English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Láska - paní Poustevnice

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Láska - paní Poustevnice

Ani112
01.07.21
12:40
Reg.6.6.16

Dobrý den,

ráda bych Vás poprosila, zda byste mi vyložila kartičky na vztahy? Kdy přijde nová láska? Dělala jsem teď nějaké změny v bydlení, začala jsem znovu studovat, prostě jsem si poslední rok tak nějak uspořádala záležitosti svého života. Všechny oblasti mám jinak stabilní, i co se týče práce, přátel, koníčků. Jen ten partner zatím nikde. A kde bych ho mohla potkat?

Děkuji moc za odpověď.
Niki (12. prosinec 1988)
 
Poustevnice
01.07.21
13:59
Reg.17.7.21

Milá Niki,
máte velmi pěkné karty, které říkají, že do konce roku byste měla potkat muže. Zřejmě mladší, pokud vy děti nemáte, tak možná bude dětný, to bude pro vás veliká výzva se s tím nějak popasovat. I společné budování bydlení tu je. Muž může být ze školství, ze zdravotnictví, ze služeb. Bude mít pověst, že je to dobrý kamarád, toužící také po rodinném krbu.
Vy sama si dejte pozor, ať se nechováte moc dětinsky, ať "nediblíkujete" a nepředvádíte se, to je chování, co se mužím moc nelíbí.
Tak přeji hodně štěstí. Budoucnost je přímo před vámi.
 
Ani112
01.07.21
14:19
Reg.6.6.16

Dobrý den, paní Poustevnice,
děkuji moc za odpověď, i když se musím přiznat, že mě moc nepotěšila - mladší muž a se závazkem jsou právě záležitosti, kterým se chci vyhnout. A své momentální bydlení, kde jsem už přes deset let, jen tak taky pustit nechci. Potřebuji něco, co se bude budovat pozvolna. Radši tedy počkám na jinou příležitost. Sama jsem už dlouho, tak mě to další čekání nezabije.
Mějte se hezky.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)