English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

CO bude dál?

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

CO bude dál?

Hannah577
02.05.18
12:37
Nereg.

IP: 195.250.152.*
Dobrý den,

prosím o radu. Na podzim loňského roku jsem začala chodit s klukem (3.2.1988). Bohužel to bylo ve špatné době, jelikož se v té době dostával z rozchodu. Já jsem nás varovala, že můžu skončit jako záplata, ale přesto jsme do toho šli. Nedalo se to nějak zastavit. Byl to nádherný vztah. Vztah ve kterém jsem dostala, co jsem si vždy přála ve vztahu mít. Rozuměli jsme si, měla jsem pocit, že jsem podobné věci i zažili. A dokonce jsem si myslela, že jsem nějaký jeho posel, protože jeho předchozí vztahy vždy skončili nevěrou ze strany partnerky. A já byla já jiná. Snad ve všem. Sám mi řekl, že takovou holku ještě nepotkal a že jsem z nich nejlepší. Bohužel jsem jako záplata skončila. Po cca měsíci nádherného vztahu se né zrovna hezky ozvala jeho ex. A on to chtěl ukončit. Uvědomil si, že jsem byla jen záplata. Ale já bojovala. Věřila jsem v nás. Bohužel hodil to na mě. Oba jsme věděli do čeho jdeme a on řekl, že jsem přeci JÁ věděla do čeho jdu. Úplně v klidu. Nevzdala jsem to s náma. Dala mu čas, chtěla jsem aby nám dal šanci. Ale v lednu se se mnou rozešel skrz zprávu s tím, že chce být sám. A já mu věřila. Jo chvilku mi trvalo si uvědomit, že jsem byla jen záplata a žádná výjimka nebudeme. Ale chtěl být sám a já mu věřila. Milovala jsem ho. A tak jsem si ho přivolávala zpátky, i když jsem věděla, že to potrvá. Poslední vztah ho dost zdecimoval a já jsem měla pocit, že potřebuje nejen dostat zpět své sebevědomí ale taky dospět. Snažila jsem se s ním i sejít. Nechtěl mi dát šanci. Jako kdybych si jí nezasloužila. 1.5.2018 ho uvidím s jinou holkou a dozvím se od něj, že s ní chodí 4 měsíce. A to je to co nechápu. Chtěl být sám, tak proč není? To se nepoučil? Lhal?

Já asi potřebuji nějaké uzavření. Prosím o výklad, jestli je tu ještě šance, že někdy budeme zase spolu a výklad co tedy bude u mě dál?

Děkuji

Hanka (dat. nar. 7.7.1991)
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)