English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Štěstí ze sirek
Staroanglická věštba pro vaše štěstí.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

italské př.

Když má líná žena mouku, tak nemá síto. A když má síto, tak nemá mouku.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Nespavosť?

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Nespavosť?

Neira258
30.08.10
23:25
Nereg.

IP: .*
Niežeby som inokedy zaspávala rýchlo, trebárs ako môj brat ľahnem=spím, ale posledných osem dní naozaj neviem zaspať.
Môžem ísť do postele aj o desiatej, len sa prevaľujem, hľadím do stropu a ani necítim únavu. Väčšinou teda ešte začnem niečo robiť aby som sa unavila, no aj tak ešte aspoň dve ďalšie hodiny ležím v posteli a pozerám sa do blba. Nemám dokonca ani nad čím poriadne premýšľať.
Zaspať sa mi podarí okolo štvrtej. Keby som ale aspoň spala dlho, tak to pochopím, že neviem večer zaspať, no musím byť hore už okolo deviatej. Celý deň potom cítim únavu a akonáhle príde večer, cítim sa úplne čulo, vôbec sa mi nechce spať.

Neviete mi nejak poradiť? :( Naozaj ma to už veľmi nebaví, takto ležať v posteli a potom byť celý deň unavená :(
A naviac zachvíľu je tu škola, kde budem musieť vstávať už o šiestej.. :/ A keď aj takto budem zaspávať nadránom, neviem ako dlho to vydržím :/
 
dracizena
31.08.10
22:14
Nereg.

IP: .*
Neira je třeba silou vůle oddělit černou polaritu od bílé. Máš vtaženého ducha bílého dne do nočního, do černé tmy. Toto se uzdravuje prací duchovně vizuální. Napiš pokud si myslíš že chceš se dozvědět více a na sobě pracovat. dracizena@seznam.cz
Duchové Tě tlačí abys je v těle rovnala v podobě energií rozházených...
 
neira258
01.09.10
00:08
Nereg.

IP: .*
ďakujem veľmi pekne, už som poslala email :)
 
ayka
05.09.10
09:35
Nereg.

IP: .*
Ahoj Neira,
Zkus to s Horcikem... trebas ti v organismu chybi magnezium
hezkou nedeli
 
Maty
09.09.10
19:41
Nereg.

IP: .*
Ahoj Neira258,
důvodem nespavosti může být třeba i neukončený den, tozn.že nemusíš zrovna rozebírat nějaký konkrétní problém, ale jak se říká - něco visí ve vzduchu, i když to nevidíš jako moc důležité (nějaká příhoda během dne, nebo dlouhodobě nedořešené rodinné vztahy, nebo "něco" v práci atd.)
Dříve jsem taky před půlnocí nezabrala a velmi mi pomohl takový ten hluboký jóginský dech do břicha. To si lehneš na záda, pravou ruku si dáš dlaní na břicho a nosem se zhluboka nadechuješ tak, abys rukou cítila, jak se Tvé bříško nadzvedá. Vydechuj ústy. Když si zvykneš na hloubku vdechu, zkus si představovat, kudy Tvůj dech proudí - jako bys temenem hlavy vtahovala uklidňující vzduch a dále ho pak vedla až do břicha a výdech stejnou cestou vzhůru. Nevadí, že na zádech nespíš. Až na Tebe půjde spaní, zformuješ se do "své" polohy.
Přeji Ti, aby tento způsob usínání pomohl Tobě stejně jako kdysi mně.
 
gaborova
16.09.10
13:49
Nereg.

IP: .*
nubu ngdi bohata
 
neira258
19.09.10
22:01
Nereg.

IP: .*
prepáčte že odpisujem až teraz.. ale vôbec som si nevšimla odpovede
ayka: dakujem, pokúsim sa o to :)
maty: dakujem :) už dnes to skúsim... môže byť že to budú neodriešené veci.. mám ich naozaj veľa.. :( ale na to mi pomôže asi len to vyriešenie :D
gaborova: nerozumiem :D
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)