English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

T. G. Masaryk

Lev je lvem i v kleci, nestane se oslem.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Mám na tomto světě nějaký význam?

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Mám na tomto světě nějaký význam?

Někdo
06.01.14
20:24
Reg. před 2016

Dobrý den,jsem zrovna ve věku, kdy řeším mnoho věcí. Především okolo života lidí na Zemi.
Možná si říkáte, že jsem spadla z Venuše (i to je možné), ale
čím dál mě zajímají věci, které se lidé nikdy nedozví. To, co je mezi nebem a zemí. Také mě víc zajímají andělé. Jsem přesvědčena, že tu s námi jsou a nejen naši andělé strážní.Připadám si tísněna, navíc mám teď období, kdy se rozhodne o mém budoucím životě a jsem příšerně vystresovaná. Stále častěji přicházejí pocity, které ve mě vyvolávají bezpečí a zároveň mi chtějí ukázat něco...
Mívám záblesky, obrazy (Ulici, tmavou, tajemnou, jako kdyby z dětství. I když jsem nikdy nic takového neviděla. A z této ulice srčí mnoho historie a rodinného bezpečí). A tak se ptám, zda tohle vše má nějaký význam. Jestli mám nějaký význam já nebo jsem jen jedním ze 7 miliard lidí? Chtěla bych se dozvědět svou podstatu a nejen mou, ale nás všech. Jinak mě omluvte, ti kteří toto považujete za kárání. Mám jen moc otázek. :) :/
 
nn
07.01.14
21:18
Nereg.

IP: 90.181.221.*
ahoj, jsi nesmírně důležitá, každá tvoje myšlenka, projev, slova, co proneseš... .. mají význam pro tento svět
 
Nike.
08.01.14
08:26
Nereg.

IP: 37.48.45.*
No... , pokud Ty se na konci příspěvku omlouváš za kárání, aniž by předtím padlo jakékoliv slovo tomu nasvědčující, pak jsi asi nenašla odvahu vyslovit, na co myslíš.
Zato Ti vůbec nebylo blbé sesmolit tak pitomovu egoickou větu jako: "Jestli mám nějaký význam já nebo jsem jen jedním ze 7 miliard lidí?"

Doporučuji přečíst tu větu důkladně. Za takových okolností je opravdu dobré svoji podstatu najít. Cestou pokryteckého andělíčkářství by se to asi nepovedlo.
 
Luis
03.02.14
02:09
Nereg.

IP: 199.7.156.*
Nekdo , uz jsi si precetla Bibli ? Tam najdes odpovedi na vetsinu tvych otazek.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)