English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Neumím se vyznat ve "Vyšších náznacích"".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Neumím se vyznat ve "Vyšších náznacích"

Divka_Zmatena
02.05.15
11:03
Nereg.

IP: 90.178.59.*
Ahoj,
pronásleduje mě číslo 21. Ať už na hodinách (21:21), nebo na různých časomírách apod. Zvláštní vztah mám ale i k číslu 24, jednak je to den mého narození, jednak den, kdy jsem započala vztah s naprosto úžasným člověkem.
Pokládám se za dost senzitivní bytost, ale nezabývám se žádnými konkrétními technikami apod. Snažím se si všechno prožít a vnímat sama, udělat si vlastní názor, "nešpinit" se ostatními poznatky.
Samozřejmě nejde se ubránit vnějším vjemům vždy, občas si potřebné informace vyhledám, jindy prostě jen vedu rozhovor s ostatními a dozvídám se nové info, ale i náhledy a názory.
Poslední dobou tak trošku bojoju sama se sebou, nevím co si myslet.
Věřím v anděly (ať už vypadají jakkoli), nemám žádnou konkrétní víru, zkrátka věřím a to v co věřím, nemám potřebu pojmenovávat.
Poslední dobou mám ale potřebu zjistit víc. Cítím, že jsem si prošla minulými životy (taky cítím, že jsem duševně starší než mé okolí), poslední dobou se peru sama se sebou (jako bych byla roztržená a hádala se sama se sebou), připadá mi, že mám nějaký problém, který neumím pojmenovat, nevidím ho, možná je z dřívější doby, ale jeho následky se projevují teď a já vím, že sama sobě škodím.
Zdávají se mi ráno opravdu VELMI živé sny, jsem v nich hodně emotivní, bohužel je nedokážu pochopit/uchopit.
Když se bavím s ostatními o formě mých snů, nikdo to nechápe,nikdo to nemá stejně jako já. Mívám sny, kdy v jednom ději měním náhledy (jako bych přeskakovala z osoby na osobu v ději, ale i na pouhého pozorovatele). Dřív jsem se ve snech vznášela, teď už ne. Také se mi stávalo, že jsem jakoby někam spěchala, ale byla jsem poutaná, nohy nemohly běhat, jakoby uvízly v bažině.
Vím, že je tento příspěvek poněkud zmatený, přesto prosím :
JE TADY NĚKDO, kdo nakoukl víc pod pokličku, kdo by mohl a chtěl pomoct? Pokud to pomůže, narodila jsem se 24.11.1990.
Děkuji
 
Dracizena
02.05.15
15:08
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Dívko ZMATENÁ, ale vždyť nejsi vůbec zmatená... zmatený je ten, kdo se nezajímá o sebe a když nás bude číst, tak bude kritizovat. Toto jsou zmatení lidé a budou se chovat zmateně, dokud je duchovní energie nepřišlápne do bolesti, třeba migrenovité, nebo křížové, nebo krční a jiné... třeba i zhoubné...
Čísla jsou v dimenzích bytostmi andělským a proto věř, nebo nevěř, pronásledují Tě andělé a to je štěstím, ne?...
Číslo 21 =3 = TROJKA, je to světelná trojice andělů + bytostí světla + mimozemšťanů... a co si přát více?
Číslo 24 = 6 = šestka je Anděl, který vládne Tvým tělem a vede Tě k propojení Tvých polarit, které jsou i jeho polaritami...
Je to Anděl, kterému se říká Čertík... Je to Tvůj Čert, je Tvým krokem a proto nejsi ucouraná, nejsi pomalá... i když někdy skleslá...
Míváš v sobě hodně radostí a to Ty víš...
Tak jak Tebe dnes odlovuje duchovno, podobně oslovovalo i mne, ale to je už dávno... a proto Ti rozumím...
Také jsem nespadla do žádné sekty, jen jsem si skládala mozajku poznání a byla tichý sledovatel a pak, pak se ze mě stal během krátké doby, řekněme, kazatel...
Kážu, co lidem andělé vzkazují a je na každém, jak se ke zvěstem postaví... Nekážu desetkrát, pouze 1-3x a nepřesvědčuji, protože se každý jednou přesvědčí sám na vlastní kůži...
Ano, prošla sis minulými životy, ale to každý, jen nevíš, která životy Ti složily život dnešní a proto je třeba se vracet do živých vizí a opravovat tam to rozbořené a tím opravujeme minulé životy a tím se do toho dnešního nedostane ta zlá energie, která Tě ničila v té historii... Ale mé vysvětlování je jen pro Tebe, protože jsi ve vyšším duchovním stupni a mnozí by nám nerozuměli a kritikou by si ubližovali... A proto mi napiš na meil, pokud to cítíš... dracizena@seznam.cz
Ano, to andělé umí dělat, že Ti v jednom okamžiku zatíží nohy a na přání je ihned odtíží. Ty toto vnímáš zatím snově, ale Anděl si Tě bude prohlížet ze všech stran a bude Ti číst i myšlení a do jaké hloubky si své duchovní vedení uvědomuješ a proto to závaží...
Ale je toho hodně, co Ti mám předat a je to na Tobě, na Tvé duchovní vyzrálosti...
Kdo hledá a dobře vysílá do hvězd, vždy najde někoho, kdo ho posune ke světlu...
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)