English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

laska v mojom živote

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

laska v mojom živote

Vierocka
14.11.21
21:28
Reg.24.7.17

dobry večer mila Hermit dodatočne dakujem ,za Vašu vestbu,čo sa týka mojej roboty,kdeste mi nedávno veštila,a možem esťe jednu otázku,že či budem mať spriaznenu dušičku,som velmii dlhu dobu sama. a nejako som nemala štastie na mužov, že či sa objavi už konečne,lebo tak v kutiku duše verím,že ano, dakujem dopredu za vaš čas a želam skoré uzdravenie s vašimi rúkami,nar.6.4.1962 Vierka
 
Hermit
15.11.21
20:54
Reg.17.7.21

Milá Vierko,
jak jsem již mnohokrát psala, tak karty takto na dálku beru jako výhled na cca půl roku.
Karty jsem vytáhla:
4/Císař - 2/Velekněžka - 22/Meče... .
Tady se mi to jeví tak, že nějaký muž se zřejmě namane - myslím v této době. Zpočátku to bude téměř "ideální muž", ale ta Vekněžka ukazuje, že to tak nebudu všechno ok., možná něco zatají, nebo vám bude něco na něm v podvědomí "vadit"... .a sama si to rozhodnete. Takže muž ano, ale spíše jako krákodobá známost, pokud o to nestojíte, tak na něj pozor. Bohužel na toho cca půl roku to nějaké fatální seznámení rozhodně nevypadá. Spíše se mít na pozoru, situace teď pro to není nakloněna.
Asi jsem vás nepotěšila, ale někdy není vhodný čas a až se pár měsíců překulí, tak se věci určitě rozhýbou. Teď se přikláním ke stagnaci a opatrnosti.
Zdraví Hermit
 
Vierocka
15.11.21
21:22
Reg.24.7.17

dakujem velmi pekne mila hermit za vašu odpoved, velmi si to vážim,a mam rešpekt pred vašimi kartičkami a beriem to,čo píšete,lebo človek nič neuponáhla a ked to ešte nejde tak to proste nejde, takže budem sa mať na pozore,ako píšete a šte jednu otázku mam na vas,čo satýka mojej dcerky,ktorá je v amerike a je tam vydata,ale neni moc štastná,on je ameračan a je rozvedeny a ma 3 deti synov z predchádzajuceho vzťahu a moja dcerka ma sním 2 ročného synčeka,a on je dosť nervozny nanu a ona tym trpí,že ako vidite vzťah ich,ak možete sa ešte na nich pozrieť,nevidela som ju už 2 roky,ked odišla d omaeriky kvoli corone sem nemohla prísť,tak aspon skypujeme,ale vidím,že tan neni štastna,tak ak možete ešte mi pomocť,tak by som bola velmi rada dcerka je renata 25.12.1985 a on je nar. Matt 20.4.1983,myslím,že mal tento rok 38 rokov,nejako to tam škrípe,chcela dcerka aby malinky mal otca,ale niekedy sa stale hadaju a ona je z toho vyčerpana,duplom,že tam nikoho nema a on je v rodnej krajine, dakujem ešte raz ak mi zodpoviete,ako to tam snimi bude
 
Hermit
15.11.21
22:03
Reg.17.7.21

Milá Vierko,
na cizí osoby se ptát bez jejich souhlasu a psát to pak veřejně, to raději nee... .
Ale chápu vaše obavy, je to za oceánem... ..
Jenom vám mohu napsat, že na toho muže "leze" taková bilanční krize, kdy se blíží, že už na začátku nebude "trojka", ale už si bude psát za chvilinku "čtyřicet"... ... to každý bere různě. Obecně být v Americe - kterou čeká temná budoucnost a být tam jako cizinec, tak na nic nečekám a vrátím se na Slovensko, kde je svět ještě trošku v něčem v pořádku... .Být to moje dcera, tak bych jí poradila, aby opatrně sondovala terén - jestli je s děckem "pustí" do rodné vlasti, jestli by nedělal nějaké těžkosti... ..aby si ulívala peníze, měla pasy a na tajném účtě peníze na letenky... .Aby na mě někdo štěkal a já tam byla za tu "odněkud od východu" - neboť tak nás hodně američanů bere... ..ne, to radši doma.
Nevím, kde v té Americe žijí, jestli v nějakém velkém městě, nebo na klidnějším venkově, i to hraje roli v nastávajících časech, co nás čekají.
Zdraví Hermit
 
Vierocka
16.11.21
19:35
Reg.24.7.17

dakujem mila hermit za vašu odpoved,ale práveže dcerka chcela,aby som sa na nu opýtala,ona prosila,ja by som si bez jej suhlasu to nedovolila,aj ked mam obavy,ale viem,že sa to nerobí pýtať sa na osoby bez jej suhlasu, práveže ona chcela,aby vedela na čomje, kedže je tam sama a nema tam nikoho, ona byva pri oceane vola sa to virginia Beach,to je taka prímorska dedinka, a práveže už aj minuly rok sa hadali a ona mu povedala,že odíde na slovensko s malinkym,a on sa jej začal vyhrážať ,že ju nepustí,lebo práveže malinky ma americke občianstvo,ale ona vie,že už je taky podvodník, tak sa aj zichruje, ona velakrát vtaví,že chce isť domov,ale bojí sa jeho,kedže sa jej stále vyhráža že ona može isť ,ale syna mu tam necha, a pritom sa mu vobec nevenuje,stara sa o malinkeho moja dcerka, ma prísť nabuduci rok na jar,ked ja budem mať okruhle jubileum, a snad sa nam tuna potom podarí nejake kroky urobiť,lebo ona sama to cíti,že to neni laska z jeho strany.len vypočítavosť, ona sa tam stara každý vikend o jeho 3 deti teda synov, pečie im, varí im,a žiadna vdaka,takže ona by hned zbalila veci a odišla ku mne bývať,len žial smola je,že malinky ma americke občianstvo a musí si zistiť kroky,lebo vidím nan ej že neni štastna,aku rat vraví,že ju drží malinky synček,ktorého lubi
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)