English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Aristainetos

Být mužem znamená poznat přesně své možnosti a nepřidělávat si zbytečné trápení.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Muži kartáři".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Muži kartáři

Martina ze Dvora
14.10.14
20:59
Nereg.

IP: 46.135.6.*
Co si myslíte o mužích - kartářích? Umí vyložit karty stejně jako ženy - kartářky? Nechala jsem si po e-mailu vyložit od pana Valtery a zatím mi všechno vychází, ale nevím, jestli muži mají pro výklad stejné cítění jako ženy. Pan Tomáš mi popsal a odpověděl na všechno, co jsem chtěla vědět, byla jsem hodně spokojená, ale nevím, jestli by mi třeba žena - kartářka neřekla třeba něco jiného, jakoby z toho ženského pohledu.
 
Nikola Šedá
23.10.14
14:34
Nereg.

IP: 213.155.42.*
Jsou většinou dost dobří, dokáží vystihnout situaci v jiném úhlu, z jejich pohledu, každopádně se ale nedá říct, že muži či ženy jsou lepší, je to spíš člověk od člověka
 
KILLMAN
23.10.14
16:45
Reg. před 2016

Pohlavní orgány by při věštění neměly hrát roli.
Co se týče citlivosti, je to jedinec od jedince.
Znám ženy s citlivostí šutru a naopak...
 
Věštkyně Sylva
05.04.15
21:11
Nereg.

IP: 89.103.9.*
Přesně tak je to o citu, souhře karet s dotyčným/ou.
 
kartarkasylva
08.06.15
01:28
Reg. před 2016

Muži kartáři jsou moc dobří, doporučuji.
 
Popelka pohádková
20.06.15
12:31
Nereg.

IP: 63.141.217.*
Já byla osobně u jednoho numerologa - Petra K z Brna, dělá i tarot a je to asi nejlepší člověk v oboru a taky o dost dražší asi 2000 Kč za hod, ale umí a ani moc karty nepotřebuje. Dělá to úplně jinak a hlavně dokáže lidi nasměrovat. měla jsem velké problémy se vztahem a dokázal mi pomoci a poradil. , jeho web je myslím zahady-mysteria.cz. Ale má stále plno. Co se týká žen kartářek, mám bohužel spíše špatné zkušenoti, protože se každá tváří jak pán bůh a hraje si na čarodějnici apod ale jejich IQ o tom nevypovídá. Bohužel dnes se karet chytá každá nevzdělaná a primitivní osoba, která je k ničemu a nikdo jí nechce a tak si začne hrát na kartářku a myslí si, že může všem radit a diktovat jak mají žít.
 
Aťa - kartářka
23.06.15
17:56
Nereg.

IP: 46.135.5.*
Zdravím, já osobně si nechávám radit od známého kartáře, protože když jde o výklad sobě, člověk má tendenci někdy zavírat oči před tím, co nechce vidět. Jinak je to člověk od člověka, ženy kartářky mají sice všeobecně větší schopnost empatie, napojit se na problém, ale zase jim leckdy schází střízlivá soudnost a ztrácí se v pocitech, takže když se povede muž kartář - je to bomba, protože má v sobě mužskou racionalitu i ženskou citlivost a intuici. Jednoho takového znám a když někdy vidím, jak problém odhalí a vyhmátne, zírám. . Takže kartáři ano!
 
Lidka venuše
29.04.16
22:33
Nereg.

IP: 85.203.16.*
tento komentář jsem našla na jiném podobném foru, tak přidávám, snad pomůže. Je od nějaké dragonlady
..Zkuste si najít zahady-mysteria.cz, je tam mnoho článků a obraťte se na autora. O ezoteriku a alternativní medicínu se zajímám už řadu let a také jsem navštívila hodně kartářek. Je to smutné, kolik lidí dnes vykládá karty a ani ezoterice nerozumí. Dostala jsem pak kontakt na pana Petra K z Brna, který byl sice drahý, ale všude si ho lidé chválí tak jako zde. To je opravdu asi nejlepší člověk v oboru a hlavně mě hodně posunul na mé cestě, ačkoli jsem měla pocit že už vím hodně tak mi vyprávěl o výzkumech a věcech, ke kterým se moc lidí nedostane. Je to vskutku velmi moudrý a osvícený pán a doporučovala bych ho těm, co hledají svou životní cestu, mají partnerské nebo zdravotní problémy. povídala jsem si s ním chvíli po výkladu a bylo to tak moc zajímavé. Takže za sebe také doporučuji.
 
tempu@email.cz
19.01.18
11:07
Nereg.

IP: 213.192.58.*
Hezký den přeji,chtěla bych se zeptat na vztah,jestli budu mít tento rok,děkuji Jana 30.3.1964
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)