English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

co mam robit???????????,

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

co mam robit???????????,

adriana66678
30.10.10
19:12
Nereg.

IP: .*
Ahojte vsetci:-))..chcela by som vam vyrozpravat svoj problem.Ide o to,ze mam 21 rokov a este nikdy som nemala vazny vztah,da sa povedat ze skoro ziaden vztah.Mala som 2 vztahy no k nicomu neviedli.Studujem na VS a spoznala som uz strasne vela chalanov,no malokto prejavil vaznejsi zaujem o mna a malokto bojoval a chcel vztah so mnou... ja to uz nechapem, o vyzor nejde,lebo s nim som spokojna a vyzor v pohode,len si myslim,ze niecco je povahovo zle,alebo uz nechapem.No chodim sa zabavat,spoznam tam novych chalanov,sa zoznamujem,bavim sa,no skoro kazdy by ma chcel len vyuzit,kvoli vyzoru a nevie ma nikto brat vazne!Ja by som sa chcela opytat ci je blbe,ked baba napise prvemu chalanovi,... lebo sa mi paci momentalne jede,sa pozname tak z diskoteky no on sa nejak neozyva... ci by bolo blbe keby som mu pisala sms?nie som z tych bab co su otravne a vtieraju sa... no myslim si ze sa mu pacim,no neviem ci aj on by ma bral vazne... je mi blbe prejavovat zaujem a nechcem aby si bol mnou moc isty,no neviem co mam robit..jak na nich... chcela by som sa s nim stretnut ist niekam na kavu alebo tak a spoznavat sa s nim... no on sa nema nejak k cinu a mne je blbe sa vtierat..ide o to,chalani ktori sa mi nepaci mi vypisuju,bojuju o mna a ktorych chcem ja,to nie..je pravda,ze mozno som viac narocna,no,ale musi sa mi ten chalan pacit... no len neviem jak na nich... mozno je problem aj v tom,ze ked idem von sa bavit sa mozno zblizim viac s tym chalanom dotycnym-myslim tak,ze sa s nim bozkavam a on si potom moze mysliet ze to robim s kazdym a mozno preto mi nepise... no,ale jak mam dokazat ze mna zaujima on a nikto iny... aj ked sa este nepozname... ja uz neviem co si mam mysliet.ved za 3roky na VS som spoznala straaaaasne vela chalanov a ziaden co sa mi paci sa nejak nechytil..a uz ma to nebavi ta zabava diskoteky a spoznavanie zas inych chalanov... uz by som chcela jedneho a takeho ktory sa mi paci... tak mi prosim poradte jak mam ist na chalanov..ci je blbe im preukazat zaujem a co mam teraz robit????prosim!cakam na vase odpovede... papa
 
Katarína
30.10.10
22:25
Reg. před 2016

 
selda
01.11.10
17:17
Reg. před 2016

Ahojky, no při čtení tvého příspěvku jsem si uvědomila, že mám úplně stejný problém. Taky mi je 21, taky studuju vysokou a taky se nějak zatím nenaskytl žádnej pořádnej chlap. Na rozdíl od tebe jsem měla dvouletý vztah, ale k ničemu to nevedlo. Myslím si, že tvůj problém je v tom, že od každýho kluka hned něco očekáváš. Protože chlapi neberou to, když se někde na diskotéce líbají s holkou, že by to vyvrcholilo v dlouholetý vztah, spíš naopak, chtějí si prostě jen úžít. Jsou opilí, nemají zábrany, tak se tímhle baví. Já jsem to už všem chlapům odpustila, vím, že se takhle prostě chovají. Jsem na stavebce a mám plnou třídu kluků, vím jak se chovají, když spolu jdeme někam do klubu, vím přesně dopředu na kterou holku vyjedou, se kterou si něco začnou. Víš, chlapi jsou strašně průhledný (ted možná bude reagovat negativně nějaký chlapec, ale teď řešíme ženský záležitosti, tak se do toho nepleťte, díkec:)) Takže jediné co ti můžu poradit je nechat tomu volný průběh, on se nějakej objeví. A jak jsi psala, že máš jednoho vyhlídnutýho, tak jsem na tom úplně stejně, přesně jak říkáš, nejsem vtěrka, abych za ním dolejzala a ani nejsem tak dominantní, abych mu to vpálila do obličeje. Někdo by možná řekl, že ve 21letech je to smutné, když neoslovíme chlapa, ale jsme prostě takové. Takže nelámej si s tím hlavu, a užívej si toho, když je o tebe někde zájem. Ale tím to končí, dej si na pevno svoje hranice, kam chlap může a kam už ne a bav se tím, když po tobě chlapi šílí a ty je ignoruješ, třeba i na tohle někoho dostaneš:) Přeju hodně úspěchů, doufám že budeš úspěšnější než já, protože já bohužel nemám takový štěstí s tím, jak vypadám:) Tak ahoooj
 
stano
01.11.10
19:27
Nereg.

IP: .*
Holky, Adriana aj Selda, podobná téma sa tu riešila len pár dní naspat.

Prečítajte si moj prispevok v teme "Neucta k samej sebe", je hned pod touto témou. A rovnaka aj nazor Theodora. Aj na vas dve, tá téma padne rovnako ako na Žanetu.

A netrápte sa tým, že v 21rokoch ste zatial nestretli toho pravého.
Všetko pekné, na vás obe a na každú, ešte len čaká.
Vela stastia v študiu VŠ.

Stano
 
paceman
02.11.10
19:39
Reg. před 2016

selda ja budu reagovat... .
ano souhlasim s tebou chlapi jsou v tomto pruhledny,ano chteji si uzit,ale rekni,ze to neni stejne i u holek?
Ja co to tak sleduju,je to uplne stejne s tim rozdilem,ze jedna strana si to neboji priznat a dokonce se tim i chlubi.
Jinak bych te poupravil,ano kluci si chcou uzit,velka vetsina,ale ne vsem jde pouze o jednorazovku... .

Navic vzdycky se smeju,kdyz holka breci,ze ji jenom "vyuzil",protoze pokud ji neznasilnil,tak s nim sla dobrovolne a pokud je tak "chytra" ze se necha utahnout na nudly... . jeji vec

Ja mam tak trochu problem stejny s tim rozdilem,ze me uz je trochu vice jak vam,asi tak jako stanovi.
I ja na tu svou jeste cekam.
Kde delam chyby zatim nevim,ale zacinam tusit.asi nejvetsim problemem u me je to,ze nedokazu veci neresit.
Do vseho investuju hodne energie a dost casto spatnym smerem.
Takze pokud bych se naucil veci neresit,nechat je plynnout vydelal bych na tom dvakrat,slecny by se nelekaly,ze mi jde o vazny vztah a za druhe sam sebe bych mene trapil.
Dalsi muj problem a velkej je nesmelost. Oslovit holku,udelat ten prvni krok... . pak uz je to pohoda,ale holky verte,nemusite kdyz nechcete delat prvni krok,ale alespon se na ty kluky usmivejte.

Bohuzel zjistil jsem taky,ze ti nesmeli jsou prehlizeni,nejsou totiz takovi "borci" a nepredvadeji se,nestychujou se,kdo kterou ojede prvni.
Vetsinou jsou to tito,kterym jde o plnohodnotny vztah,ale takovejch si holky nevsimaji. a plati to i naopak.

Na druhou stranu ikdyz chceme dlouhodoby a krasny vztah... clovek by mel mit par zkusenosti(i sexualnich) nez bude mit dlouhodobejsi vztah,bude si pak totiz vice vazit toho co ma a nebude mit myslenky typu,co kdyz mi neco uteklo,jake to je asi s tim druhym?

A jeste jedna vec.
obe pisete,ze nikdo neprojevil vaznejsi zajem,jak by to podle vas melo vypadat?
Aby projevil vaznejsi zajem a mel sanci vas zaujmout natoli aby jste si ho vsimly?

M.

 
adriana6687
04.11.10
11:15
Nereg.

IP: .*
No viete co tak som mu napisala sms,sme si pisali,potom mi volal,potom soom mu len tak napisala,ci si nepojdeme niekam sadnut tak na druhy den sme boli dohodnuti,ale ja som sa isla bavit ku partii na intrak,mi volal,ze kde som tak prisiel tam za nami s kamaratom,sme sa tam bavili vsetci,sme isli zas na diskoteku a boli sme spolu cely vecer.No ale neviem stale na com som..tak pacit ze sa mu pacim to viem co sa tyka vyzoru,no neviem ci aj povahovo alebo ci by chcel on nieco vaznejsie,alebo len tak na zabavu... .som mu potom vcera pisala,ze jak sa vybuval a co robi,no nema kredit mi neodpisal..no ale ked sa chce tak sa da odpisat od hocikoho moj nazor... .ja mu uz nechcem pisat prva a nechcem ani aby sa zlakol... .alee po dlhej dobe fakt citim,ze sa mi uplne paci z kazdej stranky,coo ja som dost vyberava a nie kazdy ma zaujme a prave preto by som to necchcela len tak nechat!no zaroven ani nechcem posobit ako nejaka otravna baba ktorou byy si bol moc isty... dufam,ze mi poradite co mam robit... dakujem
 
Merit
04.11.10
17:54
Reg. před 2016

ahoj vsem :-)
adriano.. ty si domluvis rande a pak jdes jinam?..
dala jsi mu vedet dopredu ci ne?? :-)
odpovez .. z toho textu to vyzniva tak, ze tam na tebe cekal, ano?
radeji se ptam.. pak napisu vic :-) cus :-)*
 

adriana6678
04.11.10
19:47
Nereg.

IP: .*
heh merit nie,on sa mi mal ozvat okolo 20.hod na druhy den,ale neozyval sa tak som sa isla bavit.Zavolal mi iba okolo 22hod ze kde som?ze on je s kamaratom v meste... .atakze tak:)
 
Merit
04.11.10
22:07
Reg. před 2016

adriano.. ono to totiz vypadalo jinak.. :-) proto jsem se ptala..

co muzes do vaznyho vztahu dat ty?.. krome toho, ze jsi chytra a pekna?.. je ti 21let.. co uz jako zena umis?..
pa :-*)
 
adriana6687
05.11.10
07:49
Nereg.

IP: .*
Merit ale ja sa spytujem ci bude blbe ked sa mu budem ja ozyvat,ja budem ta iniciativnejsia,ale zaroven nie otravna... tak do vztahu by som dala vsetko,nevera u mna neexistuje,dokazem pocuvat chapat a byt oporou ja zas nehovorim o nejakom extra vaznom vztahu len aby sme boli spolu a cas by vsetko ukazal... .
 
Merit
05.11.10
09:08
Reg. před 2016

ahoj adriano :-)
ono je tezky poradit.. vis, nekoho to i vyplasi, kdyz ho holka nahani.. jeste jsoui nekteri muzi lovcema.. nekteri jsou radeji loveni.. je v tom gulas :-).. to by jsi mela vycitit ty sama..

ja sama bych na tvym miste, bych si s nim pokecala.. o tom jak se veci maji.. :-)
zvladnes to?.. pa :-*)
 
adriana66878
05.11.10
16:09
Nereg.

IP: .*
no neviem ci to nie je prilis skoro sa o tom zacat bavit ked sme boli spolu len dva kraat..ale mozno skusim
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)