English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Demokritos

Ve štěstí je snadné nalézti přítele, v neštěstí však ze všeho nejnesnadněji.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Kartářka Daniela z 1. Čarodějnického obchod...

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Kartářka Daniela z 1. Čarodějnického obchodu Praha

per
11.01.15
00:23
Nereg.

IP: 37.188.235.*
Jakou máte zkušenost s kartářkou paní Danielou (Dufkovou?)z 1. Čarodějnického obchodu? Působí sice sugestivně, ale vychází její předpovědi?
 
Mercy
30.01.15
22:48
Nereg.

IP: 83.208.163.*
U Daniely Dufkové jsem byla jednou asi před rokem a zatím se nesplnilo skoro nic co mi předpověděla. Za hodinu výkladu jsem zaplatila 900 Kč a mluvila velmi obecně, což bylo pro mě zklamání.
 
per
05.02.15
10:00
Nereg.

IP: 194.213.50.*
Mě stála půl hodina 450 Kč. Mluvila sice konkrétně - co se stane do 5 a do 9 týdnů, mezi kterými muži budu vybírat - to se zatím nesplnilo.V létě se prý údajně vdám, to mě zaskočilo - na sňatek jsem se neptala a vdávat se ani netoužím.
 
asb
24.02.20
19:05
Nereg.

IP: 147.228.209.*
Byl jsem u paní Daniely na věštění. Je schopná rychle a sebevědomě odpovídat na otázky. Má spoustu užitečných rad, ale 2 věci bych jí vytkl. Několikrát mě k vůli určitým problémům, na které měla podezření, poslala k lékaři. Ani jeden problém se ale nepotvrdil. Druhá věc je, že říká časové údaje v budoucnosti, tedy kdy se má něco důležitého přihodit. Řekla mi, že na konci září jsem měl někoho poznat jako můj budoucí vztah, což se bohužel nestalo (před čtvrt rokem). Jednu věc z karet ovšem vyčetla a to mi až zamrazilo v zádech že tohle tajemství zjistila. Jinak mám vesměs pozitivní reakce na věštění z karet, až na dva zmíněné nedostatky.
 
Ruženka
28.03.20
16:10
Nereg.

IP: 193.165.236.*
Pani Daniela vás umí tak oblbnout že nevědomky ji řeknete i to co bys tě nechtěli tím pádem má pro vás odpověď kterou jste chtěli slyšet... .
 
Ivona
30.04.20
10:40
Nereg.

IP: 80.250.28.*
,,Je tady jedna věc a je jich nepoměrně více” ..Paní Daniela má pár naučených frází, které umí velmi přesvědčivě používat, když vycítí, že z vás může vytáhnout peníze, snaží se vám nacpat zboží o kterém ani sama pořádně neví jak s ním zacházet ( viz. sedmidenní svíce ve skle, ke kterým je třeba ještě provést rituál a patřičně se ji zbavit, jednou vás magický olej může i zabít a za týden si ho na sebe máte patlat kvůli ochraně), ale co,hlavně, že ovečky kupují a vrací se. Sama svá moudra za která tolik platíte čerpá z deníku Blesk, Aha apod... To si myslím, že vypovídá o mnohém
 
Konstantin
26.05.20
15:27
Reg.3.8.20

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Lukyn
24.09.20
16:41
Nereg.

IP: 89.176.26.*
Musím říct, že bezprostředně po výkladu jsem byl nadšen, paní kartářka má fajn energii a s ničím se moc nepáře, přesně to jsem ve svojí situaci potřeboval! Už v tramvaji cestou domů mi začalo několik věcí vrtat hlavou, jen jsem je nedokázal pojmenovat. Doma jsem tedy sedl k počítači a vyhledal recenze a byl jsem v šoku víc než z trefných poznámek paní Daniely! Jak zde několik lidí uvedlo: ano, tato paní je velmi sugestivní a ANO, dokáže z vás odpověď na vaši otázku dostat, aniž byste o tom věděli! Používá často se opakující věty, které si často i protiřečí (u mě to bylo Vy to tam máte takový zajímavý versus To neřešte, tam není žádný horor, i když že Tam je jedna věc jsem se taky několikrát doslechl). Svoje rady a doporučení často začíná slovy VY nesmíte nebo VY musíte, takže máte pocit, že se to opravdu týká výhradně vás. To by bylo fajn, kdyby mi paní vědma nedala závěrem radu: Vy nesmíte ani gram alkoholu a ani gram masa. Už 12 let jsem abstinent a vegetarián. Bral jsem to jako potvrzení, že dělám dobře že maso nejím a alkohol nepiju, teď si ale říkám: neřekla mi jen něco, co je logické a tak to říká všem? Není to jako kdyby mi řekla VY si po použití WC musíte mýt ruce? Na penězích mi zase tolik nezáleží, ale za 1.200,- Kč za hodinu výkladu + vonný olej, ze kterého mě bolí hlava za 350,- Kč je poměr cena/výkon spíš slabší.
 

sca
07.03.21
16:29
Nereg.

IP: 79.98.157.*
taky jsem slyšel větu "Vy nesmíte ani kapku alkoholu". Ovšem tohle doporučení bylo pro toho člověka, kterému to říkala, trefné. Máte někdo další zkušenosti? Mně zatím vyšla jedna předpověď tak napůl.
 
Red
08.03.21
16:21
Reg. před 2016

Říká očividně všem stejné blbosti. S tím alkoholem je to jasné, problém má většina populace, tam je snadné se trefit. A problém má každý, kdo pije. I ti co přestali. To jsou samozřejmosti.
 
Rooby
22.06.21
09:32
Nereg.

IP: 194.213.41.*
Dobrý den. Paní Dufková si často neváží klientů a sděluje podrobnosti sezení zaměstnancům, majiteli případně i klientům, pokud se zrovna točí okolo. Pokud zapůsobí dobrým dojmem, nenechte se oklamat, zrovna jí připadáte hrozně vděčně nebo prachatě. :)

Snaží se jednat autoritativně, jakoby řekne Vám, jak to podle ní je a prostě jiná varianta řešení neexistuje a bude Vám to stále dokazovat, jakou má pravdu. Výklady jsou opravdu mimo, to co povídá u Thothova tarotu, jsou často bludy. Ano, trefí se do Vašich problémů, ale často je to sakra vidět, co Vás trápí.

Člověk, co je nonstop v krámě a nemá čas na vlastní život, nemůže prostě radit jiným, jak být šťastný, když sama štěstí moc nemá. Nepřijde mi, že by tuto činnost vykonávala s radostí nebo dobrovolně.

Dost jedinců se chytlo do její sítě, kteří po X-letech stále nemají své problémy vyřešeny. Pak to dopadá, že je ona na ně nevrlá a odbíjí je ještě víc a oni jsou za to furt ochotni platit. To také vypovídá o kvalitě poskytovaných služeb.

Ano, občas se s ní dá příjemně pokecat, když zrovna nemáte roli zákazníka a má dobrou náladu, ale opravdu její služby nedoporučuji. Ušetří Vám to čas a peníze. Ale pokud vyhledáváte nějaké to divadlo s mazáním oleje na ksicht, tak jistě ona to umí.

Přeji hezký den, Rooby
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)