English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Mohu poprosit pani Ninu6

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Mohu poprosit pani Ninu6

Chilix
07.11.17
00:42
Nereg.

IP: 90.183.146.*
obrý den,
dozvěděla jsem se v praci že se nám ke konci roku bude bourat provozovna na které jsem a tím pádem budem mít nadstav, nevim jestli si mám prozatim hledat novou práci nebo mohu být v klidu a po novém roce mě dají na jinou pobočku? Do toho jsem si začala řešit péči o mou dceru, byli jsme u psycholožky a ta mi potvrdila něáké věci co jsem si myslela, abych to začala řešit, jenže teď se mi všechno skomplikovalo tou prací že nemám žádnou jistotu abych mohla tohle všechno začit řešit a bez pevné práce a stáleho přijmu že nevim co bude nezmůžu nic. Jak to prosim Vás semnou vidíte? Děkuji s pozdravem 18.1.87
 
nina6
08.11.17
22:37
Reg. před 2016

Dobrý večer,
s největší pravděpodobností z téhle práce budete muset odejít.Novou práci ale najdete hodně brzy,takže ta prodleva kdy budete bez práce bude mnimální.
 
Chilix
09.11.17
17:11
Nereg.

IP: 46.135.91.*
Děkuji, tak něák jsem s tim počítala. Ještě bych se chtěla zeptat, máme tři volné pobočly na kterou by jsme chtěli jít že si můžem vybrat ale jsou za Prahou, žebych si popř. řekla ten jiný provoz? Na jednu bych tam chtěla ale ta holka co tam je pořád neví jestli má odejit... od kdy se to tam prosim Vás zavře, někdo říká konec prosince a někdo únor ...
Děkuji moc
 
nina6
10.11.17
22:11
Reg. před 2016

Tak na tuhle otázku vám neodpovím.Já jen vidím u vás změnu práce v blízké době,ale přesný termín uzavření pobočky z karet nevyčtu.Je mi líto.
 
Chilix
12.11.17
14:08
Nereg.

IP: 46.135.10.*
omlouvam se nedoslo mi ze to je orientacne,
mohu mit jeste posledni otazku? Napsala jsem si ze bych chtela po novem roce na pobocku za Prahu, nesouvisi to treba s tim ze me daji tam ... nebo uplne zmena zamestnavatele? Dekuji
 
Chilix
12.11.17
14:10
Nereg.

IP: 46.135.10.*
jeste jsem ted dost ve financni krizi, jak na tom budu prosim jeste po financni strance?
 
nina6
14.11.17
23:30
Reg. před 2016

Dobrý večer,
do půl roku byste se měla dostat z nejhoršího.Na jaře na tom budete už mnohem líp.
 
Chilix
10.12.17
02:06
Nereg.

IP: 46.135.26.*
Dobry vecer, to jsem rada moc Vam dekuji.
Mohu na Vas prosim jeste jednou, je mi to blbe poprosit. Jak to vidite mezi mnou a muzem nar.5.8.? Dekuji
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Domino
Věštba budoucnosti podle kostek domina. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)