English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Isokrates

Chovej se ke svým rodičům tak, jak chceš, aby se k tobě chovaly tvé děti.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Mám na tomto světě nějaký význam?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Mám na tomto světě nějaký význam?

Někdo
06.01.14
20:24
Reg. před 2016

Dobrý den,jsem zrovna ve věku, kdy řeším mnoho věcí. Především okolo života lidí na Zemi.
Možná si říkáte, že jsem spadla z Venuše (i to je možné), ale
čím dál mě zajímají věci, které se lidé nikdy nedozví. To, co je mezi nebem a zemí. Také mě víc zajímají andělé. Jsem přesvědčena, že tu s námi jsou a nejen naši andělé strážní.Připadám si tísněna, navíc mám teď období, kdy se rozhodne o mém budoucím životě a jsem příšerně vystresovaná. Stále častěji přicházejí pocity, které ve mě vyvolávají bezpečí a zároveň mi chtějí ukázat něco...
Mívám záblesky, obrazy (Ulici, tmavou, tajemnou, jako kdyby z dětství. I když jsem nikdy nic takového neviděla. A z této ulice srčí mnoho historie a rodinného bezpečí). A tak se ptám, zda tohle vše má nějaký význam. Jestli mám nějaký význam já nebo jsem jen jedním ze 7 miliard lidí? Chtěla bych se dozvědět svou podstatu a nejen mou, ale nás všech. Jinak mě omluvte, ti kteří toto považujete za kárání. Mám jen moc otázek. :) :/
 
nn
07.01.14
21:18
Nereg.

IP: 90.181.221.*
ahoj, jsi nesmírně důležitá, každá tvoje myšlenka, projev, slova, co proneseš... .. mají význam pro tento svět
 
Nike.
08.01.14
08:26
Nereg.

IP: 37.48.45.*
No... , pokud Ty se na konci příspěvku omlouváš za kárání, aniž by předtím padlo jakékoliv slovo tomu nasvědčující, pak jsi asi nenašla odvahu vyslovit, na co myslíš.
Zato Ti vůbec nebylo blbé sesmolit tak pitomovu egoickou větu jako: "Jestli mám nějaký význam já nebo jsem jen jedním ze 7 miliard lidí?"

Doporučuji přečíst tu větu důkladně. Za takových okolností je opravdu dobré svoji podstatu najít. Cestou pokryteckého andělíčkářství by se to asi nepovedlo.
 
Luis
03.02.14
02:09
Nereg.

IP: 199.7.156.*
Nekdo , uz jsi si precetla Bibli ? Tam najdes odpovedi na vetsinu tvych otazek.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)