English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Epikuros

Účast neprojevujeme přátelům pláčem, nýbrž starostí o ně.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Honi me podivny muz".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Honi me podivny muz

vendelina00
11.05.14
21:08
Nereg.

IP: 71.231.123.*
Zdal se mi se, ze jdu v noci naha po ulici a mirim do domu rodicu meho pritele, abych je po dlouhe dobe navstivila. Po chvili jsem videla na ulici pritelova otce, jak venci jejich psa a uvedomila jsem si, ze neni nejlepsi, kdyz je pujdu navstivit naha. Otocila jsem se a pospichala zpatky (asi domu). V postranni ulici me zahledl starsi muz, byl silnejsi postavy a vypadal jako slizoun. Bezel za mnou neskutecnou rychlosti. Ve snu jsem se ho moc bala. Dohonil me doslova ve vterine, ja se ho snazila uhodil, ale jakoby se ode me jen trochu odrazil a nic se mu nestalo. Chytl me za paze, kyvl hlavou a jeho pohled jakoby rikal: "Ja nejsem ten, kdo Ti chce ublizit," a zadival se smerem za me do dalky, kde uz poklusavalo nekolik cerne oblecenych muzu. V tu chvili jsem se hruzou probudila. Ve snu jsem byla opravdu vystrasena. Rada bych vedela, zda tento sen neco znamena. Dekuji za pomoc.
 
Dracizena
15.05.14
22:23
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Vendelíno... Sen Tě nechce strašit, jde o energie ve Tvém myšlení.
Nahota je čisté myšlení, upřímnost atd. a toho se drž...
Ten slizoun... ne každý nepohledný nemusí být špatný a může i dobře poradit.Ti černooděnci, zastupují Tvou černou polaritu a vidíš, jsou to ztrážci Tvého vnímání... A když se budeš v něčem rozhodovat, vzpomeň si na ně a tato silová energie Ti pomůže vyřešit i problém.
Jsou to jen energie, které se Ti touto formou přišly představit
a jednou poznáš proč... v dobrém, ne ve zlém...
Jsou to i tvoji duchovní strážci...
Až půjdeš, kde se budeš bát, vybav si, že ty černé postavy jdou za Tebou a projdeš v pořádku. Funguje to, vím o čem mluvím...
 
vendelina00
16.05.14
01:05
Nereg.

IP: 71.231.123.*
Dekuju mockrat za odpoved a za Vas cas. Rikate, ze vite, o cem mluvite. Muzete mi tu situaci priblizit nejakym prikladem? Ja jsem z toho snu byla opravdu vystrasena. Jsem sice rada, ze rikate, ze neznamena nic spatneho ba naopak, nicmene si stale nedovedu predstavit, co mi tim snem ma byt sdeleno.
 
Dracizena
16.05.14
15:51
Nereg.

IP: 213.151.77.*
V lidech, kteří duchově dozrávají jako jablíčko na stromě,
tak se jim opakují sny které je třeba i děsí...
Ale sny, to jsou energie v těle, i v myšlení, které se rovnají, rozmotávají, skládají... stavějí si, jakou si stěnu před návalem různých virů apod.
A aby snové-noční energie postavily aurické ochranné pláště,
musí se spojit s tvými denními energiemi, kterým se říká světelné.
Neboli, Tvé tělesné světlo se spojí s tělesným temnem a vyrábějí
v těle ŘÁD a Tvé vědomí musí se toho účastnit, protože se takto může zhmotnit trojice energetických Tvých stupňů a tento trojúhelník
černá + bílá + TY, staví pak čakerní toky a silně odolnou auru.
A proto Ti vysvětluji tento sen tímto postupem... Vlastně, nevysvětluji Ti ho já, ale Tvůj Anděl, Tvá tělesná hmota která teče skrze náš telepatický tok a já Ti mohu vysvětlit to, co zatím neslyšíš... A je na Tobě, jak moc mě cítíš u srdíčka k tomu hlubšímu vysvětlení... Nevysvětluji sny povrchově, jdu do hloubky do buněk lidských těl... Ne já, ale má mimozemská bytost, která pracuje skrze mé tělo... Proto nikdo do mě nevidí, ale já čtu myšlenky každému...
napiš mi na meil... jsem seznam.cz
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)