English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Nejlepší cesta, jak být oklamán: považovat se za chytřejšího než ostatní.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "PREČO? Pomožte prosím.. :O(".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

PREČO? Pomožte prosím.. :O(

nestastna
17.12.10
14:00
Reg. před 2016

Zdravím vás všetkých.. som v situácii, do ktorej som sa dostala akoby švihom prútika.. zamiloval sa do mna moj terajší snubenec, žijeme spolu rok a pol v spoločnej domácnosti, ja som sa po mesačnej známosti prestahovala aj so svojim teraz uz 6 ročnym synom za ním do čiech. odišiel od manželky s ktorou predtym uz rok intimne nezil a manzelstvo nefungovalo tiez nejaky ten rok. pracoval od rana do večera, takze mu bolo jedno ako zije pretoze doma v podstate bol velmi malo a ked bol tak sa venoval hlavne svojmu nevlastnemu synovi, ktoreho si osvojil (zoznamili sa ked bola jeho exmanzelka uz tehotna). a to je ten problem. strašne moc na nom moj priatel lipne chce mu dat všetko čo chce, je to dieta moc rozmaznane, ten chlapec ma 8 rokov a hlavne, vobec mu na otcovi nezalezi mam ten pocit (nevie ze to nieje jeho biologicky otec). moj priatel realizuje stretnutia a doslova sa mu prosí aby sa s nim mohol vidiet je to uz na nervy a ja uz neviem čo mam robit. príde k nam len ked niečo dostane, ked ideme niekam na vylet tak to ide. ale len tak koli otcovi aby s nim bol a videl ho to nehrozí.. jeho matka po rozvode z neho vycucala čo mohla aj vyzivne plati vysoké, všetko jej nechal, začinali sme spolu s priatelom uplne od nuly, v holom podnajme a s tym ze sme si nemali ani čim natriet chleba. od zakladu sme museli všetko nakupit. ale o to nejde. ide o to ze mna nenávidí, myslí si ze ja som ta ktora jej ukradla manzela pritom to tak vobec nieje.. jasnovidec thomas mi povedal ze nám nepraje lasku, nepraje nám štastie.. toho maleho proti mne a mojmu synovi "očkuje".. počuvat ze som slovenská čuza a trpiet tym ze ma ani ked príde nepozdraví uz ma nebaví.. nemam na to silu. a toboz ked k nemu tak moc inklinuje moj priatel aj ked si to nezasluzi pretoze ten maly ho ma fakt jak sa hovori na salame a on sa mu neustale doprosuje az mi ho je luto.. ta jeho mama ale chce aby si rozumeli nasilu ho sem dáva proti voli toho dietata len aby moj priatel neurobil to čim sa jej vyhrazal. ze ked ho nebude vídat tak jej nebude posielat peniaze. čo by ste v tejto situacii robili vy prosim vas??? obidve deti su na tej istej lodi, obidve deti nie su jeho a k tomu mojmu synovi sa chova tak ze ho bud ignoruje alebo kritizuje.. a ked volá tomu od exmanzelky to milými slovami nešetrí a mojmu synovi je to luto vidim to citim to.. :( choval sa k nemu krasne ked sme sa davali dohromady uplne si ho ziskal venoval sa mu .. jak sme sa odstahovali pripadame si ako na druhej kolaji.. nechápem to nerozumiem tomu. ale vravel ze chce so mnou byt, zit.. najradšej by som bola keby sa "tí dvaja" (čo nás radi nemaju samozrejme aj mojho priatela ale on to bud nevidi alebo to vidiet nehcce a snazi sa o zazrak) odstahovali niekde na Mars. Chcem aby hlavne moj syn bol štastny.. moc ho milujem teda aj mojho syna aj mojho snubenca, urobila by som pre nich všetko na svete a nemozem sa proste dívat na to jak z neho robia debila.. s prepačenim.. skuste mi sem dat nejaky svoj nazor.. prípadne radu, aj napriklad z kariet.. zruši s nimi kontakty? prevali sa pravda??? budeme konečne tvorit rodinu a mat svoj klud???? vdaka kazdemu za pozornost prečitam si tohto članku ..
 
Merit
17.12.10
14:57
Reg. před 2016

ahoj nestastna...
prosim te, co cekas od malyho chlapecka?..
vzij se do jeho kuze.. copak on muze tedka pochopit, ze mezi dvema dospelakama je neco jinak?
ja jsem se nechovala lip :-))).. mamcin pritel zazival peklo :-), az v puberte me to preslo :-D.

dokud to neporesite jako celek.. nezmeni se nic.. chcete to resit? mate na to silu?.. mluvite o tom a musite to probirat do pocitu.. jak vam vsem je?

nekdy si clovek mysli, ze situaci zvladne, pak nastane takovahle situace a to maly mu proste chybi.. on s nim byl odmalicka, sebe jako tatu vnima.. malej ho jako tatinka bere.. to je "pouto" a prestoze je to muz.. je mylny predpokladat to, ze na malem nebude lpet mene nez zena.. ten malej do jeho zivota patri..
co chlapu dokaze detem cist pred spanim pohadky :-), co chlapu s detma chodi na hriste?.. co chlapu..s detma sdili a neziji jenom praci?.. vis, z mestecka, ktery cita nekolik tisic obyvatel, byl treba muj ex jedinej.. co s detma travil cas po praci a nekolik let.. my dva jsme si nerozumeli, ztratili jsme se jeden druhymu, ale za toto si ho vazim porad a budu.. to je PLUS a ne MINUS :-), alespon v mych ocich a kdyz se manz. rozpadne a nove zeny cekaji na to, ze se partner od rodiny vzdali .. prijde mi to jako sobecky.. to pouto nezmizi.. jsou tam deti.. muzes o nej spis asi prijit, pokud to nesladite.. nevim proc to tak my zeny mame..

nejak spis uhlad ty situace.. aby jste neco tvorili spolecne.. dejte stavu situacim, kdy jste spolu.. ja hrala dokonce i fotbal :-D.. lokomotiva s micem :-).. a kdyz se deti pritele smaly, smala jsem se taky.. prestoze jsem vedela, jaka jejich maminka je.. to je FUK :-), ty deti byly v tu chvilku stastny a proti mamince jsem je nestvala.. kdy proste byly prckove s nami, byl plan = akce, deti dostaly i nakou zodpovednost = hlidat nekoho mladsiho :-).. a v tomto pripade, ani maminka, ani tatinek na toto nebyli naladeni :-).. ja si to chtela uzit! :-).. neumel hodiny? neumel vyslovit R :-), tak jsem se do toho formou hry pustila.. a zapomnely obe deti na to.. ze je neco jinak :-)
hry s micem, zadny sezeni u kompu :-), prochazka na stezce a hledani pokladu?.. kolo! pomoc v kuchyni.. vynest kos.. a vzdy CHVALIT.. tatu uz mas.. ziskej si malyho.. prestoze to mezi mnou a pritelem skoncilo, na ty deti nezapomenu.. v podstate.. si je ti dva dospalaci ani nezaslouzili.. kdyby tyhle deti mely jiny vedeni, daji i vysokou.. ale dospelaci na ne prdej!!.. to je to desny :-(..
ty deti k nemu ani jezdit nechtely (vlastne ke mne domu).. pak si na to zvykly.. tesily se za nami, za mnou.. to pro ne totiz bylo dobrodruzstvi.. spali jsme dokonce pohromade :-), zpocatku se nechtely nechat dat ani pohladit, pak si o to samy rekly.. dala jsem jim cas..
je to jenom na tobe.. jak se k tomu postavis.. ten malej za nic nemuze.. vy dva dospelaci vymyslete plan o tom jak se nenudit.. a jak z obycejnyho dne, udelat "krasne obycejny den" :-)..
pokud to uchopis skrze srdce.. lasku.. ty budes ve finale obdarovana.. to mi ver :-).. vse je jenom na tobe.. aspon tak to citim ja.. udelala bych to ja.. kdybych chtela mit v rodine klid a chtela bych v ni prozivat lasku :-)... ty jsi slovenka, energicka, akcni, to srdce v tobe musi bejt! :-), nedej se..

v lete = olympiada na hristi :-).. prochazky
zima a snih - sane, boby a nasledne zajit na cajik treba nekam si posedet a na palacinku? :-), nebo jim to udelat doma..
zavody a vyhra cen :-)
podivej se na film.. "s tebou me bavi svet" i kdyz jsi ho treba videla.. ty deti.. chteji dobrodruzstvi.. doba je uspechana, mobily, pocitace, prdte na to..
v lete vybijena, fotbalek, pozdeji volejbal :-)..
holka zlata.. neplac, nebud smutna..
i kdyz to moje obdobi s tim expritelem skoncilo, ty chvilky me porad herejou u srdce.. a nelituju ani okamziku.. ani toho, ze jsem kazdej vecer prala v ruce a nemusela bych :-D.. jako zena, jsem si toto proste uzila :-)..
drz se :-*)

dovetek:
moje naslednice - expritelova nova partnerka.. je jina, o ty deti nestala a ty deti to vycitily.. leta je prej nevidel.. zkus si predstavit,
ze se treba neco s jeho maminkou stane a toho malyho dostanete do rodiny, nebyl by na tebe zvyklej,jak by se jemu zilo? vam vsem?
netlac ho proti mamince.. nestav tatu proti nemu.. nikoho nezmenis, jenom sebe.. to ti pisu s laskou.. nehledej v tom manipulaci..vsechno se nam v zivote vrati a vraci.. pokud toho malyho budes brat na vedomi, pritulis ho, vrati ti to, i kdyz neni tvuj.. tu cestu k sobe najdete..
tyhle novy vztahy s sebou nesou i minulost.. to preci vime vsichni..
co jsi cekala? cekas?..
pa :-*)
 
hmhmhm
17.12.10
16:52
Nereg.

IP: .*
podla mna ti toho jasniovidec thomas povedal ovela viacej, ale vytahujes iba to, co sa ti hodi. Svihom prutika si sa do takejto situacie dostala asi tazko. A ty co robis? Prajes si aby sa niekto nasiel, kto ich odpravi na ten mars? len aby si tam neletela ty sama.
 
Diblamary
17.12.10
17:27
Reg. před 2016

Merit.. neskutočne nádherná správa za ktoru som Ti strašne moc vdačná.. dohnala si ma k slzám, som až moc citlivý človek tak sa mi až slzy kotulali po tvári.. velmi pekne si to napísala aj ked ma vobec nepoznáš tak fakt verím ze si to písala s láskou!!!
Rady ako na maleho a tak praktizujem už od začiatku neboj sa nie som taká hlupa ako to v tej správe mozno vyznelo ako nejaka svina čo nemá rada deti.. snazila som sa od začiatku vyzeralo to všetko fajn a po čase sa to začalo menit. moj priatel mi povedal ze dufam že nepovie mame ze si na neho DOBRA! stačí ti??? čím som na neho lepšia a priatelskejšia tak tým je je pri dalšej navšteve drzejší.. to zlo robí ona ale nedokaze pochopit to ze cez maleho sa pomstit mne a svojmu exmanzelovi je ta najvačšia ubohost aku moze robit. aj som jej to napísala. a vieš kedy? písala som malemu k sviatku, písala som mu len tak, poslala vtipny mail. a prišiel mi mail z jeho mailovej schranky od nej písala to s nim to mi maly povedal az tak o mesiac so znením ze Dej nam konečne pokoj ty k nam nepatříš tak vyzvedni mozek z dovolené.. a od te doby me malej ani nepozdraví kdyz prijede .. zdravim první a nez se dokaze se mnou zasmat tak uplyne nejaka ta hodina a to uz jde dom.. my jsme docela akční rodina .. to se neboj .. program mame porad.. zadnej počitač to u nas nehrozí. ten "jeho" malej je maniak na počitače a hry a vzdy je naštvanej kdyz u nas hrat nemuze protoze hrajeme hry, nebo jdeme na squash nebo plavat.. ja nebojuji s tim malym .. ale s tou krávou ktera svoje díte vyuziva na takovy veci!!! já vím, kdyz bude mít vic let tak si to uvedomí jen jestli to já s nervama vydrzim no budu muset nic jinýho mi nezbýva. nejak jsem přepla na češtinu jak jsem vytahla z trouby kolačky kořeny mam na morave tak to jde.. už ted se teším na tvou spravičku.. dala jsi mi hodne energie to první doufam ze ja ti jí moc nevzala.. tak čus bus
 
Diblamary
17.12.10
17:34
Reg. před 2016

hmmmm.. Ked na mars poletím tak poletím.. to je len osud.. verim v to ze všetko bude dobre.. alebo minimalne tak ako ma byt.. ja nepotrebujem aby na ten mars išli to som povedala obrazne hovorila zo mna tuzba mat konečne klud a pokoj v rodine s nimi alebo bez nich chapeš. a thomas mi praveze na to nič nepovedal.. NIČ! ani som sa na to ja radšej nepytala.. bála som sa čo mi povie.. povedal mi len to že je tu zena ktora nam nepraje a bude nam robit zle.. potom dodal ze je to jeho exmanzelka.. zaleskli sa mi v očiach slzy a on otočil.. a povedal mi ze sa vezmeme a budeme mat dievčatko.. tak to ma potešil a hned som začala mysliet na to pozitivne.. a švihom prutika to bolo. som akční človek.. poznala som ho mesiac.. zamilovala som sa .. a pristahovala som sa k nemu do čiech.. s malym som sa poznala az tak za dva mesiace.. skor ma s nim nezoznamil.. lebo ona to nechcela.. potom ju k tomu donutil.. a odvtedy je to tak jak to je.. nečakala som ze to bude taketo . som raz rozvedena a moj byvaly manzel ma tiez syna ešte jedneho z prveho manzelstva a s nimi som si rozumela uzasne aj s jeho byvalou exmanzelkou.. doteraz sa stretavame na kave ked som na sr a je to uzasne .. vieš stači mat len rozum.. tak ma tu neodsudzuj vieš hovno čim som si v zivote prešla .. nesud človeka podla par riadkov.. bola som v zufalstve ked som to tu pi
 
nestastna
17.12.10
19:42
Reg. před 2016

a ešte dodám že prvotný dovod pre ktory som to tu všetko písala a čo ma trapi najviac je ako som uz avizovala moj syn! nechcem aby trpel.. aby sa ma pytal mami prečo dal pusu len jemu a mne nie.. a otazky podobneho typu ktorymi sa trapi moje male dieta! takisto to nedokaze pochopit.. ale moj syn o jeho lásku stoji, o to aby sa mu venoval.. prečo syna zeny ktoru miluje neberie??? a syna zeny ktoru nemiluje berie ako svojho? nech berie to je mi jedno ale prvorady je pre mna moj syn.. je mi to luto.. za neho..
 
nestastna
17.12.10
19:50
Reg. před 2016

a čo sa týka toho že ho nemam štvat proti mamke tak to ani nerobím.. tak hlboko klesne len uboziak.. ked mi povedal ze mamka na tebe porad nadava tak som si k nemu sadla a pekne mu povedala vieš pamataj si ze nikdy nenadavaj na človeka ktoreho nepoznaš.. a normálne som mu to vysvetlila.. ale proti jeho mame ho neštvem a ani to nemienim robit.. nie som ako ona predsa..
 

Merit
17.12.10
21:50
Reg. před 2016

nestastna = Diblamary? hej, zadny zmatky tu :-)).. registrujte se lidi, neblaznete :-)

devce.. udelej vse tak, aby jsi mela cisty svedomi..
nevim jestli je dobry pokracovat tu.. jak ti poradit? to se ani neda, vybrat si musis jenom ty sama..

zadnej vztah neni idealni.. v kazdym vztahu neco chybi..nikdo nema vsechno..a pokud ti to nekdo rika, lze :-)..

mluvte spolu o tom, muzes i neco vytknout, ale v lasce..ten druhej by u toho mel pocitit, ze HO milujes :-)..

mej se krasne pa :-)*
 
nestastna
17.12.10
22:01
Reg. před 2016

jsem registrovana.. ale navrch si muzeš napsat co chceš a ja si to pak rozmyslela dost lidi by mohlo aj vedet kdo to piše viš. ja bych to tady aj rada smazala jen nevim jak ale rada bych si s tebou napsala jenom tak nekdy byla bych rada.. muzeš na maila: absoluthe@azet.sk
 
hmhmhm
17.12.10
23:01
Nereg.

IP: .*
ten mars by ti fakt prospěl švihom prútika Diblámary
 
nestastna
18.12.10
00:07
Reg. před 2016

 
nestastna
18.12.10
00:11
Reg. před 2016

stastna@seznam.cz piste holki hlavne Merit
 
Weiterinka1
18.12.10
09:02
Nereg.

IP: .*
Ahoj Nešťastná, napsala jsem Ti mejlík, snad si z toho něco pro sebe vybereš. Nejsem kartářka, to jen tak pro Tvoji doplňující informaci, jen Tvůj příběh mě oslovil ...
Přeji Ti hodně lásky v srdci a radosti v Tvých očích!
 
nestastna.
18.12.10
09:23
Nereg.

IP: .*
hmmmm.. taky si myslim.. aspon bych mela klid.. ty uz si tam ???
 
nestastna.
18.12.10
09:25
Nereg.

IP: .*
merit ten mail s tim mailem stastna jsem ja nepsala nekdo to tady piše za me no co .. muj mail maš tak se kdyz tak ozvi .. papa
 
nestastna.
18.12.10
09:26
Nereg.

IP: .*
Weiterinko moc Ti děkuji.. jdu okamžitě číst
 
nestastna
18.12.10
09:31
Reg. před 2016

Weiterinko. dik, sem uz stastna, holki pište !!!!
 
nestastna.
18.12.10
09:38
Nereg.

IP: .*
Weiterinko nic tam nemám.. poslalas mi to asi na špatnej mail, na ten co sem dal nějakej kretén víš? myslela jsem, že tady ta stránka je především o tym, že si tady lidi pomáhaj.. jsem sklamaná, no nevadí.. ten můj mail je uvedenej ve správě pro Merit, tam si ho přečteš. A správy tady ode mě jsou ty, kde nejsou gramatický chyby. Podle toho to poznáš.. nemám IQ tykve.. tož poznávací znamení :o) jsem slověna tak mojí češtinu ber s rezervou já jen abys to nemusela louskat jak oříšek proto píšu česky.. Tak jestli to ještě máš uložený ten mail, tak mi prosím Tě přepošli na ten absoluthe ju? moc díky papa
 
Merit
18.12.10
13:47
Reg. před 2016

neco napisu do jinyho vlakna.. at se ten, kdo si tu dela legraci probere tyhle veci ve svym svedomi..
 
nestastna
18.12.10
15:32
Reg. před 2016

Merit, neunúvej se, protože stručne do nedáš a ty bláboly kdo to má číst
 
estastna
18.12.10
18:19
Nereg.

IP: .*
Merit

nereš všechno sama za každýho hold, nekterej príspevek se te netýká, ale ty asi ráda srtkáš nos všude... ..
 
Weiterinka1
19.12.10
09:08
Nereg.

IP: .*
Ahoj Nešťastná, tak už k Tobě letí mejlík na tu snad už správnou adresu :-)
 
Weiterinka1
19.12.10
09:22
Nereg.

IP: .*
estastná:Hele, každý si jdeme svojí cestou ... Ty víš, proč tady děláš to, co děláš. Určitě Tě to děsně baví. No a někoho zas baví něco jiného ... třeba někomu svým náhledem pomoci ... což svým způsobem děláš i Ty .. hahaha .. to neva, že byť schválně střelíš svůj postřeh vede. Zaprudit si, to je někdy to ono, vidˇ? Čakry se točí, až sviští :-) Aby jsi z toho něco měla (penízky, moc) tak to budeš muset jít do jiných vod ... jestli Ti stačí toto .. hmm, třeba se tady časem i něco naučiš:-) Jsou tu fakt skvělí lidé! Zatím to nevidíš ... a třeba ani nechceš ... nestojíš o to ... ale z nějakého důvodu Tě jak vidno tyto stránky přitahují ... náhoda? Nééé ... ..
 
páterová
28.12.10
09:50
Nereg.

IP: .*
já bych s takovým člověkem nechtěla žít,je to opičí láska a nevděčná,jednou kluk vyroste a může otčíma i vydírat finančně,já bych se s ním rozešla,nevěř tomu ,že to bude někdy lepší i když je to dítě,ale jakým stylem vychovávané.
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)