Visit english version: Magizzle.com / Auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 9.12.2022
Svátek slaví Vratislav, zítra Julie.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 9.12.2022
Svátek slaví Vratislav, zítra Julie.

Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Někdy ti do života někdo vstoupí a zapomene řict: Sorry, jsem tu jen na skok.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Budu přitahovat pouze osoby s dobrými úmysly. ”

Myšlenky moudrých

Čapek J.

Člověk je závislý na svém prostředí a nemůže se dokonale izolovat. Není však třeba se umíněně izolovat, aby byl člověk sám sebou.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes or No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

zpět

flirt s učitelem

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

flirt s učitelem

janissska
19.03.11
23:05
Nereg.

IP: .*
ahoj, zdál se mi docela zvlášní sen. Byla jsem na nějaké školní párty (vysoká škola) a byl tam i jeden muj profesor... prostě jsme spolu laškovali, až jsme se sblížili, líbali, pomilovali a před všemi to tajili... později to vyšlo najevo

Suzie
22.03.11
19:24
Reg. před 2016

no ako sa hovorí - hladnému sa o chlebe sníva,tiež ale nehovorím,že si hladná práve na profesora,totiž vo sne odchádza racio a zábrany,vtedy ide len o to kam to "vydať".
no a pokiaľ si mala nepríjemný pocit z toho,že to vyšlo najavo tak sa priprav nato,že nejaké nepríjemné tajomstvo ktoré máš najavo aj vyjde..
samozrejme nie v súvislosti s oným profesorom s tým to nemá nič spoločné

Lo-Pan
29.05.22
17:20
Nereg.

IP: 85.163.231.*
No, já míval často podobné erotické sny právě s osobami, se kterými bych do něčeho takového nešel. Obvykle šlo o osoby, které mi nebyly moc milé, nebo příjemné. Podle mého názoru, alespoň v mém případě, šlo možná o snahu podvědomí vyrovnat se s negativními pocity. A jak jinak vyřešit negativní pocity, než sexem? Šimpanzi Bonobo to tak dělají v životě normálně. Někdo vás naštve, tak s ním máte sex a negativní energie je pryč.

Mám kamarádku, která měla (ve snu) sex snad se všemi známými politiky. Václav Klaus, Miloš Zeman...

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)