English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "bazén".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

bazén

catmin
03.02.15
17:18
Nereg.

IP: 83.208.131.*
Ahoj, poslední dobou bohužel nějak nemám čas se věnovat snům a vypisovat je zde by trvalo dlouho, zdají se mim ted častěji a chtěla bych se zeptat alespon na jeden prvek, který se v nich neustále opakuje a to je bazén. Když už se mi nezdá přímo o bazénu, tak se mi třeba zdá, že mě učitel zkouší z obrázku, na kterém je kousek moře, asi tři vlnky a řekne mi at mu to púopíšu. Tak bych se chtěla zeptat co to může znamenat. Předem děkuji za každou odpověd.:)
 
halil
03.02.15
20:44
Nereg.

IP: 217.75.83.*
Ahoj, ... :-) Škoda, pretože nedostatočné opísanie snového zážitku ochudobňuje na ceste sebapoznania :-)

ale? :-)
bazén v skratke predstavuje vnútorný svet snívajúceho, aká je voda, alebo obsahy v bazéne, zobrazujú správanie, chovanie snívajúceho sa,
ak je bazén špinavý - vieme
ak ho čistíme, - vieme
ak naplňame vodou, - snažíme sa o novú náplň mysle

učiteľ, je vo väčšine prípadov, citový animus, ak je to učiteľ duchovný, duchovný animus, - je to teda bytosť ktorá vás vedie na ceste sebapoznania, učí nás zdokonaľovaniu ... proste pomáha skvalitňovať život

vlny tri - vlny sú symbolom emočného nadšenia, pokiaľ sa nachádza na vlne, ( malý nadhľad ) potom pádom do vln dole, zobrazuje depresiu snívajúceho, väčšinou z dôvodu, že sa bojí, a dosť, o svoju existenciu ...

takže váš učiteľ vás upozorňuje len na potrebu ísť do seba, očisťovať svoje vnútorne obrazy, aby ste došla k pochopeniu života, a tak jeho skvalitneniu ...

to je tento výklad, ale je možné že vaše sny majú iný význam, povedala ste tuto málo

takže? ak chcete naozaj porozumieť svojmu podvedomiu, spravte si čas a napíšte, aby ste skúmaním , pochopením došla ku kvalitnejšiemu životu
 
Dracizena
03.02.15
23:58
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Catmin... každopádně má Tvé Duše odžitých hodně životů na moři a na vodě.
Bazen... a já tě vidím v nádherně skalnatém jezírku, jak se tam koupeš.
Vidím tě v minulém životě, v tom jezírku... Vidím tam křišťálovou vodu, v bazénech bývá také čistá voda, pokud je na koupání.
Tři vlnky? je to trojúhelník a od něj začíná duchovní vzestup...
Všímej si myšlenek a třiď si je na pomyslné hromádky... otvírá se Ti vnímání... gratuluji... jednou mi napíšeš, jaký Dar Ti duchovno poslalo do života...
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)