English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Čím více miluješ, tím více trpíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Dnes mě nic špatného nepotká. ”


Myšlenky moudrých

Marx

Na světě je skutečně hodně žen a některé z nich jsou krásné. Kde však najdu druhou takovou tvář, jejíž každý rys, každá vráska vyvolá nejsilnější a nejsladší vzpomínky mého života?
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "výklad z Marchettiho zlatého tarotu".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

výklad z Marchettiho zlatého tarotu

Mikejla
26.02.11
17:14
Reg. před 2016

ahoj všem příznivcům tarotů nabízím rozumnému množství lidí to jsou pro mě tak dva denně (chodím do práce )výklad tarotů zdarma.Moje podmínka č.1 je konkrétní otázka na danou věc ! )Tedy ne co se mi stane příští rok ,ale mám tam jít ?potkám ho,má mě rád ?má jinou?mám se obávat o zdraví mé,její..,budu v letošním roce těhotná atd. Potřebuji vaše jméno čistě kvůli oslovení a datum narození ..ne věk ale datum))Moje podmínka 2) očekávám zpětnou vazbu .Pokud si rozumíme tak se těším Mikejla
 
andreafy
26.02.11
20:11
Reg. před 2016

Ahoj Mikejla,
Chcela by ta poprosit o vyklad kariet na otazku:Budem tehotna do 6mes. prirodzene, alebo to mam vsetko riesit cez doktorov? (snazim sa otehotniet uz 14mes. a stale nic! Doktorov vsak nemam rada a tak sa snazim radsej pit bylinkove cajiky.Pripadne, kedy by som mohla otehotniet, ak nie do 6mes? Datum mojho narodenia: 16.6.1983.
Dakujem velmi pekne este raz,
s pozdravom Andrea
 
Srdicko1
26.02.11
20:47
Reg. před 2016

Ahoj Mikejlo, také bych se chtěla zeptat na to, jestli je pravděpodobné, že letos otěhotním a případně kdy? Nebo jestli bude nutná pomoc lékařů? Datum narození 15.10.1982. Jestli je to možné o jméno mi prosím písni na srdickonase@seznam.cz. Děkuji
 
Vokri
27.02.11
03:45
Reg. před 2016

Ahoj Mikejlo mohla bych moc prosím poprosit o výklad jak se bude můj vztah vyvíjet s Martinem... je to pro mě moc důležité... a byla bych ti s celého srdce vděčná kdyby si mě vyložila... narozená jsem 31.5 1988 můj email je Terka3105@seznam.cz předem moc děkuju
 
mikejla
27.02.11
12:17
Nereg.

IP: .*
andreafy: ahoj andreafy mám pro vás odpověď na otázku, ale nenechala jste na sebe kontakt.Pokud si přejete odpovím zde veřejně ,ale chci napřed váš souhlas :-)Nebo pošlete na sebe e-mail ??Mikejla
 
Katarína
27.02.11
16:04
Reg. před 2016

Prosím o výklad na vše a hlavne nato, zuda už budu mít konečne pokoj.
 
andreafy
27.02.11
16:46
Reg. před 2016

Ahoj Mikejla,
Dakujem za odpoved velmi pekne:-) moj email je:adusyk@centrum.sk
dakujem este raz ;-)
 
Srdicko1
27.02.11
17:21
Reg. před 2016

Také i takto veřejně děkuji Mikejle za výklad!
 

Ada11
27.02.11
22:35
Nereg.

IP: .*
Mikejlo mohla by jsem poprosit o výklad ohledně zaměstnání. Jsem bez práce už delší dobu a proto by jsem chtěla vědět jestli se už zaměstnám.DN 031272. Děkuji Vám Ada polarkapolarka@seznam.cz
 
svítání
28.02.11
17:15
Reg. před 2016

Prosila bych o výklad ohledně domku mých rodičů,jestli nám domek zůstane.Děkuji moc za odpověď.
Eva nar: 1.8.1961 evastruzova@email.cz

 
mikejla
01.03.11
11:06
Nereg.

IP: .*
DOBRÝ DEN VŠEM
mám velikou prosbu ,jelikož výklady provádím v nočních hodinách ,prosím jestli je možné pokud vidíte ,že ten den (zprávy jsou datované)jsou již dva dotazy počkejte se svým dotazem na další den.Jelikož po práci musím také spát budu dodržovat jen dvě odpovědi denně a zbylé bohužel ignorovat.Každý den totiž chodí další a já z toho nehodlám zešílet.
Ti kterým jsem odpovídala vědí, že výklad není odfláknutý a snažím se najít i řešení potíží ,proto nejsem schopna většího množství dotazů.Děkuji za pochopení
 
mikejla
01.03.11
11:09
Nereg.

IP: .*
srdíčko1.
 
mikejla
01.03.11
11:22
Nereg.

IP: .*
zpráva pro Katarínu ... ... ... .nenechala jste kontakt, ani datum narození, vaše otázka je velmi nekonkrétní a jde z ní veliká negace!!!!!!!.ODPOVĚD JE : Pokoj je stav naší duše ..pokud najdete pokoj v sobě potom už ho budete konečně mít
A to ani nemusím vykládat.Zkuste to příště jinak.Ráda pomůžu těm komu stojím za to si dát tu práci napsat to co k výkladu potřebuji.
 
petule
01.03.11
11:57
Nereg.

IP: .*
Dobrý den Mikejka, mohla bych vás poprosit o mail?
nerada bych tady veřejně prezentovala mé starosti a byla bych moc vděčná kdybyste se mi na to podívala do karet a poradila mi.
Moc děkuji!
nejcernik@seznam.cz
 
mikejla
01.03.11
13:16
Nereg.

IP: .*
ještě několik drobností kdo na sebe nenechá žádný kontakt dává mi tím svolení napsat odpověď přímo zde pokud vám to nevadí alespoň mají ostatní možnost nahlédnout jak jsou tarotové karty úžasné. v případě ,že se ptáte na někoho jiného potřebuji i JEHO !! datum narození DĚKUJI VŠEM ZA KLADNÉ I NEGATIVNÍ REAKCE OBOJÍ JE PRO MĚ PŘÍNOSNÉ
 
Jajka46
01.03.11
14:05
Reg. před 2016

Dobrý den ,prosím o nahlédnutí do budoucna ,zda se prolomí smůla a najdu partnera na trvalý vztah. Díky moc nar.8.7.1964
 
Mutsi
01.03.11
15:16
Nereg.

IP: .*
Čauky :) Posílám kontakt na sebe mutsisuki@seznam.cz. Písni až budeš mít čas .)
 
Noel
01.03.11
22:09
Reg. před 2016

Ahoj Mikejlo,
chci se jen zeptat, jestli znáš Tarot of Dreams ? Je od stejného autora. Oslovil mě na první pohled, tak z něj teď vykládám.
Bude-li se Ti chtít, napiš mi svůj názor.
Ať se Ti daří.
 
KačkaM
02.03.11
14:48
Nereg.

IP: .*
Zdravím,

ráda bych Vás touto cestou poprosila o výklad karet, podrobnosti pošlu mailem, předem velmi děkuji a vážím si Vaší nabídky, takto nezištně pomáhat druhým:)
 
KačkaM
02.03.11
15:01
Nereg.

IP: .*
Omlouvám, se zapomněla jsem připsat mail kamila.marvanova@seznam.cz
 
pepavalmez
02.03.11
15:48
Nereg.

IP: .*
Ahoj Mikeko.Zajima mě jestli bude trvat muj vztah.Pepa1.3.1960.Diky
 
mikejla
02.03.11
19:00
Nereg.

IP: .*
ahoj Noel znám ,znám taky se mi moc líbí a je se zlatým tarotem téměř totožný... stejně já mám karet vícero a používám je podle nálady
 
mikejla
02.03.11
23:36
Nereg.

IP: .*
Vzkaz pro PEPAVALMEZ... .PEPÍNO VZTAH JSOU DVA DVA LIDI ... DVĚ JMÉNA... .DVĚ DATA NAROZENÍ ... ... ROZUMÍME SI
TAK ŠUP NEBO NIC NEBUDE
 
mikejla
02.03.11
23:38
Nereg.

IP: .*
TEDY POKUD NEJDE O VZTAH K MAJETKU,VOZU,KOLU PSOVI ... MATCE , K DOBRÉMU PITÍ
 
mikejla
03.03.11
00:18
Nereg.

IP: .*
PRO JAJKA46:
JAJKO!V budoucnosti, kterou mi karty ukazují ,což je pro mně období kolem jednoho roku bohužel žádný muž není je mi to líto.V kartách mi jde ,že dáváte zbytečně na rady nějaké ženy řiďte se při výběru vlastním úsudkem.Snažím se doptat karet, co máte udělat pro to ,aby muž přišel do vašeho života a jediné co se mi stále do výkladu vkrádá je jak moc se trápíte a tam bude příčina !! Nikoho nepřitahuje utrápená ženská ..promiňte..lehko radit ,ale tady budete muset udělat změnu.
Mám toho na vás víc třeba zda váš bývalý měl problém s penězi?a mám tu informace ohledně vašeho dítěte Zdá se mi to velice osobní nechcete přeci jen nechat svůj e-mail?pak spolu můžeme lépe odhalit příčinu vašich potíží s muži
 
Ada11
03.03.11
10:31
Nereg.

IP: .*
Dobrý den pani Mikejlo nezapoměnala jste na mě? Děkuji Vám za správičku a přeji hezký den.
 
mikejla
03.03.11
13:26
Nereg.

IP: .*
ADA11 to je právě ten problém o kterém píšu není dne aby nebyl další dotaz cožje na jednu stranu prima ,ale ne vždy přidu z práce tak naladěná a fit abych mohla sedět u karet proto 2 dotazy denně ,koho neudělám musí se připomenout
Dnes vám ho pošlu na mail OK ?
NADÁLE OVŠEM PLATÍ NEPTEJTE SE JAKO TŘETÍ TEN DEN ODPOVĚĎ NEPŘIJDE ODPOVÍM DVĚMA A DALŠÍ DEN UDĚLÁM DALŠÍ DVA
VÍC NEUMÍM NEJSEM ROBOT
 
KačkaM
03.03.11
14:58
Nereg.

IP: .*
Dobrý den Mikejlo,

Velice si vážím toho, že jste si na mne udělala čas a odpověděla mi prostřednictvím emailu. Musím říci, že
jde skoro až mráz po zádech z toho, co jste schopná z karet poznat,
aniž by jste o mě věděla něco bližšího. Ráda bych si domluvila možnost podrobnějšího výkladu.
 
mikejla
03.03.11
17:32
Nereg.

IP: .*
drahoušku ADA11 TAK JSEM SI TEĎ ŘÍKALA VŽDYŤ TOHLE JSEM UŽ VYKLÁDALA KOUKNU DO ODESLANÝCH E-MAILŮ A JÁ NA VÁS NEZAPOMNĚLA VAŠE ODPOVĚĎ ... MŮJ VÝKLAD ODEŠEL 1.3.2011 V 1:46H TEDY JIŽ PŘED 2DNY.pROJDĚTE SI E-MAILY TAKHLE MĚ I OSTATNÍ ZDRŽUJETE
 
mikejla
03.03.11
17:34
Nereg.

IP: .*
ADO11 JSEM VÁM TO POSLALA ZNOVA ,KDYŽ UŽ JSEM TO NAŠLA
 
mikejla
03.03.11
17:41
Nereg.

IP: .*
KAČENKO M děkukji moc za pochvalu je to milé
dnes v noci budete mít na mailu druhou odpověĎ Mikejla
 
mikejla
03.03.11
18:14
Nereg.

IP: .*
Pro Ada11
opravdu mě dost zdržuje pokud musím stále řešit,že neznáte své
e-mailové adresy.
Podruhé se mi vrátil e-mail pro vás --- nelze doručit na polarkapolarka@seznam.cz
 
janulienka1
03.03.11
19:08
Nereg.

IP: .*
chcela by som sa spýtať na vzťah a finančnú situáciu. zvládneme to po finančnej stránke tento rok? vyhrám väčšiu finančnú výhru? Vzťah ma inú a ako to vidite medzi nami. Jana 23.11.1971 a on 19.7.1969. Veľmi pekne dakujem a prajem v živote všetko dobré. janasaparova@zoznam.sk
 
Ada11
03.03.11
23:57
Nereg.

IP: .*
Pani Mikejlo hrozně moc se Vám omlouvám, opravdu jsem uvedla špatnou adresu. Opravuji polarkapolarka11@seznam.cz, už nevím ani co dělám, prostě doma blbnu . Mějte se hezky a děkuji
 
Miska
04.03.11
07:25
Reg. před 2016

Zdravím vás Mikejla, mohla by som vás poprosiť o zaslanie mailu, na ktorý by som mohla napísať svoju otázku?
Vopred ďakujem
miska715@azet.sk
 
Aria
04.03.11
08:04
Nereg.

IP: .*
Milá Mikejla,zaujímalo by ma čo ma čaká v partnerskom živote,resp.či sa mi nečrta nejaky vzťah alebo či sa neudeje niečo pozitívny v tejto oblasti. Dakujem. Maria 12.9.1980, cunty@azet.sk
 
mikejla
04.03.11
10:12
Nereg.

IP: .*
ADA11 posláno po třetí
 
mikejla
04.03.11
10:16
Nereg.

IP: .*
dnešní odpovědi budou až v pondělí nestíhám a víkend jsem v práci tak vydržte a DALŠÍ OTÁZKY AŽ V PONDĚLÍ
 
Ada11
04.03.11
20:22
Nereg.

IP: .*
Mikejlo děkuji a omlouvám se
 
jenny1510
05.03.11
14:11
Reg. před 2016

zdravim Mikejla,prosim keby ste sa mi ozvala na email jjenny1510@gmail.com,dakujem
 
mikejla
07.03.11
00:34
Nereg.

IP: .*
Tak mám taky jeden dotaz a kdo mi odpoví PROČ TY VŠECHNY HOLKY SLOVENSKÝ PÍŠOU NA ČESKOU VĚŠTÍRNU,KDYŽ MAJ VEŠTIAREN.SK NENÍ V TOM NIC ZLÉHO JEN MĚ TO VRTÁ HLAVOU
 
andreafy
07.03.11
05:57
Reg. před 2016

Ahoj Mikejla,
chcem ti len skusit odpovedat na tvoju otazku ohladom slovenskej stranky vestiaren.sk.
Mne osobne je tato stranka nesympaticka a neprehladna.
Ale mozno je to len moj pocit
Dakujem ti este raz za vyklad, urcite ti dam vediet, ako sa to cele vyvija
S pozdravom Andrea
 
pre Mikejla
07.03.11
09:15
Nereg.

IP: .*
Mikejlo to je dosť hlúpy dotaz. To si myslíš, že by sem nemali chodit slováci? Predsa každý môže chodit na aké stránky chce, né??? S
 
Suzie
07.03.11
11:35
Reg. před 2016

súhlasím s andreafy - aj keď Slováci majú svoju veštiareň,tá je poznačená prílišnou dravosťou zarobiť na ľuďoch,čo vôbec nie je príjemné a tie veštice? nuž nech posúdi každý sám... .
ja osobne sa tu cítim veľmi dobre,fandím všetkým Čechom, pretože tu sa nikto na nič nehrá a zároveň prajem tejto veštiarni mnoho úspechov a pozitívnych ohlasov... Mikejla posielam ti objatie a všetkým tým,ktorí pre ľudí niečo robia úplne nezištne a zo srdca
 
???
07.03.11
11:49
Nereg.

IP: .*
Mikejlo čo máš proti slovákom?
 
mikejla
07.03.11
17:55
Nereg.

IP: .*
Kdo chc vědět co mám proti slovákom aŤ si přečte co jsem psala neumíte číst nebo co nebo vás baví prudit nemáte jména tak píšete otazníky ??? Já totiž NEMÁM NIC PROTI NIKOMU A PROTO TU VYKLÁDÁM ZDARMA KARTY TY CHYTROLÍNE OTAZNÍKOVÝ!!!JEDINÝ CO MI VADÍ JSOU PRUDIČI ,KTEŘÍ NIČEMU NEPOMOHOU ,NIC DOBRÉHO NEPŘINESOU DO TÉTO DISKUSE,NEUMÍ ČÍST A NEUMÍ SE PODEPSAT.
!! PRO VŠECHNY TYTO OTRAPY PÍŠU ZNOVU A NAPOSLED ŽE MĚ ZAJÍMÁ (A TO SNAD MŮŽE PROČ TY HOLKY SLOVENSKÝ NEPÍŠOU NA SLOVENSKOU VĚŠTÍRNU .UŽ JEN PROTO,ŽE SI OBČAS NAROZUMÍME VE VÝKLADECH. TO JSEM SI MOHLA MYSLET ,ŽE OTRAVOVÉ CO PROLÉZAJÍ FORA BUDOU ROZPOUTÁVAT NAVYHLÁŠENÉ VÁLKY. DOMLUVILA JSEM A SLIBUJU UŽ ŽÁDNÝ VLASTNÍ NÁZOR ,DOTAZ JEN MAKÁM A TICHO
 
mikejla
07.03.11
18:12
Nereg.

IP: .*
ANI JÁ nejsem odolná proti provokatérům.. ještě na sobě musím hodně pracovat.
DĚKUJI Suzie a Andreafy ,že když čtou , tak i myslí a odpověděly mě na to na co jsem se ptala nejsem totiž jasnovidka
 
mikejla
07.03.11
18:31
Nereg.

IP: .*
Mikejlo to je dosť hlúpy dotaz. To si myslíš, že by sem nemali chodit slováci? Predsa každý môže chodit na aké stránky chce, né??? S


Kam ti mám odepsat otazníku
podepiš svůj chytrý názor
 
janulienka1
07.03.11
19:49
Nereg.

IP: .*
prosím o výklad kariet volam sa Zuzana 21.11.1972 chcem vedieť či sa rozvediem a na finančnú stránku či to zvládnem.
 
marošek1
07.03.11
19:58
Nereg.

IP: .*
chcem ťa poprosiť o výklad kariet, pýtam sa na pokračovanie vzťahu Marián 19.7.1969 a ona 23.11.1971, som už po zdravotnej stránke v poriadku a poprosím aj o financie ako to vyzerá na tento rok dakujem
 
marošek1
07.03.11
19:58
Nereg.

IP: .*
chcem ťa poprosiť o výklad kariet, pýtam sa na pokračovanie vzťahu Marián 19.7.1969 a ona 23.11.1971, som už po zdravotnej stránke v poriadku a poprosím aj o financie ako to vyzerá na tento rok dakujem
 
marošek1
07.03.11
19:59
Nereg.

IP: .*
chcem ťa poprosiť o výklad kariet, pýtam sa na pokračovanie vzťahu Marián 19.7.1969 a ona 23.11.1971, som už po zdravotnej stránke v poriadku a poprosím aj o financie ako to vyzerá na tento rok dakujem
 
marošek1
07.03.11
19:59
Nereg.

IP: .*
chcem ťa poprosiť o výklad kariet, pýtam sa na pokračovanie vzťahu Marián 19.7.1969 a ona 23.11.1971, som už po zdravotnej stránke v poriadku a poprosím aj o financie ako to vyzerá na tento rok dakujem
 
marošek1
07.03.11
20:00
Nereg.

IP: .*
chcem ťa poprosiť o výklad kariet, pýtam sa na pokračovanie vzťahu Marián 19.7.1969 a ona 23.11.1971, som už po zdravotnej stránke v poriadku a poprosím aj o financie ako to vyzerá na tento rok dakujem
 
marošek1
07.03.11
20:00
Nereg.

IP: .*
chcem ťa poprosiť o výklad kariet, pýtam sa na pokračovanie vzťahu Marián 19.7.1969 a ona 23.11.1971, som už po zdravotnej stránke v poriadku a poprosím aj o financie ako to vyzerá na tento rok dakujem
 
marošek1
07.03.11
20:00
Nereg.

IP: .*
chcem ťa poprosiť o výklad kariet, pýtam sa na pokračovanie vzťahu Marián 19.7.1969 a ona 23.11.1971, som už po zdravotnej stránke v poriadku a poprosím aj o financie ako to vyzerá na tento rok dakujem
 
marošek1
07.03.11
20:01
Nereg.

IP: .*
chcem ťa poprosiť o výklad kariet, pýtam sa na pokračovanie vzťahu Marián 19.7.1969 a ona 23.11.1971, som už po zdravotnej stránke v poriadku a poprosím aj o financie ako to vyzerá na tento rok dakujem
 
Viera A
08.03.11
00:17
Nereg.

IP: .*
Mikejlo, slovenské holky Ti píšu preto lebo si asi lepšia veštica ako tie na slovenskej veštiarni, aj keď ako píšeš, že niekedy nerozumieš po slovensky , ty nerozumieš po slovensky?To snáď žartuješ.V preklade to si děláš srandu.
 
mikejla
08.03.11
00:51
Nereg.

IP: .*
Viera A : Já ještě docela rozumím,ale mé dcery 25,20 let již nerozumí skoro ničemu,protože již vyrostli bez slovenštiny.. moje generace jí má ještě odposlouchanou z TV.Já myslím ,že to není přesné ,že nerozumím je to právě i v tom co jsem napsala někdy si nerozumíme není to o slovech ,ale napíšu ,,ten člověk je pro tebe cizí,, a klientka si myslí že cizinec ,ale tak to není ... .jde spíše o slovní obraty než běžnou řeč.
 
pro Marošek 1
08.03.11
01:35
Nereg.

IP: .*
dobrý den Marián ,
vaše finanční situace se ani v tento rok nezmění ani nezlepší
Lepší měsíce jsou jen září,říjen ,kdy je peněz více ,ale to se mi ukazuje dvojí zaměstnání.Vidím to na krátkodobou zřejmě brigádu nebo nějakou formu přilepšení.
Vztah na který se ptáte bude pokračovat má vás ještě něco důležitého naučit ,není ovšem trvalý a zkončí náhle .Ruku na srdce Mariáne a vy o tento vztah vážně stojíte??
 
Anonymka :-)
08.03.11
08:01
Nereg.

IP: .*
Ahoj Mikejlo,

všimla jsem si, že stejně jako já před pár měsíci, nabízíš lidem výklad zdarma.
Ráda bych ti touto cestou popřála hodně štěstíčka a doufám, že Ti tento elán a energie i nadále vydrží, alespoň Tobě :-) Protože spousta lidí, kteří zde nabízeli výklad zdarma včetně mě ho zrušili.

Hezký den
 
usmej.se
08.03.11
10:13
Reg. před 2016

Re: Anonymka
PŘESNĚ!!!
 
Filis
08.03.11
12:06
Nereg.

IP: .*
Ahojky Mikejlo, využívám možnosti zeptat se dnes jako druhá tvých karet na sebe, chci se zeptat na lásku, tenhle rok, jestli mně nějaká čeká a jestli budu spokojená v nějakém novém vztahu, děkuji moc, já 27.8.1971, přeji hezký den , BUDU SE TĚŠIT.
 
mikejla
08.03.11
13:18
Nereg.

IP: .*
Anonymka:) rozumím ti den ode dne víc
jsem totálně vyčerpaná .Proč to nejde ???? Já mám takovou chuť to dělat ,ale je toho nějak moc ... kdyby nás tu bylo víc ,tak by to snad šlo .
Nevím jak to nastavit ,nepadnout a při tom pokračovat.
Já si totiž myslela ,že se OBČAS NĚKDO ZEPTÁ
 
Anonymka :-)
08.03.11
14:02
Nereg.

IP: .*
Přesně tak, já měla úplně stejné pocity na začátku, ale během dvou měsíců mě ta chuť nezištně lidem pomáhat rychle přešla

Stále mě to hodně energie a úsilí,někdy se to vyplatilo, ale naopak někdy ne. Teď jsem svůj výklad zpoplatnila a přijde mi, tak jak mnoha kartářkám, že si lidé tvého výkladu váží více, když je za peníze.

Mnoho úspěchů
 
mikejla
09.03.11
03:53
Nereg.

IP: .*
PRO JANULIENKA1 TAK PŘEMÝŠLÍM MINULE JSTE BYLA JANA ... .TEĎ JSTE ZUZANA ... ... ... ..A STÁLE STEJNÝ NICK
 
mikejla
09.03.11
04:19
Nereg.

IP: .*
Milá FILIS
LÁSKA TU JE ,JE TU ZAMILOVÁNÍ, ALE TAKÉ KARTA KTERÁ BOHUŽEL NAPOVÍDÁ ,ŽE SI NEPOROZUMÍTE PO STRÁNCE KOMUNIKACE A VZTAH NÁHLE RYCHLE KONČÍ.V KARTÁCH NEJSTE SCHOPNI SE DOMLUVIT NA SPOLEČNÉM SOUŽITÍ ..VY OČKÁVÁTE MUŽE,KTERÝ S VÁMI BUDE ŽÍT VE SMYSLU RODINY A TO TENTO NEBUDE CHTÍT . JE TU ROZHODOVÁNÍ O STĚHOVÁNÍ ZŘEJMĚ SESTĚHOVÁNÍ NA KTERÉM SE NEBUDETE SCHOPNI DOHODNOUT JE TU MOŽNOST ,ŽE POKUD JSTE PŘIPRAVENÁ BUDETE SCHOPNA TUTO SITUACI TZV.UKOČÍROVAT A ZMĚNIT... ŽIVOT JE O KOMPROMISECH HODNĚ ŠTĚSTÍ
 
Iva4561
09.03.11
08:27
Nereg.

IP: .*
Dobrý den pani Mikejlo, prosím mohla by jste se podívat do vašich karet na mé zdraví a práci v nejbližším období?Děkuji Vám. 4.5.61 Iva
 
Filis
09.03.11
08:35
Nereg.

IP: .*
Mikejlo děkuji moc, máte pravdu, něco takového prožívám a ta komunikace vázne mezi námi
 
Bublina4
09.03.11
08:51
Nereg.

IP: .*
Dobry den Mikejlo, prosim o vestbu na moj osud, poznal som zenu a piseme si, neviem ako bude dalej medzi nami, ja 29.9.1979, ja ziarlim a neviem ako to bude, neviem jej datum, dakujem
 
mikejla
10.03.11
23:34
Nereg.

IP: .*
BUBLINA4:vyložím na vaši situaci,ale na tu paní nevím ... .neručím za tento výklad a ani se mi do něj nechce, neboť pokud nemám datum ani jméno je to pro mě jaksi neuchopitelné .
žárlíte na ženu se kterou si píšete nevím proč?
Ta dáma se mi v kartách jeví jako praktická žena,momentálně k vám zaujímá vyčkávací postoj.Je tedy na ,vás aby jste posunul vaše dopisování někam dál.Ale pozor je z minulosti zraněná ,tak moc netlačte ,,na pilu,,čekejte ,že bude hodně opatrná než vás pustí blíž.
Zatím to vypaá,že je ochotná vaše návrhy přijmout.
Takže jak to bude tak jak se k tomu postavíte vy jste na ,,tahu,,
 
mikejla
11.03.11
00:12
Nereg.

IP: .*
pro Ivanku (IVA4561)na zdraví téměř nikdo nechce vykládat a ani já nejsem vyjímka.Je to ošemetné pomůže někomu ,že mu řeknu budete na smrt nemocný?? a ta pochybnost ,která ve mě hlodá ,kdykoli vidím něco co stejně nemohu říci... .opravdu je to tak?neuvrhnu klienta v paniku negativním výkladem??????Napíšu k vašemu zdraví jen toto a pokud budete chtít a budete mít nějakou nejasnost pošlete e-mail !!!

Ke zdraví tedy jen tolik rozhodně pokud jste si prošla peklem nebo ještě procházíte a vaše mysl se stále zabývá myšlenkou ,jak to bude dál ,věřte že karty ukazující směrem k budoucnosti vás ukazují štastnou a s rodinou.Pokud očekáváte nějaké zprávy od lékařů a děláte si starosti nebo snad máte problém a bojíte se výsledku ,vrácení potíží, tak tady se ukazuje opět,že můžete hledět bez obav do budoucna.
Vždy je lepší psát konkrétní dotaz co vás zdravotně trápí
Totéž u zaměstnání ptáte se na práci stávající???budoucí??zeptejte se ještě jeddnou
 
Iva 4561
11.03.11
08:04
Nereg.

IP: .*
Milá Mikejlo, moc se omlouvám, asi jsem opravdu položila špatně otázku. Asi to mělo být jak jste ve vašem prvním příspěvku napsala jak se máme ptát.Asi to mělo být mám se obávat o své zdraví.Zatím po zdravotní stránce nic neřeším a proto jsem myslela jestli to tak bude dál.A s prací mám smlouvu do června tak jsem také chtěla vědět jestli se něco v práci nezmění. Milá Mikejlo moc Vám děkuji, že jste mi věnovala Váš čas a přeji Vám ať se Vám daří. Ještě jednou moc Vám DĚKUJI Iva
 
jenny1510
11.03.11
08:45
Reg. před 2016

Dobrý deň pani Mikejla,po Vašom upozornwení som do emailu napísala dátum nar.aj manželA,le asi sa mnou nezaoberate.Ak je to tak,aspoˇm mi to oznámte,BY SOM nečakala na výklad.Vopred ďakujem a prajem pekný deň a čas strávený čítaním mojím emailou.
 
Iva 4561
11.03.11
09:16
Nereg.

IP: .*
Milá Mikejlo když tak se mi prosím ozvi na IvaGim@seznam.cz. Děkuji
 
mikejla
11.03.11
11:31
Nereg.

IP: .*
jenny1510... můj čas a energie, kterou jsem věnovala směrem k vaší osobě je již vyčerpán... takže je mi líto ..obraťte se jinam
 
jenny1510
11.03.11
13:33
Reg. před 2016

Ďakujem za odpoveď pani Mikejla aj napriek negatívnej odpovedi.Prajem pekný deň
 
Filis
11.03.11
18:22
Nereg.

IP: .*
Paní mikejlo, musím poděkovat ještě jednou za přesný výklad a poprosím o velký výklad-placený, byla bych ráda kdyby jste mi nasala na email sulemina3@centrum.cz
 
lodicka30
11.03.11
19:08
Nereg.

IP: .*
Dobrý den Mikejdo mohu se zeptat na vztahy partnerské děkuji, email lodicka30@seznam.cz... ..hezký večer
 
mikejla
12.03.11
17:14
Nereg.

IP: .*
lodička 30... ... ... ... ..nechybí tu něco ???
 
lodicka30
12.03.11
22:17
Nereg.

IP: .*
Děkuji za odpověd. 18.7.73
 
mikejla
20.03.11
14:15
Nereg.

IP: .*
všem děkuji za zájem a uvidíme se tu u výkladů zdarma zase na podzim JARO je tady a má veliká vášeň zahrádka volá.Přeji vám všem krásné dny plné lásky a sluníčka.Budu sem nakukovat jen sporadicky ,takže pokud to někdo chce zkusit a nespěchá na odpověď ,tak sem občas juknu ale již ne denně
 
tuzba
20.03.11
15:11
Reg. před 2016

ahoj Mikejla,chcem sa ta opitat ci vyzdravie moj syn .moj datum narodenia je 2.11.1973 velmi pekne ti dakujem
 
papučka
27.03.11
14:40
Reg. před 2016

Ahoj Mikejla, hrozně moc ráda bych Vás poprosila, jest. by jste se na mě mohla prosím podívat v kartičkách, kdy už budu štastná a příjde ke mě láska. Zdá se mi, že pořád jenom tápu v bludném kruhu, pořád dokola. Děkuji moc Hanča - 25.06.1979, tesorino12@seznam.cz
 
sofisimi
10.05.11
13:44
Reg. před 2016

Ahoj Mikejla,
chcela by som sa spýtať na vzťah Eva 28.6.1979 a Juraj 10.6.1965. zaujíma ma či je to už koniec, alebo je šanca že ešte budeme spolu? On má priateľku Mária 22.5.1968 a vie o našom vzťahu. Odíde niekedy od nej? Ja ho milujem a chcem vedieť či je ešte na čo čakať. Ďakujem, Eva
 
sarraj
04.06.11
14:54
Nereg.

IP: 62.168.2.*
Dobrý den,

přeji Vám moc hezký a příjemný den. Jmenuji se Šárka 6. 5. 1983 a moc by mne zajímal vztah mého kolegy k mé osobě 17. 2. 1983. Já mu jako osobě moc věřím a nějak jsem v poslední době zmatená a netuším co si mám myslet, Poradíte mi prosím. sarraj@seznam.cz

 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)