English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Jak to bude?-paní Kett

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Jak to bude?-paní Kett

Kat23
06.02.20
21:30
Reg.6.2.20

Dobrý večer, zajímalo by mě, jak se bude vyvíjet situace mezi mnou (Kateřina, 1.3.1996) a jedním mužem (Jiří, 23.4.1983). Případně, co od něj můžu očekávat? Předem děkuji za výklad. K.
 
Kett
07.02.20
09:52
Reg.5.2.20

Dobre, ale slibte mi ze to doctete do konce

Aktualni situace: 9 holi vzhuru nohama - tzn okoli na vas tlaci abyste se vyjadrila, ale vy nejste pripravena a doporucuje vam karta jit stranou, nadechnout se a poradit se s nekym komu verite.

Ve vztahu: vam vysla totalni citova vyprahlost - a mela byste se hodne rychle z toho pocitu vymanit (8 mec) a on tam ma 2 disku - to je jako maly kejklir - balancuje si s vydaji a prijmy, resi normalni veci... .

na urovni srdce - cekate nejake doceneni nebo uznani za to jaka jste (6 disk) a on ma krale holi - cestne, rozumove jednani

okoli - tady mam dve moznosti - vyberte si
Vy: bud vas vsichni od toho vztahu odrazuji, protoze se boji, ze byste o vsechno prisla - nebo vas vnimaji jako skrblika (kralovna disk vzhuru nohama) a jeho vnimaji jako nekoho hodne zadluzeneho nebomu rikaji at se na to vykasle a jde od toho (5 mec)

cele to vede na paze poharu - ta varuje pred ztratou s realitou a nadmernym snenim.

takze fakt nevim - ptala jste se spravne? Nerikam to co slysite porad?
 
Kat23
07.02.20
12:29
Reg.6.2.20

Dobrý den, děkuji za výklad, přečetla jsem až do konce a upřímně jsem z něho docela zmatená.
S tímto mužem nejsme pár, jsou mezi námi velké překážky, ale nejsou finančního rázu. Teď ani nevím, zda jsem se zeptala správně. A vlastně ani nevím, jak bych se měla zeptat.
Mohla bych se ještě zeptat na to, jaký postoj on má ke mě? Co ke mě cítí?
 
Kett
07.02.20
12:34
Reg.5.2.20

Hmmm - jeste na to kouknu teda
 
Kett
07.02.20
13:54
Reg.5.2.20

Nejsem si jista jestli neco citi. Mohla bych delat ten vyklad klidne porad dokola.

Porad mi tam lezou penize - fakt nevim proc.

Jeho postoje jsem psala: na fyzicke urovni 2disku, na urovni srdce kral holi a vnejsi svet 5 mecu.

Nevim jestli si on takovou otazku vubec poklada, chapete?

Tak jsem udelala vyklad cesta: ve smyslu ze ho nechate byt a nebudete ho jiz resit. Vyslo tohle:

Situace: rytir poharu
Nestane se: spravedlnost vzhuru nohama
Stane se: soud vzhuru nohama
Vede to: kralovna holi vzhuru nohama.

Interpretace:

Rytir poharu ukazuje naklonost a pratelstvi. Naklonost tam je, ale dlouhodoby vztah muze vyvolavat pocit nejistoty.
Kdyz to nechate byt, vyhnete se te spravedlnosti, ktera ukazuje na nedorozumneni, zaujatost proti vasi osobe.
Co se stane: soud vzhuru nohama rika udalosti se davaji do pohybu, ale je potreba prozkoumat sve svedomi, dostaneme moznost na druhou sanci, pokud prijdeme na to v cem jsme k sobe nebyli uprimni.

Cele to vede k te kralovne- ta naznacuje nespolehlivost a zradu - otazkou je ci a vuci komu, ze jo?

Nejsem si jista tim napojenim, ale kdyz jsem otazku otocila, vychazeli mi tam 8 mecu- citove strasti.a 9 holi vzhuru nohama - natlak

Takze kdyz to nechate byt, mozna se neco semele a vy nakonec budete mit moznost si to vyrikat dyl, az bude spravna chvile. Davala bych si hlavne pozor abych byla uprimna sama k sobe. Pripadne dobre pozorovat lidi kolem. Treba vam nekdo stesti nepreje?

Katdopadne ty karty meli vetsi silu na to neresit to, pockat jak se to vyvrbi - spis zatim hrat na tu nezavaznou notu pratelstvi a naklonost. Jeste nemate dost informaci - a jak rikam, on tohle asi vubec ted neresi.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)