For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 5.7.2022
Svátek: - , zítra - .
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 5.7.2022
Svátek: - , zítra - .Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Ouška od hrnečku

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Ouška od hrnečku

Littleangel
03.01.18
18:09
Nereg.

IP: 81.200.57.*
Zdravím ve spolek. Již třetí den se mi děje zvláštní věc... Jsem trochu nesika, ale ne nějak neobvykle moc. Často mi píská a hučí v uchu, někdy až bolestivě. Maminka měla nádor,její táta taky, ten můj nejspíš občas dává na vědomí že roste... Ale teď k jádru pudla. Na Štědrý den jsem se probudila ohluchla na pravé ucho. Během štědrovečerní večeře při zapalování svíček vystřídalo hluchotu pískání, pro sfouknuti svíček jsem už normálně slyšela. Navštívila jsem kranio sakrální terapeutku a od té doby se něco děje. Každý den se mi podaří rozbít hrneček nebo sklenku. Všechno jsou to ale věci s ousky. Pokaždé rozbiju jen to ouško. Ne naschvál,prostě nedopatřením, nebo spíš divnou náhodou. Jedno ouško jsem ustrelila jiným hrnkem pro vyklízení nádobí, další mi vypadl z ruky když do mě vrazil kocour, třetí v myčce jen jsem se ho dotkla... Nějaké nápady, co se mi to děje?
 
Gama
05.01.18
14:16
Reg.4.1.18

Zdravím andílku,pročpak nezajdeš k lékaři? Myslím že tě něco upozorňuje že je něco pokaženého,proto ta ouška možná tvé podvědomí.Víš moje dcera měla obdobné
příznaky a ukázalo se že jde o genetickou odchilku eustachovky.Dodnes je na uši přecitlivělá ale bere kapky,dnes již žádné větší problémy nemá.Málo lidí ví že uší mají vliv na motoriku.Tak šupky,šupky na ORL.Hodně štěstí a zdravíčka ti přeji.
 
Dracizena
05.01.18
23:52
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Little... jde o duchovní růst... který se zatím jen k růstu chystá... nádor mít nebudeš... ale Doktora neobcházej, to je jasné... pááá a držím palce...
 
« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
I ťing
Čínská klasická metoda věštění budoucnosti pomocí šesti mincí.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)