English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Sadí

Odloučení působí na lásku jako vítr na oheň: malý uhasí, velký rozdmýchává.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Sny o mrtvolách".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Sny o mrtvolách

Ingrid
28.01.15
19:27
Nereg.

IP: 83.208.72.*
Dobry den,posledni dobou se mi casto zda o mrtvolach. Napr. nehyne lezici v bahne, ktere jsem se snazila ukryt nebo jen tak lezici v krovh. Nebo se mi zdalo o velrybe plujici potokem... Nevite nekdo co to znamena? Dekuji za odpovedi.
 
halil
28.01.15
19:35
Nereg.

IP: 217.75.83.*
dobrý večer už ked som tu :-)

mrtvoly sú z hľadiska duchovnej cesty, čo je teda iba cesta seba-Poznávania, veľmi dobrý symbol a symbolizujú mrtve pudové stránke samej seba. ( čo ja viem, napr. hnev, čo v realite znamená, už sa nesprávate ako popocateptl, ;-) čo je samozrejme dobre )

veľryba v potoku - vám iba symbolizuje, že vám Vaše podvedomie bude predkladať samú seba v snovej symbolike. Alebo skúsim inak, ako budete vstupovať do vnútra samej seba, poznávať samú seba, bude vám ukazovať obrazy vás samotnej. Pozor i temno ukryté v nás.

príbeh jonáša v bruchu veľryby .. alebo i indiáni verili, a veľrybu považujú za nositeľku záznamov. Teda je taký prípravný symbol k tomu aby ste bola pripravená vnímať samu seba a zamerala Pozornosť na seba samú ( vaše vnútro ) bez hodnotenia, súdenia samej seba a tým pádom i iných.

:-)
 
halil
28.01.15
19:40
Nereg.

IP: 217.75.83.*
a ešte ...

bahno sa dá považovať za priateľské, i keď sa jedná o zem (tá je zástupcom pudového ) pretože v bahne sa obnovujú prírodné a vegetatívne procesy. Váš snový unik do bahna je v preklade archetyp prenatálneho vývoja, teda .. pocitovo sa schovávate do bezpečia lona matky. Tam nám všetkým bolo prosto najlepšie :-) a nielen symbolicky ... ticho, teplo, kľud :-)

prajem príjemný, pokojom, slniečkom v srdci naplený zvyšok tohto dňa ... vám a nielen vám, všetkým :-)
 
Ingrid
28.01.15
19:42
Nereg.

IP: 83.208.72.*
Dekuji Vam za rychlou reakci. Neco na tom bude... V posledni dobe prochazim zmenami a jakesi seberealizace. Neco jako novy zivot... Cekani na miminko, velky zlom v manzelstvi...
 
halil
28.01.15
19:52
Nereg.

IP: 217.75.83.*
ja som ešte stále tu, .. je toto možné, vôbec? ... a hrachová polievka počká, jasné .. :D :D :D

ale dopíšem a už ozaj idem ..

áno, dakujem za doplnenie, potom ešte možné upresnenie ..
áno, nový život, nové vnímanie, príprava na skutočnú lásku, plus, opúštanie starých vzorov správania sa, ktorých sa síce ešte bojíte, ( pochopiteľne, idete do neznáma, bez akejkoľvek istoty okrem lásky ktorú cítite k sebe i k tej bytosti vo vás a i k iným ) ale nevzdávate sa ... a to je na tom to najlepšie ...

tak ešte raz, prajem pokojom v srdci naplnený dni, a kedže sama som matkou, boh mi dal dve krásne a múdre dietky, užívajte si každý moment, naozaj rastú veľmi rýýýýchlo ... a stratený čas na hnev a iné pudové chovanie, vám už ale tieto momenty nikdy nevráti ...

ešte :-) a už idem na ten hrach :-)

 
Ingrid
28.01.15
20:31
Nereg.

IP: 83.208.72.*
Mockrat dekuji za tak vycerpavajici vyklad. S tim miminkem jsem se spatne vyjadrila. Ja na nej cekam v podobe otehotneni, zatim necekam :-) .Jeste jednou dekuji ;-) .
 
Dracizena
29.01.15
19:34
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ingrid a zde se přidám i já a z mého úhlu pohledu Ti sen říká o očistu těla od energií, které jsou mrtvé...
My lidé tyto energie na sobě neseme, jsme k tomu předurčeni. Neseme na sobě i své dušičky odžitých životů.
Sen Ti ukazuje Tvé minulé životy, kdy Tvá těla pohřbívala příroda,
ale potkávala jsi i tyto těla, jak sen ukazuje a modlila ses za ně...
A jak se čistit od těchto energií? Začni si třít kůži na těle a když jdeš spát, stačí si třít třeba za krkem, nebo lýtko a pod.místa střídej.
Já mám dřevěné pravítko a tím si plácám po celém těle. Jde o masáž, která tělo čistí od uchycených zbloudilých dušiček...
Proč mají lidé deprese, únavu, skleslost? Protože si netřou své tělo dlaněmi a třeba, i pomůckami... finská masáž proutím, je jedinečnou terapií, jak být stále svěží i v mysli a pak sny Tě povedou dál...
 

Ingrid
29.01.15
21:23
Nereg.

IP: 83.208.72.*
Tak to ja se třu pořád,mám od dětstvi atopický ekzém a právě poslední dobou je to čím dál horší, že by nějaká spojitost?
 
Ingrid
29.01.15
21:28
Nereg.

IP: 83.208.72.*
A taky od jedné kartářky vím, že namám daleko k duchovnu. Citlivost pro tuto sféru, jasnovidectví, jen se tomu nevenuju, ale ruzné bytosti to můžou cítit?!? Nevím, jak se nemoci zbavit. Cítím, že to má duchovní podstatu...
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)