English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Paní Hermit, předem děkuji

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Paní Hermit, předem děkuji

Natally
28.09.21
08:32
Nereg.

IP: 5.101.179.*
Dobré ráno. Ráda bych se zeptala na jednoho muže. Přesné datum narození nevím, ale je to Rak, 41 let. Psali jsme si a řekla bych, že i rozuměli, ale byl trochu vyplašený. Najednou komunikaci přerušil. Ráda bych se zeptala, jestli se ozve nebo co bude dál, jestli vůbec něco. Děkuji. Já jsem Natálie 1990.
 
Hermit
01.10.21
20:57
Reg.17.7.21

Milá Natálie,
píšete, že ten muž je Rak, což je vodní znamení a obecně jsou to "citlivky" pod krunýřem... ..tak to není divu. Také je mu "už" 41, nepíšete, jestli byl už ženatý, jestli má děti, pokud ne, tak to je pro Raka dost typické, že se stáhnul, zaleknul se toho, abyste hned nechtěla svatbu a děti:))) Nedávno jsem totiž od jednoho Raka četla, že mu mladní parnerka "tiká"... ... jako že jí tikají byiologické hodiny:)) Na ně já tedy nevěřím, ale přišlo mi to teď na mysl... ..
Karty máte:
4/Mince - Páže Pohárů - 9/Hole - 4/Poháry... ..
stručeně řečeno: nic z toho... ..to je blokace, přešlapování na místě, nějaké signály možná (ale spíš z vaší strany), ale radila bych to nechat být... ..podle karet se nerozhýbe... .
Někdy je to snad i lepší, než se doprošovat. Samozřejmě nevylučuji, že může ozvat po delší době, ale teď to tak rozhodně nevypadá, že by se chtěl blížeji seznámit.
Jistě sama do konce života nezůstanete, o to nemějte strach.
Zdraví Hermit
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)