English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 17.4.2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 17.4.2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Štěstí není cílová stanice, ale způsob cesty.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Jdu vstříc lepšímu životu, protože si ho zasloužím. ”


Myšlenky moudrých

Sekera

Na ženách je nejkrásnější to, co si jen domýšlíme nebo představujeme
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Podívní psi

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Podívní psi

Mišta
09.03.11
20:35
Nereg.

IP: .*
Ahoj,
Nevim jak mam zacit,ale zacnu asi takto. mam 20 let a asi pred 8 lety se mi stala podivna vec, teda cely muj zivot me provazi podivne veci, ale tato je jedna z mala, ktera mi utkvela v pameti. Jednoho dne jsem se prochazel po lese a nazazil jsem na nejakou opustenou cestu. Byl jsem uz dost daleko od domova,nikde ani zive dusi,a zacalo se stmivat. Neco me ale tahlo porad dal, ikdyz jsem se zacal citit velice divne a mel sem strach. Z niceho nic jsem videl jak neco prede mnou probehlo. Lekl jsem se astal jsem na miste... jakmile jsem udelal krok kupredu, vybehl na me obrovsky hnedy pitbul a jeste jeden velky cerný pes. Jen tak stali prede mnou a silene na me stekali a byli na me uplne nepricetni!!! V tu chvili jsem byl upne dreveny a cekal co se stane. Srdce se mi malem rozkocilo strachem a ti psi stale cenili zuby a ja sem zacal brecet... najednou jsem neco za sebou ucili - hrozny tlak neceho, co se ke mne priblizvalo. Chtel sem se podivat co to je ale nedokazal jsem to, jen sem tam stal aklepal se. Pak ti psi se podivali za me, ztichli, utekli a doslova zmizeli za stromem. Vse opadlo a ja pako jsem se jeste robehl za nimi... Cesta byla oplocena, takze ti pi nemohli nikam utect, navic jsem videl, jak zmizeli... Dodnes si to neumim vysvetlit kdo, nebo co to melo byt. Jestli me ti psi branili pred tim co bylo za mnou, nebo naopak... jak jsem rikal, cely zivot me doprovazi takoveto veci, dokonce jsem jeden cas dokazal hybat vecmi,predpovidat budoucnost atd... Jak jsem vyrostl, tak jsem to nejak potlacil a ted uz neumim nic teda az na par veci rad bych si s tim ale s nekym pokecal,pripadne bych se chtel vratil do urtych situaci v minulosti, protoze mam jeste mnoho nezodpovezenych otazek... ..
 
Angelikamal
01.04.11
20:07
Nereg.

IP: .*
Hm tak na tomhle se my něco nezdá výš ti psi. Možná tě chtěli na něco upozornit nebo jen zastrašit abys, ses vrátila. Opravdu netuším je to divné, ale mě se stává, i dnes a vůbec už celé dva roky podivné věci. Neustále mě někdo sleduje, ale nejsou to rodiče, je to někdo nebo spíš někdo. Jen ti chci říct že tě defakto upozornily na to co jde za tebou a máš hodně velké štěstí protože to byly hodní duchové jaký tě upozornily na nebezpečí které ti hrozilo kdyby na tebe nebyly zlí jedině tak si dokážu představit možné vysvětlení za tvýma zády zkrátka ono je to sice zastrašilo ale kdyby tě neupozornily nejspíš bys tu už nebyl. Vlastně bys mohl udělat jedno poděkovat duchům a bohu za to že jsi ještě tu.
 
MoniSka95
13.04.11
18:17
Reg. před 2016

jojo... zmizení velkých vzteklých psů... to má určitě na svědomí ta kočka co běhala tam za tou dírou v plotě...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)