For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 5.7.2022
Svátek: - , zítra - .
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 5.7.2022
Svátek: - , zítra - .Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Odpoutání se od minulosti - změna jména

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Odpoutání se od minulosti - změna jména

Eskarina
29.08.18
21:01
Nereg.

IP: 109.81.211.*
Dobrý den,

chtěla bych poprosit o radu. Já i moje matka zvažujeme změnu příjmení na to, které měla za svobodna. Jde o to, že můj otec byl despotický tyran a zajistil peklo na zemi nejen mojí mámě, ale i mně. Od dětství trpím nespavostí, depresí a úzkostí, sebevědomí nula, totéž si z manželství s mým otcem odnesla máma. Otec před 16 lety zemřel, od té doby o změně uvažujeme, jen teď jsme se konečně odhodlaly. Máte nějakou zkušenost s tím, že by změna jména pomohla se zpřetrháním vazeb z minulosti? Otec nás i po těch letech straší ve snech, stále je nad námi jeho stín. Naopak příjmení, které bychom nosily po změně, tedy příjmení mých prarodičů z matčiny strany, ve mně vyvolává jen příjemné vzpomínky, prarodiče jsem milovala, byli to báječní lidé. Pořád ale váhám, jestli to stojí za všechno to běhání po úřadech a odpovídání na zvědavé otázky okolí. Jestli máte někdo zkušenost, zda změna jména může pomoci s odstřižením se od minulosti, byla bych vám velmi vděčná za radu či vhled. Děkuji.
 
petr54
30.08.18
10:23
Reg. před 2016

Dobrý den.

Změna jména vám určitě pomůže, ale neustálé vracení se do minulosti Vám zavírá budoucnost a proto přešlapujete na místě. Velmi Vám v tomto případě pomůže akt odpuštění. Jinak řečeno, odpusťe. - V karmické rovině tím pomůžete i svému zemřelému otci. Ponechte si minulost jako zdroj pro ponaučení.
Zdravím
Petr
 
Soňa Kartářka
11.04.19
16:09
Nereg.

IP: 89.102.40.*
Neváhejte a změnu proveďte co nejdříve. Jste zablokovaní, máte strach při vyslovení, jak se jmenujete. Budete díky jinému příjmení plní energie a s pocitem, že pro vás začíná nový život. Bude se vám lépe dívat na svět.
 
Tajra
09.07.19
11:00
Nereg.

IP: 89.102.40.*
Také se přikláním co nejdříve změnu jména, jelikož vás to blokuje.
 
Sokol
25.11.19
04:11
Reg.25.12.20

Neztrácejte čas a změnu jména proveďte. Je to jeden z úkonů, které je třeba udělat, aby se vám začalo dařit.
 
René Konselova
15.09.21
22:52
Nereg.

IP: 86.49.93.*
Jsem znepokojená se svým jménem,je to jako za trest.Na víc u nás v Čechách to neumí rozeznat. Mužské jméno od ženské.
 
Dajda
19.09.21
14:52
Reg.29.6.18

Jméno je neobvyklé, ale krásné. U nás ho nosí jedna herečka, starší dcera Felixe Slováčka. V cizině známá herečka, ale s přidaným e. S mužským tvarem bych si nedělala starosti, neboť si některé ženy překlenují i příjmení. Moje teorie je taková, že se křestní jména většinou hodí na své nositele. Ahoj Dagmar.
 
Dagmarys
20.09.21
08:46
Nereg.

IP: 90.180.147.*
Ahoj,naprosto tě chápu.Je to jméno opravdu takové... nebinární.Před lety jsem tu a tam četla pár článků,kdy právě tohle jméno doporučovali psychologové transgender,i v případě,že k operativní změně pohlaví z nějakého důvodu nedošlo.Ale rodičům to nezazlívej,v době se o tom asi nemluvilo.Chtěli ti dát krásné u nás neobvyklé francouzské jméno,jen jim to nesecvaklo.Ženský ekvivalent je totiž Renée.Tak buďto bych přidala to "e" nebo "i"jako Renie a nebo rovnou změnila na Renatu.A nebo ještě možnost,pokud máš toho jména dost přidat před něj ještě jedno jako první a hlavní
 
« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)