English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 17.4.2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 17.4.2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie.
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Štěstí není cílová stanice, ale způsob cesty.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Jdu vstříc lepšímu životu, protože si ho zasloužím. ”


Myšlenky moudrých

Chamfort

Nejvíce jsou promarněny dny, během nichž jsme se nezasmáli.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Ako spoznat lasku alebo ako sa vyhnut debil...

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Ako spoznat lasku alebo ako sa vyhnut debilovi?!

carvia
03.02.10
23:34
Nereg.

IP: .*
Pred dvoma rokmi som ukoncila 3 rocny vztah, ktory bol velmi komplikovany a odvtedy sa to so mnou vlecie... Velmi mi chyba mat niekoho vedla seba, som v znameni Vah a uz len to napoveda ze neviem existovat sama... Stretla som par muzov, ktori ale mali zaujem iba o jedno a to co najrychlejsie, tak ked sa im to nedostalo, uz aj boli prec... Prestavam verit, ze existuje nieco ako prava laska, a nie, nemam 16 :) O chvilu mi bude 26 a laska nie a nie sa na mna usmiat... to naozaj budem sama?! pomoooc!!!
 
kackap
04.02.10
06:57
Nereg.

IP: .*
nebudeš sama,to ne.Na každého někdo někde čeká.víš,lásku jsi zatím nepotkala proto,že se máš naučit jedné důležité věci a to té,aby jsi se naučila i žít sama,nebýt na nikom závislá.Já se rozešla s přítelem po 7 letech a zůstala jsem úplně sama jen se dvěma hafany a co mě to mělo načit?Postavit se sama na své nohy,vzít svůj život pevně do rukou a rozhodovat či jednat jen sama za sebe.Byla jsem sama asi půl roku a můžu říct,že to bylo opravdu dobré.Dnes mám super chlapa,takového,jakého jsem vždycky chtěla.Jsem štastná,takže to čekání se vyplatilo.Ale netvrdím,že ta samota byla lehká,chápu jak ti je.Já se samoty taky vždycky bála,ale nic není jenom tak,nic se neděje jkenom tak,vše má své důvody.Ano,musíš na ně přijít sama,proč to tak je?proč nemůžu nikoho potkat?Vše má svůj důvod a vždy tě ta situace chce něčemu naučit.Nehledej nikoho,nech to jak to je,on příjde sám,nebo tedy ta láska příjde sama,čím víc hledáš,tím víc nenacházíš.Znám to taky.Nech tomu volný průběh,věnuj se práci,nebo tomu,co máš ráda a nepřemýšlej nad tím,proč vedle sebe nikoho nemáš.Nech to prostě být.Hodně štěstí.katka
 
carvia
04.02.10
14:00
Nereg.

IP: .*
Katka dakujem moc za nazor a povzbudenie :) ja to vsetko chapem, ze musim byt aj sama, a venovat sa tomu, co ja chcem, to aj robim, ale koniec koncov, vzdy ked si lahnem sama do postele pride mi strasne smutno. A uznaj, ze pol roka je o trosku menej ako 2 roky. Ved to uz je na nervy! :D ak skutocne na mna niekde caka ten "moj" chlap, tak potom si dava pekne na cas. Samota je Zla :(
 
Maty
06.02.10
14:55
Nereg.

IP: .*
carvia: vím, že je to dost náročné období, ale máš možnost se vypořádat se svým už starým vztahem(i když věřím, že se k němu nebudeš vracet ráda).
1. žena si hledá muže stejného založení, jako byl v předchozím vztahu, jestliže neprozkoumá příčiny, které rozpad způsobily. Byl-li partner v prvním vztahu fyzicky agresívní, může se stát, že si žena najde muže zase agresívního, ale v jiné oblasti (psych.). Takže to hned neprokoukne.
2.srdíčko ještě není uvolněné. K rozchodu sice už došlo, ale stálá vzpomínka (ať + nebo - ) na minulého partnera způsobuje, že je stále "obsazeno" a takový signál je taky vysílán k možným miláčkům budoucím.
Rada kackap je O.K. Můžeš volný čas vyplnit třeba i tím, že si na kus papíru napíšeš, co bys u budoucího partnera přivítala nebo, co určitě preferuješ (nepiš, co nechceš, aby měl za vlastnosti. Vždy jen, co ano). A rozhodně si vezmi větší papír ( moje zkušenost) a napiš vše, co Tě napadne. Tak hodně štěstí..
 
Tom
15.09.10
10:48
Reg. před 2016

Dobrý den , prosím mám holku s kterou sem se už jednou rozešel a před několika dny se ke mě zase vrátila a nevím jestli to nebude jenom zase trápeni jako předtím nebo mě už opravdu miluje , je sice pravda že se stýkáme a předtím ne to mě pořád odmýtala , tet mě pořád píše sms že jí moc chibím že chce být u mě , jenomže když mě minule takhle ubližovala tak nevím jestli se to nebude opakovat , já jí mám taky moc rád ale prstě mám divný tušení a proto se chci zeptata jestli už spolu zůstanem nebo ne , já sem narozen 27.4.1989 a ona je 20.10.1990 , moc vás prosím nerad bych aby se to opakovalo , předem děkuji za odpověd.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)