English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

J. Swift

Satira je zvláštní druh zrcadla, v které vždy vidíme jinou tvář než svoji.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "pro camie".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

pro camie

eisa
30.07.14
13:56
Reg. před 2016

dobrý den chci se zeptat jestli mě v blízké době potká láska , cítím se moc osaměle,můj partner o mě nemá zájem, moc mě to trápí
zažiju ještě ten pocit lásku nejen dávat, ale taky ji dostávat zpět?
Moc děkuji 15.8.1968
 
Camie
05.08.14
16:53
Reg. před 2016

... eiso, nejsem věštkyně, takže pokud se na mě obracíte s prosbou o věštbu, musím Vás odkázat do jiného fóra tady.

Pokud by šlo o vyřešení problému s partnerem, tak to bych se mohla pokusit.
 
Dracizena
05.08.14
20:47
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Vybouchla jsi Camie na plné čáře a vyhrožuješ mi, že mi budeš šlapat na paty... Pro Boha, ženská... už toho nech, musíš být už trapná sama sobě... .
 
Camie
06.08.14
10:32
Reg. před 2016

... dracizeno, tak tohle jsi nevychytala. Tohle je opravdu střela do vzduchoprázna a spíš to říká něco o Tobě,jak o mě.

Já nevybouchla. Právě naopak jsem velmi profesionálně a popravdě sdělila důležitou informaci, tedy, co nejsem, a na rozdíl od některých, kteří když neví,tak amenují, odkázala jsem tazatelku do jiného fóra. Poskytují profesionální rady, nečtu z kávové sedliny.

Trapný je Tvůj poslední koment, ne já.
 
Theodor
06.08.14
11:21
Reg. před 2016

Eisa: já vidím trochu problém v tom "nejen lásku dávat, ale také dostávat zpět... " Je to forma "miluji, abych byl milován" což je varianta "dávám, abys dal". Když sleduji lidi, kteří mají potíže se vztahem, tak je to často tento problém. Přitom láská se nedává, není to zboží. Láska je. Pokud jí v sobě máš, pak jsi jako maják ve tmě a lidé si k tobě cestu sami najdou. Pokud budeš milovat předně sebe, pak už nezáleží na tom, jestli tě miluje někdo jiný. Samota není konec světa. Velké množství lidí bez partnera vede spokojený život.
 
Theodor
06.08.14
11:22
Reg. před 2016

Dračiještěre: pathetic...
 
Dracizena
06.08.14
15:16
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kokosový ořech je chytrý do té doby, než s ním někdo třískne o zem.
Až pak vidí, že ta skutečná jeho moudrost je ukryta uvnitř.
Podívej se nejprve do sebe... to, co táhneš na sobě, je hrůza, která
z tebe dělá posměváčka a hlupáka...
 

Camie
06.08.14
20:32
Reg. před 2016

... už několikrát jsem Ti psala, že jedinec, který je osvícený (tedy to, co o sobě neustále tvrdíš), je nad věcí a nesnižuje se k urážení někoho, koho vnímá jako soupeře. Kdybys byla taková, jak se snažíš tu prezentovat, tak mě ignoruješ, ale Ty ne, Ty se chováš jak malé dítě (i ve svém věku), které se vzteká, válí se po zemi a třepe nožičkama a proč? Protože se tu lidé obrací i na mě a ne jen na Tebe? Ego,moje milá, mysli na své ego.
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)