English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Otec - paní Hermit

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Otec - paní Hermit

Kaly
03.10.21
10:37
Nereg.

IP: 104.149.140.*
Dobrý den.
Žádám Vás o výklad.
Jde o to, že se mi zdá, že se začíná dít něco s mým taťkou-tedy s naším vztahem. Zdá se mi, že kdysi jsme si rozuměli více, teď jakoby se mi začal oddalovat, měl něco proti mě, jakobych mu vadila, cokoliv řeknu, hned mě sejme.
Ráda bych věděla,jestli karty ukáží, co je příčinou jeho chování, nastoupil do nové práce, tak jsem si třeba říkala, že možná starosti, ale nic z něho nevytáhnu, a zajímá mě, jestli se náš vztah zlepší nebo se to alespoň nebude zhoršovat. Děkuji pěkně.
Karla, 1990
 
Hermit
04.10.21
20:48
Reg.17.7.21

Milá Karlo,
vytáhla jsem 3 karty z nového španělského tarotu, co říkají o příčině.
Jsou to: 3/Císařovna - 8/Holí - 5/Pohárů... ..
není to tak tragické, Císařovna ukazuje, že vás vnímá jinýma očima - už jako dospělou ženu, inu, nikdo nemládne:)))), ale také to ukazuje, že vy se prostě zcela logicky odpoutáváte od něho jako dítě od rodiče... .U otce to může vyvolávat až "zděšení", jak to strašně letí, ten čas, možná se trápí, nad vaší budoucností, co ty "mladé čeká"... ..jestli budete mít rodinu, jak se vám bude v životě dařit... ..
Prostě u něj bych to viděla na obvyklou krizi v jeho letech. Do toho nová práce, to je samozřejmě stres, musí se přizpůsobit, a to prostě už nejde jako když je nám dvacet... ..Také se objevují nostalgické stesky po ztracených příležitostech... ..co jsem kde prošvihnul... ... to je ta pětka pohárů... ..
Jako radu bych vám ráda napsala, abyste tolik nelpěla na "starých časech", kdy se choval jinak... .prostě se každý nějak vyvíjíme. Jsou mnohem horší chlapi, co ani nelze nazvat otci, to jen na okraj... ..
Ohledně možného vývoje té jeho "nenálady" jsem vytáhla opět 3 karty, které jsou:
3/Disky - 11/Síla - 8/Disky
to je moc pěkný výklad, určitě se to do vánoc zlepší, trojka disková je spolupráce a stabilita, síla je prostě načerpání sil a obnova a osmička disků - nabytí nových znalostí a dovedností, takže v práci se zapracuje, polepší si na platě a ono se to "usadí".
Přeji vám hodně štěstí.
Zdraví Hermit
 
Kaly
06.10.21
19:11
Nereg.

IP: 103.3.58.*
Dobrý den. Velice děkuji, potěšila jste mne moc.
Mějte se moc krásně a hodně zdraví.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)