar. 30.10.1997, od prvej chvíle mám pocit, akoby sme sa poznali večnosť, stal sa so mňa iný človek, už nie som ticho, už si poviem čo chcem, už sa nenechávam obmedzovať, to sa samozrejme môjmu mužovi nepáči. Doslova sa mi sprotivil, teraz sa akoby všetko obrátilo a ja by som sa najradšej rozviedla. Doslova ho neznesiem pri sebe, moje telo zle reaguje na jeho prítomnosť. Drahá pani dracizena, ja neviem ako to bude pokračovať ďalej, či to vôbec zvládnem. Deti sú už veľké, často nás vidia sa hádať, ale oni si nepamätajú ako sa choval on ku mne, keď boli malé, ako ma ponižoval. S človekkom, ktorý mi vstúpil pred dvoma rokmi do života je to pekné, rozumieme si, zaživam to, čo som nikdy nezažila, stačí pohlad a viem, čo si myslí, dúfam, že zostaneme spolu v kontakte.
 
Dracizena
06.12.15
00:14
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Marika... když se ptám svého vnitřního hlasu kdy má člověk odejít od partnera, tak mi duchovno radí, vydržet co nejdéle... mezi manželi se přelévají důležité energie a když dva se rozejdou dříve, jak se ty důležité energie přelijí, pak nastanou zdravotní potíže... Ale jak zde popisuješ, došla jsi v manželství, až na samý konec "jsi nadoraz"... A jestli máš pocit, že manžel Tě urážkami doslova vyhání, tak odejdi... Naslouchej vnitřnímu hlasu a hlavně se soustřeď na své smysly. Máš jich PĚT a proto si doma sedni do klidu a udělej si rituál...
Zapal si svíčku, když seženeš zelenou, bude dobře, jinak bílou...
Vyjasníš si své energetické pole modlitbou a když chceš radu ode mne, použij mou modlitbu... 50x vyslov slovo Ámen, ale směrem do hvězd...
napiš si na papír všech 5 smyslů a každý smysl dej k jednomu prstu pravé ruky a prst i smysl dej do nějaké barvy... má tabulka je taková to, můžeš si ji půjčit... v palci je červený smysl=chuť... ukazovák je zelený=zrak... prostředník je modrý= sluch... prsteník je zlatý= čich a malíček je bílý = hmat... napiš si tuto tabulku na papír... obkresly si svou pravou ruku a zakresly barvy a smysly... až odámenuješ, vydýcháš se a protřeš chvilku dlaně a kůži, třeba na tvářích, pak se ptej jednotlivých prstů-smyslů a odpověď ucítíš v hlavě... ke každému prstu si napiš ano, nebo ne, jak to ucítíš v hlavě... možná, že hlava Ti sama kývne na ano a nebo na ne... proto říkám, vyciťuj své tělo, ONO Ti bude odpovídat... mezi tím vyslovuj i to slovo Ámen... .Ámen je archanděl a povede Tě... Napiš mi, jak to proběhlo, buď zde a nebo jestli chceš soukromí, tak na meil... jméno znáš a jsem seznam.cz
 
bariana
06.12.15
16:28
Reg. před 2016

dobry den draci zeno,moc vas prosim o vyklad vztahu s mim byvalym přítelem s kterym sme se po trech letech opet videli a stále k nemu hodne citim.nas vztah byl velmi komplikovany a problematicky a nevim jestli je pro me rozumne se opet do neceho poustet.chtela bych vedet jestli me opravdu miluje tak jak mi to tvrdi a jestli je ke mne uprimny.moje datum nar.10.8.1981 a on 9.8.1975.moc vas prosim o vas vyklad a zaroven moc dekuju
 
Xenie
07.12.15
07:36
Reg.6.12.15

prosim dračí ženu o radu
Dobrý den, jsem před vážným životním rozhodnutím ohledně nového vztahu,poradila byste mi?
 
marika1113
07.12.15
20:36
Nereg.

IP: 78.98.235.*
Velmi pekne dakujem pano dracizena za vase rady a za vas cas, ritual si spravim a napisem vam.
 
Víra
08.12.15
10:15
Reg. před 2016

Prosím o informaci, zda se mi již bývalý partner 4.7.1965 nebude plést do života. Já jsem 27.6.1973. Děkuji mockrát.
 
Dracizena
12.12.15
20:10
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Bariana, na růžová slovíčka nedej... a přemýšlej, co je to milovat? Vztah, který se přežene, jako vítr a stačí, až nastanou starosti a je po zamilování... pak je to cesta do"prdky" a podobně...
kdyby, tak by se s Tebou se snažil sladit a nerozcházeli byste se...
Lépe mezi vámi nebude, jak bylo... a to ber na vědomí... měj se...
 


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)