English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Saroyan

Dejte si co nejvíc práce, abyste žili!
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

pre pani Gamu-samostatna tema

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

pre pani Gamu-samostatna tema

Verunika
23.03.18
09:03
Reg.13.8.17

Založila som si nové tema,lebo tam kde sme pisali bolo dost už článkov,a nedá mi nereagovať na to, ako ste mi pekne napísala opäť na tú kolegynu,tak to je pravda, že s úsmevom ide všetko lahšie, mna inak aj volajú slniečko pretože sa tak usmievam na ľudí,ale niekedy mi úsmev zamrzne na tvári, ked sa stretnem s neprajnosťou, falošou a hlavne nespravodlivosťou, musela ste pani Gama doť vecí prežiť,ked ste taká empatická, čítam Vaše vety a rady ostatným, a veľmi pekne to píšete, nie jednou vetou,ale dáte tam svoje pocity a srdiečko, tak preto si myslím, že mate určite vecí za sebou, a ste velmi vnímava k potrebám ludi,viete dať takú správnu nádej ľudom
 
Gama
26.03.18
16:57
Reg.4.1.18

Máte pravdu Verunko,přežila jsem toho hodně i vlastní smrt.Říká se že lidi kteří se vrátí do života jsou o něco bohatší než ty ostatní.Má víra je pohanská a již několik generací.Tak trochu s tím světem duší zůstáváme propojeni.Takže nám nedělá problém se vcítit do bolesti druhých.Myslím si že vždy je nějaká naděje vše urovnat a přetvořit.Víte nikdy nás okolí pro naší víru moc dobře nechápalo,někdo se i bál a lidskou zlobu i nenávist jsem za ty roky zvyklá.Příde mi tak trochu k smíchu v dnešním století takový středověk.Ale každý jsme nějaký a máme na to své právo, jen dost dobře nechápu proč si vše děláme horší než by mohlo být.Víte ohnivý živel což je beran,střelec a lev ,nemají rádizlo celkově.Protože se tito zrozenci tím moc nezabívají tak nás to vždy vytočí.V dnešní době potřebují lidi trochu té empatie aby se mohli znovu nadechnout a promyslet co dál.A když máte někoho komu se můžete svěřit hned je to vše lepší a jednoduší.Krásný den Sluníčko.
 
Verunika
27.03.18
09:18
Reg.13.8.17

dakujem opat za Vasu peknu odpoved pani Gama, a preto som Vam to napisala,lebo som to citila v sebe, lebo aj ja som mala dost pomerne tazky zivot, hned ako som sa narodila mi zomrela mamicka,mala som iba pol roka a s mojim bratom mojim dvojcatom som zila teda vychovala ma babicka a deduska rodicia z maminej strany na Morave, a tiez moj zivot potom dalej nebol prechadzka ruzovou zahradou a preto tiez viem vycitit z ludi ,aky maju zivot, ale zistila som, ze taky co nieco prezil a pretrpel si, tak je aj viacej empaticky,a vie cloveka pochopit,a veru je velmi smutne, ze ludia sa tak zle chovaju v dnesnej dobe k sebe,ale vela spravi aj vychova a hlavne inteligencia,lebo tu bud clovek ma,alebo ju ziska,a teraz mam taky stale taky mensi smutok, ze som sama,sice mam 2 dcerky,ktore som si sama vychovala,ale tak mi chyba partner pre zivot,ale viem jedno, ze vsetko pride v pravy cas,ale niekedy mi tak smutne zo zivota, ze ja som si musela vybrat cestu samoty po rozvode, ako som sa rozviedla,ale jedno,co si najviac cenim je , ze som zdrava a netrpim na ziadnu chorobu,ale aj tak mi je niekedy smutno, ze nemam partnera, kebyze sa vyhybam spolocnosti,alebo by som bola nejaka xantipa, tak by som to pochopila,ale takto neviem to pochopit, asi som musela byt v minulom zivote trosku zla hahaha,ked si musim teraz v tomto zivote prejst kus zivota sama ,ale kazdy mame si myslim tu svoju knihu osudu napisanu este pred narodenim
 
Gama
27.03.18
15:20
Reg.4.1.18

Víte Verunko,sice každý od osudu dostane něco do věna ale mi máme tu možnost to měnit.Každý se opravdu rodí s určitým dluhem a ten bychom neměly opakovat.Tím že se nám v dnešní době opravdu nedostává lidí co by se starali o duševno.Strácime s těmito informacemi kontakt,a je to špatné.Každý se rozhodujeme na základě prožitků,víte miláčku nikdy není dobré ať už prožijem cokoli zalézat do ulity.Život je krátký a na samotu dlouhý Verunko.Dcerky jste vychovala a život a jeho nástrhy jste překonala takže jste obstála miláčku .Je čas žít.Chodit mezi lidi jezdit někam kde lidi jsou a seznamovat se.Víte tento rok přeje těmto věcem tak se neschovávejte.Naše babičky sice říkaly že když buděš sedět v koutě tak najdou tě.Verunko to je blbost.Jste milá,laskavá bojovnice tak šup,šup mezi lidi.Z dlouhého spánku je třeba se probudit Šípková Růženko.Věřím že na vás tam někde čeká ještě láska jen jí musíte jít vstříc.Vždyť kdo by nemiloval bělounkou ovečku s krásným něžným čumáčkem.Budu na vás myslet a držet pěsti sluníčko.
 
Verunika
28.03.18
09:54
Reg.13.8.17

moja zlata Gama, ani nemam slov,ako ste mi to krasne napisala, az mi srdiecko poskocilo,ved ale ja verim, ze na mna caka ta laska, ze proste to vesmir nedovoli,aby som bola sama,ale som na nu teda este cakam velmi dlho,a ja som ani nesedela v kute, kdeze, ja ako spravny baran som mala velmi rada zabavu a spolocnost dobrych ludi,ale nikdy sa mi tam nepodarilo najst vhodneho partnera a v zamestnani kde pracujem,okrem falosnej ryby,mame tuna par muzov,ale tiez nie perspektivnych, tak verim, ze ten spravny cas pride a ako krasne pisete,bude niekto milovat belounku ovecku, to je tak nadherne napisane, mate krasny svoj styl, a srdiecko mi nadherne poskocilo,buduci tyzden sa dozivam 56 rokov, tak snad sa uz objavi, a ked sa objavi, tak sa ho opytam, ze kde tak dlho bol:-)
 
Gama
28.03.18
15:42
Reg.4.1.18

Verunko,já vám řeknu kde je,víte moje milá již několik let pozoruji jací jsou muži v těchto věcech leniví.Lovcem je spíše žena a né muž pán tvorstva.Muži jsou spíše lovná.Víte oni pánové rádi mluví o to jak je jim vlastě bez baby dobře,pak přijdou dom daj si tláču ze samošky a litují se.Takže na nic nečekejte a hrrr na lov.Seznamujte se zajděte i tam kde by vás nikdo nečekal no prostě drahoušku hrrrrrr na ty lenivce.Je čas bělounká ovečko předvést své kudrlinky jsou scela bez diskuze úžasné.Jak říká můj strýc na vrchu ovčice ve spodu vlčice.Hodně štěstí a dobrý lov drahoušku.
 
Verunika
29.03.18
09:15
Reg.13.8.17

moje mila Gama dakujem opat za Vasu peknu spravu, ale musim sa priznat, ze ja sa nejako toho drzim v sebe, ze by sa muz mal prvy snazit,a tak nejako zene dvorit, asi som staromodna,ale mam v sebe taky pocit, ako sa povie ludovo, ze macka ma nahanat mys,a nie mys macku:-),ale viem,ako ste to myslela, bola som aj na par zoznamovacich strankach,aj som prva napisala muzovi,ktory sa mi pacil,cize nie som ziadna taka netykavka, a bud to bol nejaky,co byval na ubytovni a chcel u mna byvat,alebo nejaky zenac, co chcel mat milenku,teda len zabavu,flirt, cize ani tam moja cesta neviedla,a aj ked som chodila sa zabavat, niekde tancovat, tak sa mi vzdy prihovoril nejaky opilec:-) preto pisem, ze som nemala na muzov stastie, tak uvidim,ako dopadne este moj zivot,ale verim moja mila Gama, ze raz Vam napisem, ze uz mam tu svoju lasku pri sebe, dufam, ze este budete tuna na vestiarni, a ze Vam budem moct napisat tu radostnu novinu, a zelam Vam radostne a pokojne velkonocne sviatky,hlavne pokoj v dusi, a tesim sa ked Vam budem moct napisat,ze tu lasku uz mam vedla seba a zelam Vam,aby Vam stale ostali tie pekne slova a vety,a rad&,ktore tuna davate citatelom, s laskou bieloucka ovecka Vierka
 
Gama
03.04.18
11:52
Reg.4.1.18

Super,právě jste objevila jádro pudla.No seznamovací akce ,bary, hopsparkety.
To je právě ono tam intoši moc nechodí.V dnešní době spíš ta druhá sorta.
Chtělo by to charitativní akci vernisáž atd.Prostě místa kam chodí ženy i muži s hlubší duší.Tam kam zavítají třeba i cizinci.Protože není nikde psáno že vaše druhá šance musí být domáci beruško.
 

Verunika
03.04.18
15:19
Reg.13.8.17

dakujem moje mila za odpoved, takze som sa dobre dovtipila, ze to teda moze byt cizinec,ked pisete ze to nemusi byt Slovak, uvidime a a zacnem chodit na vernisaze,alebo muzea, asi kde som moc nechodila,lebo urcite kazdy ma tu svoju cestu ten svoj osud, a poznam vela ludi, co sa spoznali na zoznamke a stali sa aj manzelmi,ale to som uz pochopila, ze tam moja cesta nie je,ale asi ako pisete niekde v spolocnosti, tak zelam Vam vela peknych konecne zacinajucich teplých dni a urcite sa priebezne ozvem,beruska
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)