English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Nejhorší je, když ti chybí někdo, komu ty už nechybíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

Martialis

Nikoliv žít, být zdráv je život.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "jak je to smým zdravím??".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

jak je to smým zdravím??

Petrana
30.08.11
18:55
Reg. před 2016

Zdravím mám poslední dobou pocit že moje zdraví jde nějakam,chci se zeptat jesli se to polepší a jesli to má vliv i na mé otěhotnění o které se roky snažíme díky moc Petra 11.11.1980,předem moc děkuji za jakoukoliv věštbu
 
dracizena
31.08.11
20:46
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Petro, můj výklad, i skrze karty jde řečí uzdravovatele a proto se dívám v jaké zóně si stojíš... Je třeba od svých přání ustopovat, aby se mohly vyplnit... Máš Anděla, který Ti mluví do mysli, stačí ho jen vnímat... Tvůj muž Tě drží pevněji, jak by měl a až si pošleš do svého těla i dělohy auru své Země, pak Ti do klína spadne hvězdička světla, která Ti splní toužebné přání... více na meilu...
 
Petrana
02.09.11
16:54
Reg. před 2016

Ahojky dracizena,děkuji za tvůj krásny výklad,ale tvůj email nemám pokud ho ještě máš napišeš mi ještě zbytek mé věštby?Mockráte děkuji ale už tohle mi dává velký optimizmusa kéž bych uměla naslouchat svého anděla.Děkuji předem pá Petra můj email pmy@seznam.cz
 
dracizena
02.09.11
19:16
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Petruš, pracuj na sobě podobně jako to dělají šamani a to znamená, že vizí... Představou si zhmotňuj z duhy,/kterou jsi naposledy viděla/, hada a posílej si ho do dělohy a vnímej, že se tam točí velkou rychlostí a tím si ladíš i dělohu do zdavé zóny. Kdo má potíže žaludeční tak hmotněte to samé, i se žlučníkem, játry atd. Tato vize Ti zabere pár vteřin a časem Ti Tvůj Anděl bude posílat sny které Tě budou posouvat a mnohé vysvětlovat... Pak Ti nebudu nic platná, protože si sama v hlavě přečteš odpovědi na své otázky os svého Anděla hvězdného... Chce to jen pracovat s aurou Země/duha/ a prostě ji i třeba polykat, dýchat atd.a obracet se se svými prosbami do hvězd. Také jsem to kdysi dělávala a vyplatilo se.Anděl hvězdný ke mě přišel a předal mi své světlo. Ne, není to pohádka. Člověk musí nejprve zažít, aby pak věřil a já zažila více jak si kdo dovede představit. Ale nechci aby mě lidé bezhlavě věřili, ale aby také zažili a poznali o čem je řeč...
 
dracizena
02.09.11
19:16
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Petruš, pracuj na sobě podobně jako to dělají šamani a to znamená, že vizí... Představou si zhmotňuj z duhy,/kterou jsi naposledy viděla/, hada a posílej si ho do dělohy a vnímej, že se tam točí velkou rychlostí a tím si ladíš i dělohu do zdavé zóny. Kdo má potíže žaludeční tak hmotněte to samé, i se žlučníkem, játry atd. Tato vize Ti zabere pár vteřin a časem Ti Tvůj Anděl bude posílat sny které Tě budou posouvat a mnohé vysvětlovat... Pak Ti nebudu nic platná, protože si sama v hlavě přečteš odpovědi na své otázky os svého Anděla hvězdného... Chce to jen pracovat s aurou Země/duha/ a prostě ji i třeba polykat, dýchat atd.a obracet se se svými prosbami do hvězd. Také jsem to kdysi dělávala a vyplatilo se.Anděl hvězdný ke mě přišel a předal mi své světlo. Ne, není to pohádka. Člověk musí nejprve zažít, aby pak věřil a já zažila více jak si kdo dovede představit. Ale nechci aby mě lidé bezhlavě věřili, ale aby také zažili a poznali o čem je řeč...
 
dracizena
02.09.11
19:21
Nereg.

IP: 88.208.100.*
snad přelouskáš mé překlepy, ale písmenka v rámečku, přidej komentář, jsou pro mě hodně mrňavá... můj meil dracizena@seznam.cz
 
Petrana
04.09.11
14:21
Reg. před 2016

Ahojky Dracizenko:-)děkuji za tvé psaní,ale přiznám se že trochu nerozumím tomu jak mám udělat to že mam polykat zemi a duhu?Spíše mi ted musíš nastínit jak na to prakticky:-))jsem asi blondína:-))ale jak to mám udělat aby ten Anděl mi začal mluvit v hlavě díky moc asi ses ted možna poismala ale jsem někdy jak na vedení a trochu mi někdy něco dochází později.díky Petra
 
dracizena
04.09.11
14:56
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Zhmotňuj představu !!! Budeš si připadat srandatě, ale vydrž a tvoř... jdi třeba do přírody a udělej si představu, že vidíš duhu a dej si ji do pohybu a do tvaru hada a že ti teče do úst a prochází celým trávicím traktem a vytéka z konečníku, zase obloukem na nebe a opět skrze Tvé tělo a myšlenka dává i tento tok do věčného pohybu a o to jde... Toto je výborná vizuální terapie i na střeva, žaludek, krev, i pro ty kdo mají klíšťové onemocnění, únavový syndrom, migrény atd... Jistě, že toto je začátek vizuálního samoléčení a má to pokračování... Pokud ti mohu poradit, zde začni a pak ti samo přijde na mysl kam a kudy duhového hada protáhnout, aby sebou ON vytáhl stagnující nerovnost energií v těle... Je to TVÁ HADÍ SÍLA A S TOU PRACUJ A VYTRVALEJ... přináší to ovoce, vím moc dobře, o čem píši... pááá
 


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)