English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 11.12.2023
Svátek slaví Dana, zítra Simona.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 11.12.2023
Svátek slaví Dana, zítra Simona.
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Nedodržel co slíbil..".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Nedodržel co slíbil..

Luc.ynka
24.11.11
23:02
Nereg.

IP: 90.183.57.*
Já vlastně ani pořádně nevím proč to sem píšu..Asi bych chtěla radu..Nebo jen aby si to někdo přečet..Měla jsem strejdu..Když jsem se narodila..Byl on první Kdo mě viděl..První s celý rodiny..Vyrůstala jsem snim a měla jsem ho ráda jako nikoho jiného na světě..:) Byl to jedinej chlap kterej mě dokázal rozesmát..s kterym bylo všechno tolik hezký i když jsem byla malinká..Byl on můj vzor..Jednou jsem u něj byla na večeři..měl narozeniny..pozval si mě k sobě do pokoje..Postavil si mě na nohy a tancoval tam semnou..a řek mi že jsem pro něj jediná ženská na světě kterou miluje..a že mě nikdy neopustí... Měl manželku..A sní 2 krásný syny..:) Po čase se rozvedly a strejda si našel ženskou..Hanka se jmenovala..On jí hrozně moc miloval udělal by pro ní cokoliv na světě..byly spolu pár let..Ona řekla že až bude mít na každým prstě prstýnek..Vezme si ho..A jelikož jeho finanční situace nebyla nejlepší..chvilku to trvalo..nakonec už chyběl poselední..Ten snubní..A ona mu řekla,že je konec..On jí na to pověděl..No to abych si šel rovnou hodit mašly... A ona mu řekla..jenom..Hm..Provaz máš v autě..On šel a zaplatil všechny dluhy a tak..A cestou potkal mě..Bylo mi 12 a on mi řekl,že si mám dávat v životě bacha a tak..Dal mi pusu a šel pryč..Tenkrát mi to nedošlo (vždycky si to budu vyčítat) šel..a oběsil se..Nesplnil svůj slib..Opustil mě..:( Byl to můj stejda a zároveň nejlepší přítel..Teď mi bude 18..Hrozně bych si přála aby tu byl semnou..Aby..Já nevím..Chybí mi..Hrozně moc..Nikdy mi to tolik nepřišlo jako teď..A nedovedu si vysvětlit proč..Hrozně často na něj myslím..a pořád se mi kůli němu chce brečet..:(
 
Weiterinka1
25.11.11
14:26
Nereg.

IP: 89.190.90.*
Ahoj Luc.ynko, máš štěstí v tom, že víš, že jsi byla milovaná a víš, že i Ty jsi milovala ... a vlastně ani smrtí to nekončí. Miluješ stále, ale ... To ale, byl jistě pro Tebe šok ... upustil Tě. I on byl opuštěn a nevěděl co si počít a řešil to tak, jak řešil. Píšeš, že nesplnil svůj slib. Víš, ani manželé mezi sebou si nesplní slib ... neví, který odejde dřív a který později ... pro toho, který zůstane, je to mnohdy zradou ... i když odchod je přirozenou cestou. Lidský život je krátký i beztaktoho ... Není snad rodiny, kdy by někdo v ní neměl někoho milujícího na ,,druhé" straně ... a v případě třeba těžkých chvil se nezastesklo po jejich lásce ... Jsou možná jiní, kterým tu svoji lásku můžeš dát Ty a dostaneš na oplátku též :-)
Ostatně, nastávající čas vede ke vzpomínkách na Ty, kteří nejsou již mezi námi a vzpomínka na ně nás může i posílit ... V podstatě část jeho koluje i v Tobě :-) Tak se opatruj a měj se ráda!
 
dracizena
28.11.11
17:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lucí, napiš mi na meil dracizena@seznam.cz
Jeho Duše tě volá a je třeba ji nasměrovat do jeho dimenze.
Ano, částečně odvádíme duše zemřelých těmi slzami, a tím neustálým přemíláním, co jsme mohli změnit atd... ale není to odvedení Duše na věčnost, aby se mohla opět rodit a hlavně, nestalo se v dalším životě, co se stalo v tomto... Odvádění duší má více poschodí a strýc se dostal jen do prvního kde duše obyčejně uvíznou a nemohou se rodit.
A je třeba abys z jeho duše vyčistila tu energii, která se mu nastěhovala v podobě klamu do rozumové místnosti... Můj Anděl říká, že je třeba ze strýce vytáhnout odpadní energii jeho ženy, která si z něj udělala odpadkový koš a krmila ho i nadávkami. A strejda si tuto energii do sebe vsouval, místo aby ji vypouštěl druhým uchem, jak se říká...
 
English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)