English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Curcius

Nic nepomáhá vládnout tak účinně jako pověra; bez pověry je dav prchlivý, krutý, vrtkavý; podlehne- li kterémukoli náboženství, stává se poslušnějším svých proroků než svých vůdců.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "ochrana před duchy".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

ochrana před duchy

Darkswan
08.11.10
20:58
Nereg.

IP: .*
Prosím, nevíte někdo, jak se chránit před duchy? Nebo je alespoň poslat pryč ze svého domu? Děkuji
 
Darkswan
08.11.10
21:16
Nereg.

IP: .*
myslíte, že funguje tohle??? :

Slyšte, duchové, kteří přítomní jste v tomto domu! Naslouchejte mým slovům, jež pronikají do ticha. Cítím, že jste tu, a třebaže se ublížit mi nesnažíte, žádám vás, abyste se nezdržovali v blízkosti mé. Po zádech mi běhá mráz, protože cítím vaši přítomnost. Proto vás prosím v záři těchto svící - nezdržujte se v mé blízkosti. Nechť vás skryjí tajemná zákoutí domu, anebo z něho odejděte. A vy, zbloudilci, vraťte se raději zpět, jestliže poslání tu žádné nemáte. Vraťte se zpět do země stínů, ale vy, kteří tu zůstat musíte, bděte nad mou osobou i nad lidmi, kteří tu přebývají. Uposlechněte moje prosby, které se nesou na křídlech upřímnosti, neboť přivyknout si na vás nemohu. Ó, duchové tmavého a chladného záhrobí, neubližujte mi. V dobrém vás oslovuji, zlé nemám v úmyslu. Proto neubližujte mi ani svévolně, ani na příkaz bezbožníků. Neubližujte mi svou přítomností, která mne tíží a tíseň do mé duše zasévá. Rampouchy strachu ve mně rostou a cinkají ve větru mrazivém, proto dále ode mne. Vyhněte se mi vždy a pokaždé! Pokaždé a stále, vždy a nepřetržitě… I když toto místo souzené vám je, i když jste tu z vůle jiného, neubližujte mi, ani člověku, který práh tohoto domu překročí. A já každý večer za vás tichou modlitbu přednesu
 
Merit
09.11.10
10:32
Reg. před 2016

ahoj :-))
chtela jsem ti napsat neco v tom smyslu jako jsi ty reagoval na vlakno co je pod timhle .. "mysli pozitivne" :-D .. to nic, jenom zlobim :-)

vzdycky, kdyz je mi takhle a neco vnimam.. modlim se k Bohu.. prosim andely, archandely.. stoupnu si mezi ne :-) ..
protoze nevim co to je.. ty taky ne, jsou tu obavy...
neco se pred nedavnem totiz otevrelo.. a obcas je to citit, videt.. :-)
a tyhle bytosti..tahle energie.. nesouperim.. nebojuju.. vzdycky maji vetsi paky.. maji moznosti o kterejch se nam ani nezda :-) a ja jsem jenom clovek.. "jenom clovek" :-)
pomodlim se v tom smyslu.. aby mi Buh pomohl.. chranil me..
cili je to utikani ke svetlu.. k lasce :-)
je to jednoduchy, prosty..
zarid se podle svyho citeni.. jak to vnimas, citis :-) ..
ja jsem tuhle taky nekoho "citila" a nekdo s kym jsme mluvila taky..
stacila myslenka.. prosba od srdce a bylo to pryc.. behem okamziku :-)
drzim ti palce.. mej se krasne :-)
 
dalaraa
09.11.10
20:18
Reg. před 2016

Darkswan... . nevím jestli funguje zaříkání, které jsi tu poctivě napsal. Mám jinou zkušenost. Pokud máš v domě duchy, je dobře se na ně napojit (na alfě) a zjistit co chtějí. Ve většině případů jsou to duše zbloudilé, které nevědí co mají dělat, někdy se stává, že ani nevědí, že jejich tělo je mrtvé. A oni bloumají a jsou nešťastní, protože je nikdo nevidí, nikdo jim neodpovídá na otázky, nikdo je nevnímá a oni nevědí proč. Potřebují pomoc. Potřebují se dostat tam, kam patří, kde jim bude dobře, kde budou "doma". Pokud opravdu chceš pomoc, tak mi napiš na dalaraa@seznam.cz. Poradím nebo pomůžu. Tohle je vážná věc.
 
host
16.11.10
18:01
Nereg.

IP: .*
Zapálit svíčku a vedle ní postavit sklenici s vodou. Odříkat:
Duchové, vím že jste tady. Zlí mi neublíží a dobří pomohou. Vítejte mezi nás!
Tímto způsobem jsme zamezili dalšímu přecházení našeho zemřelého otce po domě. Už jsme ho potom nikdy neslyšeli.
 
dracizena
17.11.10
21:12
Nereg.

IP: .*
Určitě Darkswan pošly ty zdravě světelné a dobré duchy aby se postaraly o ty zblodilé a odvedly je na svá místa odkud pochází. Je to jen Tvé slovo které má sílu tak mocnou, že teče celým vesmírem a proto mluv do prostoru, k Měsíci, do hvězd do Slunce, ale i do přírody i k té obyčejné hroudě na poli. Vše má ducha a když prosíme na všechny strany, tak duchové čistí se spojí v jednoho Tvého Džína který Ti bude vždy k službám. Vždy když duchovně pracuješ pomyslně stůj v duze, barvy Tě budou chránit i duchovně posouvat do jasnozřivosti...
 
Bolek1000
16.11.14
18:30
Nereg.

IP: 178.217.144.*
Nebo se stačí pomodlit střelná modlidba k ARCHANDĚLŮM
Svatý Archanděli Michaeli,Gabrieli a Rafaeli svým světlem nás osvětlujte.
Svatý Archanděli Michaeli,Gabrieli a Rafaeli svými křídli nás ochranujte.
Svatý Archanděli Michaeli,Gabrieli a Rafaeli svými meči nás brante.
Sláva Otci i Duchu Svatému jako byla napočátku nyní až na věky věkův amen.
Mělo by to pomoct od všech duchů i démonů ale jsou i silnější modlidby
Já to vím protože jsem ministrantem v kostele ale ta by mohla stačit,
ještě je dobrý si nechat posvětit byt.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)