English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Péče o matku

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Péče o matku

tonok2
07.05.11
23:10
Reg. před 2016

Prosím někoho, kdo byl v podobné situaci, aby mi napsal svoje zkušenosti. Stojím před rozhodnutím odejít ze zaměstnání a starat se doma o svoji 89 letou matku. Nejsem typ, který by dokázal matku někam uklidit. Na druhé straně se snažím myslet i racionálně a vím, že se "pak" nebudu mít kam vrátit a do důchodu daleko. Vím, že rozhodnout se musím jen já sama, ale snad mi v tom něčí názor a náhled trochu pomůže. Předem děkuji za váš čas.
 
Merit
08.05.11
11:15
Reg. před 2016

ahoj :-)
neni duvod se obetovat..i pri te peci, ktera je narocna si muzes doprat ty sama prochazky, kino, divadlo.. nekdo z rodiny te muze vystridat, ci znamych, pokud nikoho takoveho nemas.. jsou tu od toho firmy co se tim zivi.. aby jsi ty "neprestala zit"..
nevim jak je na tom maminka, co jeste zvladne a co nezvladne..
ja jsem cigna a pro nas to vzdy znamena, ze se zapoji cela rodina, kazdej jak muze, jak umi..
v kazdem pripade, klobouk dolu.. smekam..

ja si to prozila jenom kratky cas.. a pro me to bylo krasny.. ja to netahla cely, neslo to, nas to stmelilo.. kazdej udelal co mohl a jak mohl..

k te praci .. nevim co delas.. a je pro me tezky si o tom jenom psat.. nejradeji lidi vidim.. vidime si do tvare a do oci :-)
tak si povidame na netu.. je-li cas..
pismenka neobsahnou to.. co by clovek sdelit chtel.. staci jina intonace hlasu a clovek vi, ze je neco spatne ap a smajlici nepoberou taky to sdeleni uplne :-)
jestli mas chut, muzeme pokecat, nenutim te.. vsichni na to taky nejsou.. pokud budes chtit - nech tu nick ..

mej se krasne, drzim ti palce, pac to je narocny.. zij :-)
jak jsem psala, neni duvod se obetovat :-)
co ja bych za to dala, kdyby jeste moje maminka zila :-)..
ne, nezavidim ti to, ja bych si to s tebou proste jenom vymenila :-))
mit takovou "dcerku".. holka.. jsi borec :-)* ;-)




a jeste po nasem.. ptfuj ptfuj ptfuj .. at te neuhranu!! :-D
to mi promin.. prosim.. ja to delam odmalicka.. jak mi neco takhle sedne, jasam.. blaznim.. bolela by te potom hlava.. ted je to jisteny :-).. ja bych jinak mela vycitky :-)..
 
nezabudka
08.05.11
14:53
Reg. před 2016

Krasny den Merit,viem ze si bozsky vzdelana a kruto pravdiva co ja tiez milujem,chcem sa spytat moje terajsie vycerpanie suvisi,z toho ze sa trapim pracou alebo vztahom Som z toho zufala,vazne neviem ako dalej Dakujem Jana
 
Merit
08.05.11
18:31
Reg. před 2016

ahoj nezabudka - tedy ahoj Jani :-)
prosim te, neber me tak, ja jsem normalni stara zenska, nejsem nic vic, nic min, nez kdokoliv jiny.. jo? :-), dekuju ti za to..

1) veris tomu, ze jsme se sem narodili za odmenu? (dlouho jsem se s tim srovnavala :-) )
2) veris tomu, ze vse co se nam stalo, ze si za to muzeme sami?
3) dokazes podekovat Bohu i za to spatny? vis, jsou to zkusenosti, ktery jsou nasi skolou.. co se driv jevilo jako "spatny", vidim, ze to bylo dobry, nekdy to trva radu let..

4) jakou praci delas? proc te unavuje? je to fyzicka ci psychicka drina a nebo se tam citis nenaplnena?..

lidi tedka prozivaji stavy, ze jsou unaveny, proste jsou tu zmeny a nase monterky to tezko davaj, resi se vztahy partnersky, vztahy v rodinach.. ani ja nejsem vyjimkou :-)..
plac ocistuje, places? dokazes pustit veci? chod udalosti?
chces jinou praci?

fakt radeji pokecam na netu :-) a bez pismenek, neboj, nic za to nechci, pokud mam cas, neni to problem, kdyz cas nemam, musela by jsi poseckat, jestli ti to nevadi, jestli budes chtit nech tu nick (na skype)..
jestli nechces, nenutim te.. nekdy staci opravdu, kdyz se lidi vyslechnou..
schazime se takhle, sdilime, pokecame, smejeme se :-)

no a ted je na miste .. Rede, dekuju ti za vestirnu :-)
uvedomujete si, ze je to dar? :-)


 
Helca123
08.05.11
20:17
Nereg.

IP: 107.24.243.*
tonok2, nefunguje u vas hospic? Mozna bys mohla zustat v praci aspon na castecny uvazek a s pomoci hospice by se to dalo zvladnout?
Nevim, jakou praci delas, jestli by nebylo mozne se dohodnout na praci z domova - alespon castecne?
Neboj se budoucnosti i kdybys musela zustat doma, tak to tak nejak funguje, ze kdyz se jedny dvere zavrou, nekde jinde se nejake jine zase otevrou... Ja zustala doma abych se starala o meho muze pred 4 lety, on do roka umrel a ja diky vsem tem udalostem tedko graduuju na college. Penez mam malo, ale ziju jako kralovna, jsem velmi stastna.
A tak se niceho neboj, postarej se o maminku - uvidis, kolik stesti ti to da a jak te to posune dal v tvem osobnim vyvoji - a bude dobre!
Hodne stesti a sily, Helca
 
nezabudka
08.05.11
23:58
Reg. před 2016

Draha Merit,dakujem za uvahu vazim si to,hodne.Som clovek velmi skusany a veriaci,aj ked svojsky,verim v Boha a dakujem mu za kazdy den.Som sama so 4 uz dospelymi detmi od 34 rokov,teraz mam za chvilu 46.Vo svojom zivote som videla 3x auru a zazivam aj ine veci.Na oporu asi nemam narok,tak mi to nejak pride,st.dcerka je vydata,mladsi syn ma vysoku za sebou ,najmladsi studuje vysku 2 rok,mladsia dcerka by sa tiez mala vydavat a ja doteraz,nestretla oporu,mam priatela,aspon si tak hovori,ale myslim,ze uz pali inde,nema na mna cas ,a ja cakam a cakam je to hrozne.Pracu teraz nemam,uz od zaciatku roka,a udajny priatel sa ani nesnazi,vazne neviem kde je chyba,vo vztahu dam aj posledne a to je asi problem.
 
nezabudka
09.05.11
00:19
Reg. před 2016

mam maturitu,som vcelku pekna ale asi blba,davam stale viac lasky jak dostavam a to je problem,priatel si je isty tak preco sa snazit,a neuzivat si inde,toto mna uz nebavi ,tuzim po pohladeni uz aj ja ,chcem byt hyckana uz by bolo na case,chcem aby sa teraz dakto zaujimal o mna ,aby si ma vazil,taky chlap asi nieje,nevidim ,velmi ma to vycerpava,uz aj Boh musi vidiet,ze idem uz davno na rezervu a uz len tlacim,aby som dosla,nevladzem.Videla som 3x auru,stavaju sa mi aj ine veci a bytost aby ma milovala nenachadzam,jak je toto mozne,prosi Merit porad.som nejak mimo toho.Dakuje,za cas a poucne slova,pre mna Vdaka J.
 
Merit
09.05.11
01:08
Reg. před 2016

nezabudka - Jani..
tu je to po pismenkach tezky..

kdyz jsem se takhle ptala ja.. Boha..proc se mi to deje.. bylo mi receno.. "Lidi si k tobe dovoli to, co jim dovolis ty sama"..
je to fakt pravda.. :-)
pri rozvodu mi to rekl i exm :-), mel pravdu uz tenkrat..

bejt smutna, trapit se.. hledat stesti skrze nekoho.. je pro me spatne.. protoze je to pak zavisly na jinych.. na jejich naladach..

mozna bych ti nejak mohla pomoci..neco osvetlit, jak muzes neco zmenit.. ale vis jak.. "clovek musi k necemu Jani dozrat"..
lidi treba narikaji..a v podstate "nechteji neco pustit"..

ono, kdyz na to Jani opravdu dojde a budes uz zrala natolik, ze budes chtit pokecat na kamere.. vis, ze me tu najdes.. nechas mi tu vzkaz, snad brzy pujde psat vzkazy i tu..zatim to tu nevidim..
jak dostanu od tebe jasny signal.. pribehnu..na kameru :-)

jinak.. ty nejsi zadny "béčko" :-), mit tolik deti a umoznit jim studia..postarat se o vsechno, to chce poradnej kus sily :-)
no ne? :-).. tak neblazni..
jsi "silna" bytost.. jinak by jsi toto nedala :-)

prosim te, nebud smutna.. jsi jeste mlada zenska, v nejlepsich letech :-).. jeste muzes potkat chlapa podle svych predstav, on stejne pobiha a hleda tebe :-), jenom o sobe nevite.. :-)
je spousta metod, jak si toho spravnyho "privolat" :-)
i v tomhle ti muzu pomoci.. ale..
podle mych zkusenosti je dobry se nejdriv zahojit.. milovat sebe samotnou.. a pak se podle toho ozve i ten spravny..
na koho asi narazi nestastna zenska co ma pocit, ze uz nemuze? ci takovy signaly proste vysila?..

nenutim te.. fakt pockam na to az uzrajes.. jeste to Jani neni ono, az uzrajes, na kameru prijdes.. ja ti preci nic neudelam..
pokecame, bud ti to sedne ci nesedne, nic vic se ti stat nemuze..

mej se krasne.. drz se.. pust co za to nestoji.. :-)
 
nezabudka
09.05.11
03:50
Reg. před 2016

Dakujem hrozne moc Merit,zajtra vlastne o par hodin mam cestu do Prahy,ked sa vratim vybavim svoj vztah a potom sa mozme porozpravat,ale nerada by som skyp davala na net to radsej moj meil a tam Ti potom napisem skyp.moj meil levica16.08@azet.sk Ja si vazim samu seba od kedy som v Cechach,ja mam za sebou hodne,ja ani tych chlapov nehladam,dala by som ich na prsty jednej ruky,mna musi chlap dacim zaujat,musi mat daco v sebe a musi,mat uroven a to je ta vyssia trieda,ktora je sice vysoko ale ma svoje maniere a maju povest istych spolocnikov,za co sa davaju istym sposobom vydrziavat,davaju skoro nic,myslim zo seba ,zo srdca uz vobec nic,to je spatne.Snad raz,ako vravis.Zatial Ti dakujem,ze sa mi venujes.KRASNE SNICKY.J
 
nezabudka
09.05.11
04:04
Reg. před 2016

NA SKYPE mam totiz cele svoje meno to by som nerada.Len preto takto ak sa da dakujem ti,J
 
nezabudka
09.05.11
04:15
Reg. před 2016

Merit,myslim ze sa mi ozves mailom a ja ti zaslem svoj skype-,aby sme sa rozumeli,ja nie som proti,ja budem vdacna,za rady tak uzasnej zeny.Dakujem,vlastne tu ani nikoho nemam kto by mi pomohol,ja si dajak drzim odstup,od ludi co je aj nieje dobre.Tesim sa ,uz pomaly krasne ranko.J
 
tonok2
09.05.11
21:11
Reg. před 2016

Děkuji všem, které mi napsaly pár řádek. Já jsem na péči sama se svým manželem, syn bydlí jinde a dcerka je vdaná a má miminko. Dva bratři mi již zemřeli a ten poslední spíše holduje alkoholu a nelze se na něj v ničem spolehnout, je zvláštní. Práci z domu vykonávat nemohu, pracuji s lidmi, mám dlouhé úřední dny ve státní správě.
S maminkou bude muset někdo být neustále, protože jsme s manželem šli včera na hodinovou procházku a po příchodu domů ležela u postele.
Takže asi už ani není co řešit. Ještě jednou upřímně děkuji za Vaše slova, slova pochopení a rady. Člověku je hned líp, když ho někdo podpoří. A také díky za to ptfuj, ptfuj a hezky jste to napsala, opravdu.Vám všem vše dobré ...
 
Karin.
12.05.11
12:44
Nereg.

IP: 193.179.186.*
A neni v rodine nekdo, kdo by mohl pracovat doma? My jsme to resili tak, ze syn, t.j. vnuk te osetrovane, zustal doma a pracoval z domova na pocitacich. Protoze vydelal mene, ostatni, t.j. ja, moje sestra, jeho bratr a 2 sestrenice, jsme mu doplaceli tak, aby byl "na svem". Pozdeji uz ne, protoze matka dostalaprispevek pro bezmocnost. Samozrejme, kdyz bylo treba, zastoupili jsme ho v peci, jednak aby mohl pryc treba pracovne a nebo si jednoduse odpocinout (ta pece je hodne narocna). Ale nemusela jsem ja ani sestra, ktere jsme mely jiz vyssi vek odejit z prace s hrozbou toho, ze po navratu bychom uz nemusely praci sehnat. Je to velmi obtizne, ale troufam si tvrdit, ze timto resenim jsme matce prodlouzili zivot o nekolik let oproti domovu duchodcu
 
Theodor
21.05.11
13:24
Reg. před 2016

Asi přicházím pozdě, ale přece přidám názor. Na úvod povím, že jsem lékař na interním oddělení a tedy řeším tyto potíže z "druhé strany". Neexistuje pro člověka většího daru, než když na sklonku života stráví svůj poslední čas s rodinou. S lidmi, kteří ho milují. Ideální tedy je, pokud to lze, zajistit péči doma. Ale to pouze v případě, že nedojde k obětování života. Tj. měl li by ste přijít o práci a mít ekonomické existenční potíže, pak lze vycházet z předpokladu, že to by vaše maminka jistě nechtěla. Existuje mnoho zařízení, nejen LDN, ale třeba domy s pečovatelskou službou atd. Co je důležité je zříci se všech volnočasových aktivit a každou volnou chvíli s maminkou trávit. Pak je úplně jedno, kde bude, pokud nebude opuštěná. Je jedno, že leží v LDN, když za ní každý den na několik hodin přijdete a budete s ní. Jen vězte, že z lůžka následné péče málokdy vede cesta zpět... .
 
Sofona
23.05.11
09:49
Nereg.

IP: 90.179.212.*
pro theodora. pravda, že z lůžka nsledné péče mnohdy nevede cesta zpět.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)