English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Runy
Magické runy odkrývají svou tajemnou moc v naší online věštbě.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Odpoved pro Markys

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Odpoved pro Markys

Tarotka
02.04.22
22:27
Reg.27.3.22

Dobry vecer, Marketo, zacala bych u Vaseho povolani. To ze jste ted zvolila tuto pracovni jistotu je naprosto v poradku. Myslim, ze tam nemate zadny stres, muze tam byt I prijemne pracovni klima. Neni tam zrejme moznost nejakeho vyvoje, ale s tim jste zrejme smirena. Ja jsem Vam vylozila jednu kartu na tema “co ocekavate od sve prace” – Poustevnik a to tato karta neni prilis spolecenska, takze si rikam, ze ten obor, ktery mate vystudovany neni v soucasnosti ten, kde byste mela tu praci hledat, mozna jen to pruvodcovstvi. Jsou to spise mista, kde prilis mnoho lidi nepotrebujete, pracujete na svych ukolech samostatne, ale muze to byt i cesta, ze nekoho povedete, budete vyucovat, vzdelavat. Mela by to byt takova klidnejsi prace. A potrebujete se take zamyslet, zda by Vase prace nemela byt jen “praci”, ale take “poslanim”.
Jak se to vyvine s praci do jednoho roku? Ohranicila jsem casovym obdobim 1 rok, protoze mi prijde v teto dobe 6 mesicu docela kratka doba neco zrealizovat. Karty: Veleknez – Rytir poharu – 4 pohary. Ja to vidim tak, ze Vy nabidku na praci do jednoho roku obdrzite, ale nechate si cas na rozmyslenou. Takze ano, nabidka bude. Zde by bylo dobre stat si za svymi podminkami a rict si o financni odmenu, kterou Vy uznate za vhodnou, vyjednavejte.
Co se tyce vztahu s Vasim ex partnerem, rikate, ze to jeste neni uplne za Vami. Vylozila jsem karty: Eso holi – viselec – Paze poharu. Ten vztah neni funkcni nehybe se, stagnuje, ale on neni definitivne ukonceny. Vy jste to eso holi a pripadate mi jako clovek, ktery by rad tu stagnaci rozhybal a ex partner je paze poharu, to znamena, ze uplne bez citu k Vam on neni. Ale jako hlavni potrebu, aby byl vztah ukonceny, jak Vy rikate, vylecit se ze vztahu, tak zde vidim dulezite, aby Vy jste si se svym partnerem spoustu veci vyjasnila, bud si to ujasnite v sobe nebo si to ujasnite s nim, jinak nebudete otevrena dalsim nabidkam, ktere obdrizite. A to je to nejdulezitejsi tema, kterym byste se mela zabyvat. Zda se nekdo objevi do konce roku 2022? 8 holi – Paze mecu – Luna. Vypada to, ze se objevi a to velice rychle, ale zalezi co od vzahu v soucasne dobe ocekavate. Partner v podobe Pazete mecu, neni prilis vhodny pro zalozeni pevneho vztahu a vypada to, ze ten vztah by byl spise milenecky, nez-li trvaly. Mate moznost si vybirat, nemusite sahnout po prvni nabidce. 😊
Co se tyka tech deti, tak ja bych nerada vykladala na neohranicenou budoucnost a take je to dulezite tema, ktere bych nerada ovlivnovala vyklady. Polozte si otazku, co by Vam tento vyklad prinesl. Jste mlada a urcite nepropadejte panice, ze uz vsechny kamaradky maji rodinu a deti. Nejdulezitejsi je to, aby Vy byste byla v zivote spokojena a pak prijde i to miminko. 😊
Na posledni otazku ohledne Vaseho sledovaneho profilu na socialnich sitich neumim odpovedet. Omlouvam se, nikdy jsem na to karty nevykladala. Ja bych to asi nechala byt, pokud by me to nijak zvlast v zivote neobtezovalo.

Mejte se hezky a zdravim Vas.
Monika
 
Markys
04.04.22
10:35
Reg.7.4.19

DFobrý den, moc Vám děkuji za čas a rozsáhlou odpověď co jste mi věnovala. Ohledně momentálního zaměstnání jste to vystihla přesně s tím " Myslim, ze tam nemate zadny stres, muze tam byt I prijemne pracovni klima. Neni tam zrejme moznost nejakeho vyvoje, ale s tim jste zrejme smirena." Je to přesně tak, nikdo mě nestresuje, mám skvělou mistrovou a fajn kolegy. Není se tam kam posunout a s tím jsem také smířená. Kdyby to bylo o něco lépe placené, tak se odtamtud nehnu :). Vyloženě aktivně životopisy nerozesílám, ale nechci tam být navždy. S ex je to jak píšete, nefunkční, nehýbe se to... ale mám pocit, že ještě něco visí ve vzduchu. Ale vím, že je konec a nebylo by dobré se vracet. O upřímný rozhovor s ním bych velmi stála a snažila jsem se o něj při našem rozcházení. Ale bylo to to samé dokola (lži jak nikoho nemá, miluje mě a bude, ale nějak nám to nejde). Opravdu naprosto v klidu jsem se snažila zjistit co mu vadilo, kde je chaby atd., ale dostala jsem jen takové neutrálni nic neříkající odpovědi kdy mi sice odpověděl, ale nic jsem se z toho nedozvěděla... no a ještě vlastně lhal. I přesto všechno ho mám ráda, ale od listopadu jsme si nenapsali. Já ač na něj pořád myslím ho nekontaktuji. Kdyby chtěl ozve se... tak nějak doufám, že někoho konečně potkám, ale stále nic :)
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)