Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 25.6.2019
Svátek slaví Ivan, zítra Adriana.

Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
kouzla lasky23.06.19 / Bystrina v Kouzla a magie
magický rituál na vrácení partnera22.06.19 / Martinadeva v Láska
magický rituál LÁSKA22.06.19 / Martinadeva v Kouzla a magie
kouzla lasky22.06.19 / Martinadeva v Kouzla a magie

Lidé, kteří na vás hází špínu a nemají vás rádi, jsou ve skutečnosti lidé, kteří si tajně přejí být vámi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”

Myšlenky moudrých

Polgar

Vtip je kýchání mozku. A stále vtipný člověk je něco tak nesnesitelného a nechutného jako chlap, který trpí na chronické nastuzení, ale nemá kapesník.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

I ting

Připomínky
Na tomto místě očekáváme seriózní připomínky, týkající se serveru. Na rozumné dotazy se pokusíme rozumně odpovědět.

« zpět \ Přidat komentář

I ting

hagel
(31.08.15 / 07:12)
bylo by super, kdyby věštba I ting byla založená na házení mincí 'online'. Něco jako kliknout celkem 6x na stop a zastavit mince a tak složit výsledný hexagram. Viděla jsem na internetu pár takových programů . Je jich víc, nevím, který je nejlepší, protože jsem nezkoumala jak fungují, ale některé jsou asi lepší a některé horší.

Red
(03.09.15 / 19:37)
diky za pripominku, promyslim :)

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)