English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Plechanov

Takřka vždy je skromnost přímo úměrná velikosti talentu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

paralelní světy - sen

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

paralelní světy - sen

Majka123*
30.08.15
08:33
Nereg.

IP: 89.177.76.*
Ahoj, poradi by mi prosím někdo s výkladem tohoto snu ?
děkuji

V Pátek 28.8.2015 jsem měla svatbu /opravdu) a dnes doma se mi zdál takovýhle zvláštní se, ve kterém se protínaly asi 3 nebo 4 reality, ve kterých byl vždy můj táta a já. A tady to je popsané tak, jak jsem si na to vzpomněla teď ráno

Zdál se mi sen o „asi“ paralelním světě, a hned několika, v jednom jsme byli na jachtě, a plavili se po moři, byl tam můj táta a další lidi co neznám, a tam jsem na tátou přišla a sedla si k němu na té lodi na židli a bavila se chvíli s nim, a on pak byl ticho a neodpověděl mi na něco , co jsem říkala nebo se ho ptala a vypadalo to že přemýšlel a koukal někam do dáli na moře.
V jiné realitě jsem našla obrovitánský dveře, patřili do nějakého velikánského kamenného chrámu, které byly zavřeně, tak jsem je šla zkusit otevřít, šlo to a najednou jakoby „střih“ a vše v tom světě bylo najednou jakoby zmnohonásobené (víc všeho (zeleně, jídla, ovoce, lidí,prostě všeho, vše vzkvétalo rychleji) a tak), tak po nějaké době, nevím proč, mě napadlo, že jsou nějak divně otevřené a že je zavřu. Tak tedy zavřela jsem je a ony se nějak posunuly do jiné polohy a najednou jsem se ocitla nad lodí (jako ve vzduchu, jen pohled na ni), která za sebou vlekla loď s nákladem, a kus za nákladem na moři se udělal vír a loď stáhl a ta se ztratila. Ta co jí táhnula se potopila pod vlnou, ale neviděla jsem jestli jí vlna jen ohodila, jen že byla pod vlnou a nebo jestli se potopila úplně.
A pak jsem zase byla najednou v jiným světě, kde jsem šplhala po nějaké liáně, pode mnou šplhala kamarádka a předháněly jsme se, kdo bude dřív nahoře.
A pak zase další svět, nebo možná stejný jak už jsem byla, ale to nevím, kde byl zase jen táta, já a další lidi, který neznám a byl , přišlo mi takový smutný, že táta byl takovej zamlklej a pořád nad něčím přemýšlel... ..

A to je zatím vše, třeba se mi to bude zdát dál, uvidím ….

a probudila jsem se v 6,59 ….. ve snářích toho moc není a nebo když je, tak v každým něco jiného, tak z toho nejsem moudrá

jinak možná to má taky význam, ale včera večer (29.8.15) dávali v tv jack a fazole, ale to jsem neviděla,jen vím, že to bylo. A o tom, že pojedeme k moři jsme se bavili včera jen tak. Tak to může mít následek toho moře a toho šplhání po liáně
 
Dracizena
31.08.15
16:44
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Majka, gratuluji...
Sen Ti jen ukazuje minulé životy, i s těmi lidmi, které máš dnes kolem sebe.Ano, mnohé máme kolem sebe i v minulých životech a budeme je mít, i v budoucích... S otcem jsi byla mořeplavec a velká vlna vám chtěla vzít životy...
cesta do chrámu... žila jsi v kultuře, která byla bohatá, nic Ti nechybělo a zase jiný život, kde jsi šplhala po liánách a to byl prales, to je jasné... atd... a co Ti tyto životy chtějí říci do manželství? Vše se opakuje a proto někdy budeš, jakoby pod vlnou, jindy budete mít nádherný vztah, příště, jako bys chtěla odplout... a někdy se budeš cítit v manželství, jako na houpačce... ale to je život a v manželství prožíváme to, co jsme prožívali v minulých životech... ber to na vědomí a snaž se vždy vybruslit z nějakých zbytečných manželských rozepří... pamatuj, že i on se bude chovat tak, jak se do něj vtlačily minulé životy... stačí si to uvědomovat a půjde život hladce...
 
DJD
03.09.15
12:48
Nereg.

IP: 82.117.143.*
Prosím, pomůžete mi někdo vyložit opakovaný sen?
Opakovaně se mi zdá o tom, že jedu v autě, těžknou mi oči, až se zavřou a já vždy jen na chvíli je mohu trochu otevřít a tím zjistím, kde vlastně jsem. Auto řídím po slepu a nevím, kam jedu a cítím strach a bezmoc. Bývá to cestování v noci i ve dne. vidívám krajinu i různé domy, které pak občas najednou vidívám i ve skutečnost, když někam cestuji a najednou se mi to vrátí, že ten dům jsem už viděla ve snu.
Pak se mi opakuje ještě sen, kdy se mám vdávat a vždy to má být před dvanáctou hodinou a já vždy v tom snu vím, že to nestihnu...

Děkuji...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)