English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.7.2024
Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.7.2024
Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Strašidelná místa - Děvět křížů

zpět

Pěkný letní den vám přeji. A když už tady máme to zmiňované léto, napadlo mě, že bych vám mohla napsat pár tipů na dovolenou. A nebyla bych to já, kdyby ta místa nebyla něčím výjimečná.

V jedné známé písni se zpívá „ i cesta může být cíl“. Začněme teda jedním takovým místečkem, které vlastně spousta z nás někdy míjela, nebo se tam i zastavila po cestě od někudy někam, aniž by věděla, co se tam stalo.

Naší první zastávkou bude Devět křížů u dálnice D1 kousek od Brna a malebné vesničky Lesní Hluboká. Víte ale, proč se tomuto místu říká právě „u devíti křížů“? A proč jich je právě devět?

Legenda říká, že se tu někdy kolem roku 1540 odehrála hrůzná scéna. Zámožný sedlák zachránil život zraněnému mladíkovi, který se ale mimo plán zamiloval do jeho dcery, která ho ošetřovala. Samozřejmě se to tatínkovi vůbec nelíbilo, protože si pro dcerku představoval bohatého ženicha. Mladík odešel do světa, kde zbohatnul a pak se chtěl vrátit pro svoji vyvolenou. Jaké ho ale čekalo překvapení, když zjistil, že se bude brzy vdávat za jiného. To ho naštvalo tak moc, že se v hostinci domluvil s myslivcem, že mu pomůže se pomstít. V den obřadu zabili sedm lidí ze svatebního průvodu. Byla mezi nimi i nevěsta se ženichem. Mladíkovi došlo, co udělali, a že je čeká dřív nebo později trest, a zdrcený napřed popravil myslivce a nakonec i sebe. Dodnes najdete na tomto místě devět dřevěných křížů, pod kterými jsou těla pohřbena.

Existuje hodně svědectví místních, ale i náhodných návštěvníků devíti křížů, kteří popisují, že tu viděli nějaká podivná zjevení, slyšeli výstřely, nebo křik. Nikdy se nikomu nepodařilo tyto zvláštnosti vysvětlit. Šlo teda o opakování krvavého svatebního dne? Nebo se duše mladíka a myslivce vrací na místo jejich činu? A nebo se svatebčané nedokážou odpoutat od svých devíti křížů…?

 

Vaše čarodějka Eva

Online výklady ZDARMA:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


Další z blogu:Výklad snů pro začátečníky10 kroků k sebeláscePatříte mezi osudové páry?Planety a jejich propojení v horoskopuBarevné spektrum čaker5 typů spřízněných duší, se kterými se v životě setkáte
Diskutujte o - Strašidelná místa - Děvět křížů:

Anonym Petr / (03.11.17)
Je to tak mám fotku, kdy můj kamarád vyfotil v této lokalitě náhodný snímek. Když si ho doma zvětšil je na něm patrná postava v bílé kápi.

Anonym Martina / (22.07.17)
Před půlnocí jsme jeli se synem a pejskem po dálnici. Dosud klidný pes se v horké noci najednou probudil a začal se třást, zabalila jsem ho do deky, třes neustával. Syn říkal, bude Devět Křížů, tady se prý kdysi něco stalo, kdoví, co cítí. Pes se uklidnil až kus za motorestem.Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)