English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.7.2024
Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.7.2024
Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Kouzlo pro štěstí21.07.24 / Stanicka v Kouzla a magie
Hledám Mistra09.07.24 / Ori Tegmine v Kouzla a magie
Sny o mrtvém psovi07.07.24 / Janna v Sny
Hledám Mistra03.07.24 / Eddie Nunez v Kouzla a magie



Stačí věřit a dosáhnete velkých věcí!
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Budu spát zdravým spánkem a ráno se budu cítit svěží. ”


Myšlenky moudrých

Mickiewicz

Každý den pozoruji, jak mládež trpí tím, že neexistují školy, v nichž by se učila žít s lidmi a se světem.
Další myšlenky

Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "loterie co to má znamenat?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

loterie co to má znamenat?

Agentka7
08.10.15
18:23
Reg. před 2016

Zdál se mi sen a ráda bych od někoho z Vás věděla co znamená!Zdálo se mi že jsem si šla vsadit a tak jsem si vsadila ale paní mi tiket vrátila že ho špatně zapsala a ukázala mi ho byly tam na začátku tři sedmičky 777 a ona mi řekla že místo sázení mi nabídne los ale na ten jsem nic nevyhrála.Co to má znamenat?
 
Valdemar Beneš
14.04.16
15:05
Nereg.

IP: 91.109.30.*
Taky se mi jednou zdálo něco podobného, tak jsem si druhý den koupil stírací los a vyhrál jsem 1000 Kč. S velkou pravděpodobností to byla velká náhoda, ale tak co, radost jsem měl i tak. Koukal jsem, že se dají kupovat losy na vyhraj.com , tak můžeš taky zkusit svoje štěstí, uvidíš.
 
Januľka
16.04.16
06:29
Nereg.

IP: 90.64.8.*
Skúsiť to s tým losom môžeš, šťastie praje pripraveným! Inak číslo 7 je zvláštne a magické. Predstavuje pokoj po rušnej práci, prestávku medzi dvoma etapami v živote, manželskú krízu a je i rozprávkovou šťastnou číslicou. Prajem Ti to posledné!
 



Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)