English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Snář
Klasický Nostradamův snář - co se vám pokoušejí prozradit vaše sny?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Zpětná vazba výkladu ?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Zpětná vazba výkladu ?

kelišová
18.01.11
12:23
Nereg.

IP: .*
Tak jak tu někdy prohlížím , co se kde děje , narazila jsem u výkladů Anonymky ( zdravím ) myšlenku , že kartáři potřebují vědět , jak to s tím a s tím dopadlo , tedy jestli byl výklad úspěšný či ne .
Zajímaly by mne názory všech , zda na to pohlížejí stejně .
Mě připadá , že není nutné vědět , jak člověk , kterému je vykládáno plní svůj osud ... .nebo mění ... .protože výklad může člověka ovlivnit , může ho někam posunout a nebo pozastavit ... .
Chápu , že pozitiva výkladů pomáhají kartáři získávat pozitivní energii , či pocit že to dělá dobře ... ALE ...
Děkuji za všechny odpovědi .
 
Lejny
18.01.11
13:45
Nereg.

IP: .*
ahoj kelisova,
no ja vykladam tiez karty a som rada,ked viem,ze sa vyklad splnil.ale samozrejme viem,ze vyklad moze zmenit myslenie a svojim cinom uplne obrati vyklad,cize sa nestane.tazko asi na tuto otazku odpovedat.
 
Anonymka :-)
18.01.11
14:35
Nereg.

IP: .*
Milá ,,Keliško",

často navštěvuji věštírnu a náhodou jsem narazila i na Tvůj příspěvek ve fóru
Souhlasím s Tebou, ale na druhou stranu si musím obhájit i ten svůj,protože mi přišlo hodně mailíků od lidiček co potřebovali poradit a nechali si u mne vyložit karty. Většinu času strávím nad tím hodiny a snažím se co nejlépe, aby to stálo za to a té osobě to nějak pomohlo, poradilo, ukázalo cestu.
Nemám stoletou praxi a stále se učím,proto je pro mne zpětná vazba velmi důležitá a znamená to,že jsem nepromarnila zbytečně svůj čas, který bych mohla strávit třeba i jinak.
Nikoho do toho nutím, ale potěší mě, když se mi někdo třeba po měsíci ozve a napíše mi, zda-li se mu daří, nedaří, jak se věci vyvíjí, atd. Naopak je to pro mě celkem zklamání, že tomu dotyčnému nestojím ani za malou zprávu.
Takže asi tak
 
Theodor
18.01.11
17:45
Reg. před 2016

Kelišová: já si myslím, že zpětná vazba je základní nutností jakéhokoliv povolání. Nikoliv jen věštitelství. Já když pošlu na příjem pacienta s nějakou představou, tak si pak vždy zjistím, jestli byla moje představa správná a následná vyšetření ji potrvrdila, nebo se naopak ukázalo, že pravda byla jinde (pracuji nyní na interní ambulanci a nejsem na lůžkách). To, že si hlídám další osud pacientů, mě učí. Hlavně mě to učí pokoře a pochopení, že něco může vypadat stokrát jasně a přesto se můžu splést a proto tedy neústale musím být obezřetný.

Pro věštce je zpětná vazba neméně důležitá. Pokud zjistí, že se mu jeho prognozy neplní, měl by to přestat nazývat věštěním, ale poradenstvím. A i tak by mu neměl být osud klienta lhostejným.

Na principu zpětné vazby funguje v přírodě skoro vše. Takže si myslím: Zpětná vazba jednoznačně ANO!"
 
kelišová
21.01.11
11:27
Nereg.

IP: .*
Anonymka - díky za odpověď .Řekla bych , že musí být docela těžké věštit na dálku s tím , že dotyčného nevidíš a neslyšíš jeho hlas . Je asi složité se na něj napojit ... ..
Další věcí je , jestli je daný člověk ochoten se řídit Tvou radou ...
Chápu , že chceš vědět...
 
kelišová
21.01.11
11:36
Nereg.

IP: .*
Theo - také díky za odpověď .
Musím Ti říci , že kdyby mi něco bylo , tak bych se Ti asi s klidem svěřila do rukou , neboť u každého lékaře to tak nechodí ...
Už to ale beru s klidem , že to jsou taky jenom lidi , dříve to pro mne byli opravdu nadlidé . Přeji Ti , aby Ti to vydrželo i do budoucnosti , díky za každého doktora Sovu , jež potkám i třebas jen po netu .
 
lodicka30
22.01.11
10:00
Nereg.

IP: .*
Dobrý den pane Theo, mohu poprosit o výklad na dálku. Moc děkuji lodicka30@seznam.cz
 

lundalka
22.01.11
10:42
Nereg.

IP: .*
Dobrý den pane Theo, mohu též poprosit o výklad na meil? plitva@seznam.cz Děkuji.
 
Theodor
22.01.11
15:54
Reg. před 2016

Vy jste tu někde četly, že vykládám karty??? :-)
 
lundalka
22.01.11
16:05
Nereg.

IP: .*
A čemu se tedy věnujete? Jsem myslela, že kartám...
 
Anonymka :-)
22.01.11
17:09
Nereg.

IP: .*
To jste špatně pana Theodora pochopily, on je lékař, nikoliv věštec :)
 
lundalka
22.01.11
17:11
Nereg.

IP: .*
Ach tak, tak kdo by nám vyvěštil? zdarma?
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)