English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nikoho nepotkáváme jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má mysl je soustředěná a produktivní. ”


Myšlenky moudrých

anglické př.

Jestliže žijete ve skleněném domě, neházejte z dlouhé chvíle kamením.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Volání noci po spravedlnosti

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Volání noci po spravedlnosti

Angelikamal
12.04.11
22:21
Nereg.

IP: .*
Tímto volám k sobě Nyktiny děti. Děti noci upíry a vlkodlaky, čarodějnice, které chtějí bojovat proti zlu a nastolit tak dobro.
Volám ke mně upíry, vlkodlaky a další lidi, kteří v nás věří a chtějí nám pomoc.

Bojujeme proti zlu, které nás Nyktiny děti chce zabýt a zničit. Nenechme se zatlačit do kouta a zaútočme dřív než oni. Neboť pomsta jednoho z našich bratrů volá. Ano pomsta čtete správně.

Dnes zabyli jednoho z našich upíra, který nastavil své tělo, aby ochránil vlastní krev upírku a posla Nyktina stejně jako mě Nyktinyn posel vás prosí o pomoc. Přijďte ke mně Nyktiny děti vlkodlaci a upíři nastal čas dát se do hromady a potyčky mezi sebou nechat stranou neboť teď stojíme před zlem, který nás chce zničit.

Neboť jestli se nesemkneme, toto zlo nás bude zabíjet jednoho po druhém. Nyktiny děti ozvete, se nenechme nespravedlnost, ať zvítězí a vezmeme si to, co nám patří. Naše místo v životě, naše postavení a našeho ducha.

Upozorňuji, pokut mě bude otravovat někdo, kdo není upír, vlkodlak, čarodějka nebo člověk který v nás věří a chce si známi povídat neozírejte se. Tyto dopisy budu mazat jako span.

Email na mě : Angelika.u.v@seznam.cz

Děkuji Nyktiny děti

Buď te požehnány
 
MoniSka95
13.04.11
18:20
Reg. před 2016

ťuk ťuk bů?
 
CryingFox
13.04.11
20:50
Reg. před 2016

Pokud se ti něco nelíbí tak si to strč někam a nečti to tu
 
Angelikamal
13.04.11
21:06
Nereg.

IP: .*
Děkuji ti CryingFox za pomoc a podporu. Už zase se mě zastáváš a za to ti jsem v děčná Nyktiny děti ti jsou vděční a bohyně Nyx také. Děkuji ti neboť lidí jako ty je málo
je to škoda

Buť požehnán
Děkuji příteli
 
CryingFox
14.04.11
18:49
Reg. před 2016

Opravdu si myslíte, že se nic neděje? Koukněte se kolem sebe pročpak je poslední dobou příšerné počasí prší, fouká vítr. A nevím jak vy, ale já jsem hodně unavený jako by se NĚCO snažilo vysát všechen život. Zkuste o tom přemýšlet... .


... .Alespoň chvíli
 
anonim9856
15.04.11
20:09
Nereg.

IP: .*
ahoj Angelikamal stále přemíšlím o tom co jsi napsala vím že se něco děje ale nevím co proti tomu může někdo dělat ráda bych vám pomohla jestli to může někdo z nas nějak ovlivnit tak mi dyštak napiš na anonim9856@seznam.cz
 
Angelikamal
18.04.11
20:29
Nereg.

IP: .*
děkuji všem kdo chtějí pomoct
Buď te požehnáni
 
MoniSka95
19.04.11
15:06
Reg. před 2016

jééé =D... ubulena liška je drsnáááá =D
 

MoniSka95
19.04.11
15:10
Reg. před 2016

Opravdu si myslíte, že se nic neděje? Koukněte se kolem sebe pročpak je poslední dobou příšerné počasí prší, fouká vítr. -> Ježiš ty jsi "gýýý " =D... no to tu určitě lítaj čarodějnice a "černé síly " neee?... tys asi moc hodin zeměpisu nezažila čičí, že?... já jsem na gymnáziu a klima, a jeho veškeré složky se probírá už v prvním ročníku;)... každý mamlas dokonce i s nedokončeným středoškolským vzděláním by to měl vědět:)
 
MoniSka95
19.04.11
15:12
Reg. před 2016

... sry lidi ja to tady raděj balim =D... sice je to tu vtipný, ale dohadovat se tady s člověkem co věří na bubáky a nezná základy zeměpisu to je moc
 
CryingFox
19.04.11
16:56
Reg. před 2016

No jo no zas nějakej supr šprt co všechno popře všemožnýma zákonama atd.
ale neboj na tebe taky dojde
 
anonim9856
19.04.11
17:08
Nereg.

IP: .*
MoniSka95
ty zase evidentně nevíš nic o magii živlů
 
Angelikamal
20.04.11
17:40
Nereg.

IP: .*
h jak vydím místo normálního pokecu a rad a zájemců o pomoc se sem nastěhovaly lidičky kteří nevěřej v magii Co se dá dělat nýbrž chchi poděkovat všem co my chtějí pomoct a zastávají se mě Buď vám požehnáno.

CryingFox
Doufám že se ztebe stane co si přeješ ty a né ti kteří sem chodí protože takové to bojovníky Nykta chce mýt pod svýmy křídly
Buď požehnán bratře a ve zdravý ať žiješ dále.

anonim9856
Tobě chci poděkovat že ses knám přidala buď požehnána sestro Je my ctí že ses přidala neboť tokové to bojovnice nykta potřebuje a chce je chránit pod křídly

MoniSka95
A co mám říci tobě to opravdu netuším jen bych ti chtěla říci jedno zamysli se trochu nad svým životem. Je opravdu takový jaký chceš?
protože se blíží zlé časi užívej si dokut můžeš života. málokdo si to uvědomuje ale magii je mocná a neuprosná každého si jednou najde a i tebe dostihne. je to mocná magie tu co provozuji a nechci abys ji vyděl proto tě nechci přemlouvat abys věřil na každém záleží jestly věří nebo ne.
Buď požehnán tvým bohem
 
anonim9856
20.04.11
19:35
Nereg.

IP: .*
není zač jsem ráda že můžu pomoc
 
Angelikamal
20.04.11
20:12
Nereg.

IP: .*
 
Joana01
23.04.11
21:19
Reg. před 2016

no tak já nevím jak někdo ale já se přidám k Angele(sestře), CryingFox a anonim9856!!!
Buďte požehnání hlavně ty sestro
 
Rychlovka
24.04.11
12:58
Reg. před 2016

a ke mně ne fajn čarodějka není dobrá ?já fibi a prue? tak nic no
 
Joana01
24.04.11
20:03
Reg. před 2016

K tobě také Rychlovko!!!!
 
Joana01
24.04.11
20:05
Reg. před 2016

pro Rychlovka: Promiň že jsem na tebe zapomněla!!!!
 
Angelikamal
24.04.11
21:01
Nereg.

IP: .*
Buď te požehnány sestry rychlovko a Joan teké a vy všichnijaký chcete pomoct proti zlu. Děkuji vám mý přátelé za pomoct a doufám že všichny společně ty zlé časi předškáme.
Buďte všichni požehnáni
 
Lindušé
26.04.11
17:07
Reg. před 2016

Ahoj Angelikamal ... Chtěla bych také pomoct .. i když nevím jak , prostě bych ráda pomohla a chci , aby si věděla , že jsem na tvé straně ... ... . Odepiš mi prosím ..
 
Angelikamal
27.04.11
11:46
Nereg.

IP: .*
Lindušé
Jsem ráda že chceš pomoci neboť nastávají zlé časy a každá pomoc se cení.
Buď požehnán
 
Lindušé
27.04.11
17:41
Reg. před 2016

Děkuju .. ty také .. kdo vůbec jsi ?
 
Angelikamal
27.04.11
17:46
Nereg.

IP: .*
Lindušé

Napiš my prosím na email
ráda ti vše povím ale jak jsem říkala už kolikrát na tohle foru co jsem jenže každý to vyvracuje až na některé lidi a přátele
Buď požehnán příteli
 

27.04.11
18:43
Nereg.

IP: .*
Můj e-mail je Nanynka009@seznam.cz ... Napiš mi prosím i kde žiješ atd ... chci bejt jako ty ..
 
Lindušé
27.04.11
19:00
Reg. před 2016

Můj e-mail je Nanynka009@seznam.cz .. Napiš mi prosím .. jak se to z tebe stalo .. a jestli si hodná nebo zlá atd .. Napiš mi prosím na e-mail .. a pravdu .. Děkujů . Ahój :)
 
Rychlovka
27.04.11
21:09
Reg. před 2016

Lindše.: mocinky ti děkujeme že jsi se přidala kdyby něco muj email je tichovska.veroniks@seznam.cz

Joana01:newadí hlevně že nám pomáháš :))))
 
Angelikamal
27.04.11
21:55
Nereg.

IP: .*
Joana01, Rychlovka, anonim9856, Lindušé, CryingFox
Přátele, sestry, bratři

Žehnán vám neboť vy samy máte v sobě sílu Nyktyni lásky
Buď te požehnáni
 
Č a r o d ě j
28.04.11
19:44
Reg. před 2016

Ale určitě v jednom má Angelikamal pravdu ve světě je opravdu něco znepokojujícího a týká se to právě magie a lidé co provozují magii si myslím že to museli postřehnout.
 
Angelikamal
28.04.11
20:59
Nereg.

IP: .*
Č a r o d ě j
Děkuji že sid taky toho vši mnul.
Žehnám ti.
 
Rychlovka
28.04.11
22:10
Reg. před 2016

jejky promin má to být tichovska.veronika@seznam.cz já se spletla promin :(
 
Lindušé
29.04.11
16:38
Reg. před 2016

A já jsem psala na tichovska ! :D .. Já půjdu .. Ahoj
 
Angelikamal
30.04.11
12:23
Nereg.

IP: 188.134.135.*
Sesty, bratři, přátelé prosím vás aby my každý kdo chce bojovat poslal svůj meil abychom se mohly lépe kontaktovat kvůli radám které se bodou konat . Je velice důležité abychom měli na sebe kontakt a mohly tak lépo mluvyt o tom co se děje.
Buď te požehnáni
 
Mág
01.05.11
18:09
Reg. před 2016

Angelikamal rád bych se k tobě přidal můj email je ma-gie@seznam.cz
 
Angelikamal
01.05.11
22:08
Nereg.

IP: 188.134.135.*
Děkuji Mágu jsem ráda že se chceš přidt
Buď požehnán
 
kapin
02.05.11
16:27
Reg. před 2016

chci se tobě taki přidat angel v cítim v tobě velkou moc maš uplnou pravdu sem ti službám a pujdu za tebou kamkoli i zavami Bratři i setry muj email je pepino2007@email.cz světlo vás všechni provázej
 
Angelikamal
02.05.11
18:17
Nereg.

IP: 188.134.135.*
kapin
Děkuji ti že se chceš přidat
BuĎ požehnán
 
kapin
04.05.11
16:36
Reg. před 2016

žádam vás o pomoc zlo uš zakročilo knam do našeho maleho klidného Města ničí domi vždi se ti bitosti plíží nocí mi světlonoši jsme vibyli polovinu ale chtělbi otestovat i vás posílejte na ně kledbi prosim
tak se zapečetí náše spojenectví
 
Angelikamal
04.05.11
19:03
Nereg.

IP: 188.134.135.*
Prosím dej my meil tady je to moc naočích a někteří lidé by mohly z toho co píšeme zešílet.
Neboj i na nás utočí ale nemůžeme posílat kledby tobychom propadly jim je jiné řešení chce to magickou ochranu jakou můžu seslat na vaše město. Má ovšem jednu nevýhodu bestie musí vstoupit s dobrýmy umysly ay mohla vejít jinak je učiná. Takže když myslý na to že udělá pánu radost je proti němu bezbraná. Umýte ovládat živel ohně taky ten pomůže ALe jenom tomu kdo ho umý ovládnout
Prosím tě přijď na radu musíme to probrat
 
kapin
06.05.11
12:08
Reg. před 2016

sestro muj email je pepino2007@email.cz světlo tě provazej a požehnejti

 
Marion
06.05.11
14:46
Nereg.

IP: 213.192.60.*
Angelikamal: Zešílet? =)) To pochybuji. Nechci do vás rýpat, prosím neberte můj komentář zle, ale nemůžu si pomoci. Tolik chyb ve vašich komentářích je na pováženou =)) a to vám hodně snižuje vaši důvěryhodnost. Mluvím hlavně k vám Angelikamal a kapin. Chápu, že to člověku občas ujede a napíše nějakou tu hrubku ani já určitě nemám vše vždy správně, ale tohle je hrůza hlavně napsat ve slově "mi" tvrdé y, když nemyslím více osob a nebo ve vyjmenovaných slovech psát měkké i. =)) Jak říkám nebuďte na mě kvůli tomu naštvaní, jen se to nedá číst. Děkuji a mějte hezký den =)).
 
kapin
06.05.11
20:18
Reg. před 2016

marion tadi se nediskutuje o chybách ale o te věci co se řeší všude
 
Angelikamal
06.05.11
20:26
Nereg.

IP: 188.134.135.*

Naštvaná vůbec jenom požádně nasraná to je to slovo hele mě je to jedno tady tohle není diskuze o tom jaké máte pravopis c to je jedno tohle je diskuse o tom co se děje ve světě magie.
Takže buš jsem choďte a pište o magii nebo vypadněte a neozívejte se.
Já nejsem zrovna hodná když se naseru ale vyjmečně teď jsem a to mám říkám jenom proto že když se naseru jsem schopna zlikvydovat strom. A abyjste věděl mě to nutí psát měké i protože my to jinak ukáže jako chybu takž buďte zticha.
Naschle
 
Marion
06.05.11
20:51
Nereg.

IP: 213.192.60.*
Dobře, dobře pište si tedy jak chcete =)). Jen jsem vám to chtěla říct. Angelikamal: Zlikvidovat strom? A to ti není líto dévy, která v něm žije? Strom je živá bytost a cítí bolest to by jsi měla vědět ;), ale přírodní bytosti ti asi nic neříkají ty radši tu temnotu. To nás máš zachraňovat, když nezvládneš kritiku? Od spasitelky bych čekala větší klid a moudrost =)). No nic, alespoň by jsi mohla napsat nějaké novinky co se týče tvých bojů, docela by mě to zajímalo =)). Budu ráda, když odepíšeš, hezký večer. pozn: Vážně se nechci hádat a vytvářet tu zlou atmosféru =)).
 
Angelikamal
06.05.11
22:15
Nereg.

IP: 188.134.135.*
Marion
Hele dnes jsem měla dost perný den a já prostě nemohu vydržet věčně navýc mám tolik problémů stima bestiema že nevým kam dřív skočit a ano zničila jsem strom jenže to jsem ještě nebyla vlkodlak a ani upír takže mě to pochopitelně moc nezajímalo prostě jsem se potřebovala vybýt a bylo to lepší než zabýt nebo ho přizabýt toho na koho jsem měla stek a navýc po ruce nebyl žádný pytel a všede kde ho měly tak bylo zavříno takže klid. Prostě dneska nemám zrovna dobrý den nejdříve mě stíhá bestie potom na Prvotního přijde no Jaro takže my te%d skáče před domem a navýc ta vize jakou měla ségra a napadení jednoho bohy který měl být uvězněný tak opravdu sorry ale ještě ty do toho a kdo by nevybuchl a ktomu ještě nepočítám tlak ve škole a blízkém okolí na to abych všec¨hno zvládla.
A toho stromu my bylo líto ale až potom co jsem se vybyla a také totálně rozmlýcených kloubů na rokou.
Takže sorry jenže já nepatřím na temnou stranu kdybych byla na temné staně nešly by po mě hned několik démonů a pekelných besti najednou. A ty si sem přijdeš začneš mýt keci a kydy na mě a kdo by nevybuchl po tak perným dnu když se do něj zase někdo naváží. Jo to jo kdybysi mě zastihl v lepší náladě a né po tm co jsem za jeden den zažila hned několik utoků tak to by bylo jiné to bych se tomu i usmála jenže teď jako sorry ale fak na to nemám abych se po dnešu udržela v klidu. A chceš novynky bezva tak tady jednu máš jde po mě dávný bůh smrti Kalin sleduje mě a he jediný co ho drží odemě dál je to že ho vydím a dokážu proti němu bojovat a odmrštit ho odemě. Jinak bych už byla asi no v jeho moci.
Takže promiň ale dnes byl fak perný den na to abych byla klidná.
Buď požehnána
 
vampireza
13.12.11
19:23
Nereg.

IP: 83.208.10.*
je to fakt že je to čím dál horší temnota se šíří čím dál rychleji
 
davos
03.01.12
16:18
Nereg.

IP: 81.19.11.*
Angelikamal: Rád bych nějak pomohl, pokud to bude v mých silách. Pokud budeš mít zájem, tak piš na email: davidasis@seznam.cz
 
Nullam medicin
03.01.12
19:52
Reg. před 2016

Přidávám se nebot vím co se tu v noci děje a nechci aby to došlo tak daleko jak si myslím...
 
W-I-W
03.01.12
22:27
Reg. před 2016

Angelikamal napsal jsem ti na email tak prosím odepiš
 
iksypsi
12.01.12
11:51
Nereg.

IP: 78.80.83.*
noc je spravedlivá? aha aha aha. souhlasím temnota se šiří čim dal rychleji, hlavně ve hlavách
 
Kasto
03.08.12
19:29
Nereg.

IP: 82.145.216.*
Také ti chci pomoc angelikalam
 
Banshee01
04.08.12
17:58
Reg. před 2016

Má drahá AngelicaMal,tuhle bitvu nikdy nevyhrajete!Hledat pomoc u nevěřících je chyba,jste nám ty a tobě podobní k smíchu!Zlo se šíří rychle a bují v každém z vás.Náš pán vás rozdrtí máchnutím ruky jako bídné červy .Jsi ,ale velmi zajímavá náš pán ti nabízí ,abys přešla na naší stranu.Na tu správnou.Rozmysli si to dobře protože máš jen jeden pokus.Pokud budeš nadále vzdorovat,vyhladíme tě z povrchu zemského.Nuže budu se těšit jak odpovíš.
 
lillian
26.02.15
11:45
Nereg.

IP: 83.240.4.*
Taky bych chtěla pomoci. Věřím v Nyktu a v její magii. :)
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)