English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Pascal

Kdyby všichni lidé věděli, co jedni o druhých říkají, neexistovali by na světě ani čtyři přátelé.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Ouška od hrnečku

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Ouška od hrnečku

Littleangel
03.01.18
18:09
Nereg.

IP: 81.200.57.*
Zdravím ve spolek. Již třetí den se mi děje zvláštní věc... Jsem trochu nesika, ale ne nějak neobvykle moc. Často mi píská a hučí v uchu, někdy až bolestivě. Maminka měla nádor,její táta taky, ten můj nejspíš občas dává na vědomí že roste... Ale teď k jádru pudla. Na Štědrý den jsem se probudila ohluchla na pravé ucho. Během štědrovečerní večeře při zapalování svíček vystřídalo hluchotu pískání, pro sfouknuti svíček jsem už normálně slyšela. Navštívila jsem kranio sakrální terapeutku a od té doby se něco děje. Každý den se mi podaří rozbít hrneček nebo sklenku. Všechno jsou to ale věci s ousky. Pokaždé rozbiju jen to ouško. Ne naschvál,prostě nedopatřením, nebo spíš divnou náhodou. Jedno ouško jsem ustrelila jiným hrnkem pro vyklízení nádobí, další mi vypadl z ruky když do mě vrazil kocour, třetí v myčce jen jsem se ho dotkla... Nějaké nápady, co se mi to děje?
 
Gama
05.01.18
14:16
Reg.4.1.18

Zdravím andílku,pročpak nezajdeš k lékaři? Myslím že tě něco upozorňuje že je něco pokaženého,proto ta ouška možná tvé podvědomí.Víš moje dcera měla obdobné
příznaky a ukázalo se že jde o genetickou odchilku eustachovky.Dodnes je na uši přecitlivělá ale bere kapky,dnes již žádné větší problémy nemá.Málo lidí ví že uší mají vliv na motoriku.Tak šupky,šupky na ORL.Hodně štěstí a zdravíčka ti přeji.
 
Dracizena
05.01.18
23:52
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Little... jde o duchovní růst... který se zatím jen k růstu chystá... nádor mít nebudeš... ale Doktora neobcházej, to je jasné... pááá a držím palce...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)