Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je sobota, 21.10.2017
Svátek slaví Brigita, zítra Sabina.
zpět

kdo pomuze jak se zbavit prokleti?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

kdo pomuze jak se zbavit prokleti?

mrkoska
(14.08.09 / 17:09)
prosim o pomoc kazdeho kdo cetl,ma zkusenosti nebo zna jak se zbavit prokleti.....pritel rodina byla prokleta pred 2 generacemi a nevi se kym....prosim zkusene a tez ty kteri treba o tom jen slyseli budu vam vdecna za jakoukoliv pomoc ci radu nebo i odkazy na osoby ktere se tim zabivaji... vam

joska
(14.08.09 / 20:58)
IP: .*
nazdajá mnel podobnej problem jenomže se jednalo o mou babičku a ta sténala na bolavá záda už leta
a tu jsem potkal v pokecu divky, myslím si ze jsou 4 a oni si píšou jméno Belial
a jedna z nich mi kázala dát mé čislo na mobil a pak z niceho nic asi za tyden mi volal nejakej chlap z utajeního čísla, nech prijedu i
s babickou na kraj lesa za mestem
no nebylo mi to jen tak ale sel jsem tam a sla s námi taky má máma a otec a jeli jsem autem ze co bude
a tam byl neco jako mnich a ten nám rekl, zesi musime uvazat vsichni satky na oci a pak jsem si sedli k nemu na povoz s konmi
jenom vim, ze byli kone tri a byli jeden bílí a dva černé
a prišli jsem do lesa na louku a tam byla asi 15 letá dívka a ta mnela takvej pohled, že mne mrazilo
mnela dokonale ciste zelene oci, jako kote
tá se dotkla babičkinho čela a pak zad, enco mumlala a bylo to fakt jak v hororu, fakle na stromech zhasli a jeden z mnichu prinesl nádobu ktera vyzerala ajko obycejnej hlinenej hrnec s víkem a tam to co snala z babičky tá dívka uzavrela
a babička se razem narovnala
chtela jej dat penize ale nic nechtela
ta divka tak zvlástne rycela ani nemluvila
a ten mnich, vim ze jich bylo víc asi 5 nebo 6 jeden z nich na napset odvezl ale nam rekl ze se nesmime otocit ani kdyz mame šatky a cokoli by sme slyšeli a pak nas dovezl k autu a sli jsem domu
asi tyden pote babičky upadla do bezvedomi a v nemocnici jí lekari rekli ze je silne oslabená neco jako kdyby byla ozárena
a pak ji dávali infuze a ted ani neví ze má záda, co jí léta zlobili
já nevím ale je to divný, odvtedy jsem tu Belial nevidel
nevím jak se sni spojit ale vím jsite, ze to snesla od mé babičky byla kletba jedne zeny kdyz babička byla jeste mladá, ponevac babička to tak nejak cejtila ze ji zacinaji bolet záda tak od 20 let ale slo to postupne leta az byla skoro nechodící a to má jenom 64 let

Theodor
(14.08.09 / 21:17)
Kletbu udržuje v chodu zpravidla VÍRA v kletbu! Zbavit se kletby tedy znamená začít věřit, že kletba neexistuje. Pokud bych byl tedy pozván do rodiny, která je stižena kletbou, snažil bych se nejprve rozšifrovat psychologický kontext, najít mechanismy, které v jednotlivých myslích udržujou víru v kletbu živou. Někdy pomůže pouhá racionalizace, někdy je prostě třeba "rituálu" na sejmutí kletby, který ale musí být ušit na míru tak, aby víra v rituál vyrušila víru v kletbu. Snímání kletby (neboli vlastně negativního dopadu vlastního strachu) je tedy psychologická práce s jednotlivcem, nebo skupinou.

Maty
(17.08.09 / 16:57)
mrkoska: ráda bych Ti doporučila knížku, kterou jsem zrovna přečetla. Jmenuje se "O lidské a božské přirozenosti", napsal Omraam Mikhael Ainvanhov (vlastně je to přepis jeho přednášek) a je v ní hodně věcí srovnaných, o kterých přemýšlíme jen tak mimochodem nebo si nevíme rady.
O té víře v něco souhlasím s Theodorem. Čím víc něčemu věříme, tím větší energií TO živíme. Je-li TO něco dobro pro všechny, pak je to OK i pro nás, ale v opačném př. jsme v háji s nervama a nemůžeme spát, protože nám ta energie chybí.

mrkoska
(25.08.09 / 16:55)
dekuji za rady a pomoc ,pritel a jeho rodina jsou virou ortodoxni myslite ze by pomohlo darovat priteli retizek s krizkem a nechat ho posvetit v kostele?vnuknout mu myslenku ze ted uz se nemuze nic spatneho stat protoze s vami souhlasim on musi jen uverit...

Planetweb
(28.08.09 / 02:13)
Myslim, ze jedine co kletby posiluje a dela co nejsilnejsi je strach z nich. Lomikare, Lomikare, do roka a do dne... No pak uz neni takovy problem aby se to splnilo, infarkt a podbne zpusobi i strach

Weiterinka1
(29.08.09 / 08:50)
Působí strach a k tomu pocit viny. Může jít dokonce i o vinu neoprávněnou ... podvědomí se holt snaží.

mrkoska
(14.09.09 / 12:11)
koncem mesice jdu k leciteli...zeptam se i na sveho pritele treba mi poradi a pomuze dam vedet..jeste jednou diky vam vsem za pomoc..

mrkoska
(14.09.09 / 12:24)
jeste me napadlo,mate nekdo zkusenosti z talismany ci amulety,darovala jsem jeden priteli je to pentakl bohatstvi,a asi tyden nato dostal praci....sama mam nekolik talismanu a verim v jejich silu...je talisman ktery muze zrusit nebo oslabit prokleti?prosim kdo vi napiste

anelinka
(10.10.09 / 08:50)
Theodor: prosím o Váši radu: jsou rody, jejichž členové nevěří v magii ani Boha např. jsou to generace stíhané závislostí na alkoholu u mužů(jež sahá do hloubky rodokmenu) nebo členové se rozvádí kvůli stejným příčinám nevěry(žena si vždy najde nejlep. kamaráda svého muže) jde o prokletí, které žije v podvědomí nebo jaký kód? nebo je to nepoučitelnost? díky za odpověď!

Dreamer666
(03.01.10 / 23:47)
Ak chceš mozem ti na mail poslať jednu knihu ...
je vnej taky maly navod...
ak ano napis mail...

janv
(21.01.10 / 20:39)
Nejak mi sem nejde pridat text. Proklete vlakno?

hari
(22.01.10 / 11:37)
Proti kletbam atd. funguje Nrsimha mahamantra z Nrsimha tapani Upanisady.

xelicia70
(27.02.10 / 14:52)
proti kletbám co vim od mé babičky je dobrý když měsíc je v úplňku zapálíš tři bílé svíčky kolem je omotán břečťan a popros dobré duše ať kletba která byla vyřknuta proti tobě nebo rodině ať vrátí se zpět odkud vzešla ve jménu boha!Amen!navěky věků!tohle se musí říct všechno nahlas! Pak se jdi vykoupat trochu vody po koupání pak jdi vylít vodu ke stromu!před práh od domu vysyp sůl a ráno až vztaneš!bude fajn!zkus to za to nic nedáš!

CLSaraCL
(17.02.12 / 15:11)
Dostala jsem od své známe náramek od té doby mám smůlu,nic se mi nedaří ani v práci ani co se týče peněz,náramek jsem okamžitě poté vyhodila do popelnice.
ale i přesto to přetrvává myslím si že ten náramek nechala proklít a nevím co mám dělat abych tu kletbu ze sebe dostala
poradte mi prosím Děkuji

VeronikaJayFrayova
(17.02.12 / 19:43)
IP: 109.80.52.*
ajaké prokletí vás postihlo?já jen abych byla v obraze

CLSaraCL
(18.02.12 / 09:13)
práce,peníze, i zdraví nic se mi nedaří nic

Majulka
(26.09.12 / 23:22)
pomozte mi zbavit se prosím prokletí, jste-li zasvěcení do energetických polí. jsem narozená dne 17.9:1987 sa porvází mne neštěstí ve věcech týkajících se studia. je to od do y, kdy jsem se rozkmotřila s člověkem vyznávajícím černou nebo bílou magii (chodíval na hřbitovy, pálil tam svíčky, vyvolával duchy). nedokážu se od toho oprostit a nikdy bych nevěřila, že ty enegie mohou tolik lidi ovlivnit. prosím, pomozte mi někdo jakýmkoliv rituálem. ten člověk má 22 let a je ohromně zlý

liliana
(28.09.12 / 15:43)
Majulko,
nějaké rituály jsem popsala v jiné diskuzi "prokletí" si najít něco na googlu "Rituály magie""Ma rituály"apod.T anglicky "Spells of magic".Za Tebe rituál asi nikdo nevykoná.

Vicky
(23.08.13 / 16:11)
IP: 81.109.145.*
Ahojte, promiň Te, mam jen dotaz, jedna ma "kamaradka&quo z ktere se vyklubala vazne zla holka mi povidala, jak veri na prokleti atd, že se toho bojí a že zná "cikánské proklinačky" co proklínají lidi. Nic jsem ji neudělala, doopravdy a ona mě teď nenavidi a ani mi to nechce odůvodnit, někam utekla nic o ní nevím... Bojím se, že by mě mohla proklít, protože o tom pořád mluvila... můžete mi poradit, prosím jak případně zabranit kdyby jí to opravdu napadlo? děkuji vám.

Hoow
(24.08.13 / 04:34)
vykašlete se na celou kletbu............. nesnáším ty co ovlivnují mysl jen strachem je to ubohé ........ kletba není ....... jde jen o vyřklé slova ..... které jsou krmeny myslí a strachem. Kletba uvalená na jedince je těžší ....na celou rodinu to je fajn víc hlav víc myšlenek. Když milion lidí bude myslet na to, že se třeba jablko vznese tak se vznese. Ale viděli jste někdy domluvit se víc než dva??? ...na jednotné věci??.....To dokáže jedině náboženství a ještě špatně............. My jsme tvorové kteří žijí ve smečkách.......a jedině strach vede jednotně celou smečku na útěk ....... proto jsou davové kletby tak silné ........ protože jí utvrdí davový strach víra v ní a tím se jakoby vytvoří.........vše co je vytvořené jaký koliv okultismus, magie ... je vymyšlené a vytvořené námi naší myslí ....... tak nadneste se nad to a budte vy ti co ovládají vytvořte novou myšlenku jako celek a nenechte se ovlinovat tou starou kterou vám někdo vnutil .....

čpldn
(24.08.13 / 12:26)
IP: 217.29.8.*
Kletba je!! Ano není to tak že někdo nemá rád celý svět tak kleje a prokleje to ne ale pokud někdo například ublíží a ten druhý prokleje z té nenávistí k němu a vážně tak může opravdu proklít.Jak tu někdo píše poprosit boha o zrušení kletby ale o tom moc nevím ale je mi divný že by se někomu splnila kletba že se potkají ten druhý jen tak prokleje bez důvodu to mi přijde jako blbost ale nevím.Rozhodně já jsem za to odpouštět a neklít pak by to mohlo mrzet vim o čem píšu....

Vilma
(14.09.13 / 22:27)
Já nejspíš jsem taky prokletá od lidí v okolí. Jsem na tom čím dál hůř, nemám ani na jídlo, jsem už měsíc jen o chlebu a vodě a ani tak kvůli exekuci nevyjdu. Je mi z toho špatně, cítím se velmi unavená a spadávám se. Už mě ani nemotivuje něco vydělávat, když mi to exekuce sebere přímo z platu. Každým dnem mi nejspíš odpojí internet i telefon a časem i elektřinu. Nebýt věřící, tak už sním nějaké prášky a sáhnu si na život. Tohle už dál nejde

petr54
(19.09.13 / 15:08)
Dobrý den mrkoska ozvěte se mi na e-mail pet.54.email.cz
Zdravím petr.

Vilma
(25.09.13 / 16:38)
Tak už mi odpojili internet a chtějí mi odpojit i elektřinu. Mám poslední čtyři stovky a do výplaty daleko. Jsem prakticky jen o chlebu, vodě a vejcích a prožívám peklo na zemi. Do práce chodím hladová a nevyspalá a nejspíš z toho všeho zkolabuju. Zítra jedu podruhé do občanské poradny, ale problém jsou dvě nové půjčky od providentu a od smartu, i když sociální pracovnice tvrdí, že to prý nevadí. Ovšem jiní to berou jako pokus o úvěrový podvod. Můžou za to taky ti, co mi nakukali že vyhraju v loterii a pomohli mi ve skutečnosti do ještě větší bryndy. Mám sto chutí na ty lidi podat trestní oznámení, jenže nemám to čím doložit. Nemám od nich žádné písemnosti ani emaily

petr54
(26.09.13 / 12:30)
Vilmo, to co tu popisujete nemá s prokletím nic společného. Pokud budete vinu shazovat na své okolí, situace se nezmění. Až najdete a pochopíte svůj díl viny přijdete na to jak situaci řešit.
Zdravím: Petr.

Vilma
(27.09.13 / 17:46)
Byly to pouze SMSky, které jsem už dávno vymazala. Já taky uznávám svůj podíl viny, nicměně několik věštců mi řeklo, že v mém okolí je velká zášť a nenávist jakou jim nikdy jindy karty neukázaly.

petr54
(28.09.13 / 11:50)
To co tu píšete je na větší rozbor, mimo rámec tohoto fóra. V případě zákmu o další informace mne kontaktujte na e-mailu pet.54@emeil.cz

fazolka
(10.11.13 / 14:03)
prosím o pomoc chci se zbavit prokletí ktere je už v naší rodině po generace nikdo stím nic neděla a už jde možná o život

petr54
(10.11.13 / 15:31)
Dobrý den, Fazolko jen žádnou paniku, v prvé řadě se zbavte strachu, ten má velké oči. Pošlete ni na e-mail pet.54@email.cz čeho se to týká a já se podívám, co se stzím dá dělat.

Edita3008
(03.12.13 / 09:34)
prosím o pomoc, nikdy jsem nad tím takhle nepřemýšlela a veškeré katastrofy, co mě potkaly brala jako že to tak má být, ale když si všechno spojím dohromady, docházím k závěru, že je to všechno důsledek prokletí/kletby

petr54
(03.12.13 / 14:19)
Dobrý den.Pošlete mi popis problémů na e-mail.
Zdravím:Petr.

taťa
(04.12.13 / 04:46)
IP: 178.18.75.*
Mám pocit, že sa niečo zlé stalo v mojom živote. Od júla tohto roku, všetko ide z kopca.Mám dojem, že ma niekto preklial, alebo neviem, čo si mám myslieť. Vie mi niekto poradiť, čo robiť, aby sa mi život vrátil do normálnych koají?Ďakujem.

petr54
(04.12.13 / 11:04)
Dobrý den.Pošlete mi popis problémů na e-mail.
Zdravím:Petr.

VEVERÍSEK
(07.12.13 / 12:52)
musíte přestat věřit v tu kletbu, pokut to nedokážete tak vám není pomoci.

NIKA
(02.02.14 / 19:00)
IP: 195.91.4.*
Potrebujem pomoct neviem to na isto ale asi som prekliata nemam stastie ani v laske ani v praci proste v nicom sa nedari mam pocit ako by som bola v trojholniku v ktorom ssom uviazla a nic sa mi nedari

NIKA
(02.02.14 / 19:01)
Potrebujem pomoct neviem to na isto ale asi som prekliata nemam stastie ani v laske ani v praci proste v nicom sa nedari mam pocit ako by som bola v trojholniku v ktorom ssom uviazla a nic sa mi nedari

NIKA
(02.02.14 / 19:02)

NIKA
(02.02.14 / 19:03)

NIKA
(02.02.14 / 19:05)

NIKA
(02.02.14 / 19:06)

Luis
(02.02.14 / 20:44)
IP: 199.7.156.*
Niko, to je udel kazdeho na teto Zemi a pruvodny signal, ze neco delas spatne.
Je potreba zmena neceho , sama to musis citit ceho. S cim jsi nespokojena nejvic ?
Vubec nemusi jit o prokleti. Treba chces od zivota vice, nez ti dane okoli je schopno poskytnout. Obycejne se takto, jak se citis ty citi lide, ktere ceka velka zmena.
Pamatuj, ze hledas-li pomocnou ruku, najdes ji spolehlive na konci sveho ramene.
Nez se nekomu sveris ,zajdi si sednout pravidelne do kostela , jen tam sed a premyslej. Ze zacatku mozna nebudes vnimat moc , ale ono se ti to otevre a jsem si jisty ze tam potkas nekoho kdo ti nezjistne vysvetli vice. A take zacni sama, stanov si napred jeden maly cil a jakmile ho dosahnes, tak dalsi. Mas vetsi silu a moc nez si myslis.
Jo a uklid si tam kde bydlis, vymaluj a oprav co je potreba (to mas namet na prvni cil).A take si povinne udelej kazdy den jednu malou radost (doporucuji koupit v cukrarne vetrnik a pekne si ho vychutnat).
A bud opatrna se sverovat cizim lidem, cesta do pekla je dlazdena dobrymi umysly a ne umysly kazdeho pochazi z bile energie.
(toto nema nic spolecneho s Milanem, na ktereho jsem nereagoval, to je moje vlastni zkusenost).
Dej sem vedet za ctrnact dni.

Milagros24
(18.02.15 / 15:45)
IP: 5.90.76.*
Ahoj psala jsem tu příspěvek ale nevidím ho tu..

Nikitka KV
(30.04.16 / 20:44)
IP: 85.203.16.*
Zkuste se objednat k panu Petrovi K z Brna, dela i na dalku, je ale dost drahy. kontak najdete na jeho webu zahady-mysteria.cz. Nema tam sice psano, ze dela ritualy a rikal mi ze je dela jen ve vyjimecnych pripadech, a a mela jsem stesti ze mi pomohl. Me se tehdy vubec nic nedarilo, rozvod, financni problemy atd. Zacal jsem mit i nocni mury a podivne zazitky. Pan Petr je asi nejlepsi numerolog a kartar, ale neni o nem moc znamo ze umi a ze dela tyto ritualy. ja si nejake ritualy kdysi nechavala delat u jinych kartarek,ale byly to jen radobycarodejnicke kecy, vyctene z knih. Petr ten ritual delal jinak, ale bylo to taky opravdu drahe, ale pomohlo to a nejen v mem problemu, je to slozite na popsani, tyka se to i procesu aktivace DNA atd. Ale u me to skvele fungovalo.

okydoky
(05.08.16 / 20:14)
IP: 193.81.103.*
Zkus info@hekova.eu Brno,cena jde.

okydoky
(05.08.16 / 20:14)
IP: 193.81.103.*
Zkus info@hekova.eu Brno,cena jde.

Lumpino
(09.08.16 / 19:35)
Dobrý postup je Sankalpa. Zadejte si do gůgle " jenia sank ".
Je tam zajímavý článek o využití posledních myšlenek před usnutím.
Je sice podán trochu materialisticky, vyšel za vlády bolševiků takže by jej jinak nedovolili otisknout, ale postup se dá využít k čemukoliv.
Na východě se využívá předefším k duchovním věcem. Ve starém Egyptě a Řecku se obdodné postupy využívaly k předvídání, chrámovému léčení a kouzlům fšeho druhu. Viz též překlady papyrů.

lebduskoa
(05.01.17 / 19:28)
IP: 84.42.150.*
Holky mate nekdo zkusenosti se Simonou Matejickovou

lebduskoa
(05.01.17 / 19:31)
IP: 84.42.150.*
Holky mate nekdo zkusenosti se Simonou Matejickovou

Lihoan
(09.02.17 / 17:27)
IP: 82.44.219.*
Jednou jsem proklela meho byvaleho za to ze se na me zvirecim zpusobem vykaslal.. Bylo to formou woodoo a tehda jsem to brala od srdce vazne. I nekolik let pozdeji se na nem prokleti ukazalo, az me to zamrazilo. Dnes mu to nepreju co se mu stalo a poprosila jsem Vija o zruseni kletby. Me samotne se nedari ve vztahu od pradavna a taky me napadlo ze muzu byt prokleta. Ale uvedomila jsem si ze si to vse delam sama vyberem partneru a prilisnou naivitou

Lihoan
(09.02.17 / 17:30)
IP: 82.44.219.*
Mela jsem na mysli ze jsem poprosila boha

frantisek.cigan@seznam.cz
(28.04.17 / 13:36)
IP: 89.187.195.*
Dobrý den chtěla bych zrušit prokletí mé dceři je 21 let a onemocněla zničeho nic a lékaři jí nedokážou pomoci už jsme udělali úplně vše jsme bezmocní prosím pomozte nám

petr54
(29.04.17 / 14:05)
Dobrý den, nejdříve se snažte zbavit strachu, ten má vždy velké oči. Dále se snažte se pochopit, že nic se neděje bez příčiny. Mohu Vám nabídnout pouze pomoc s jejím nalezením - jakýkoliv vnější zásah není možný. Pokud máte zájem, pošlete ni na e-mail pet.54@protonmail. com popis problému.

petr54
(29.04.17 / 14:10)
opravuji e mail snad už naposled je to tecka-com

Faith _fair
(19.06.17 / 01:01)
IP: 162.247.184.*
Dobrý den, taky mám problém s prokletím rodů, rada bych někoho našla kdo mi pomůže kletbu sejmout. bylo mi řečeno už ňekolikrát že jsme prokletá celá rodina pokolení a proto máme dost nemocí a špatné vztahy Atd , už nevím kam se obrátit . Děkuju za všechny odpovědi

petr54
(19.06.17 / 13:55)
Dobrý den. Nejdříve se snažte zbavit strachu, ten má vždy velké oči. Dále se snažte se pochopit, že nic se neděje bez příčiny. Mohu Vám nabídnout pouze pomoc s jejím nalezením - jakýkoliv vnější zásah není možný.

Vše máte ve svých rukách. Pokud budete nečinně čekat "na spásu z venčí" tak se nedočkáte a problém nevyřešíte, Je třeba začít u sebe, vyčistit rodinné vztahy - nemoci s prokletím nemají nic společného.

Pokud máte zájem, pošlete ni na e-mail: pet.54@protonmail.c popis problému.

miloš
(19.06.17 / 22:45)
IP: 46.39.168.*
Léčivé video, keré odstraňuje prokletí. Ukázka možností metody SRT, tj. práce s Vyšším Já.
najtete na you tube

miloš
(19.06.17 / 22:45)
IP: 46.39.168.*
Léčivé video, keré odstraňuje prokletí. Ukázka možností metody SRT, tj. práce s Vyšším Já.
najtete na you tube

« zpět \ Přidat komentář

Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
TOPlist

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)