Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 2.6.2020
Svátek slaví Jarmil, zítra Tamara.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 2.6.2020
Svátek slaví Jarmil, zítra Tamara.
Blog:Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Fakt hodně divnej sen02.06.20 / steffanovan v Sny
Mluvení ve snu cizím jazykem01.06.20 / Jirik v Sny
láska01.06.20 / Gama v Láska
Mluvení ve snu cizím jazykem01.06.20 / Gama v SnyKaždý můžeme jít vlastní cestou. Naslouchejme svému srdci.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Lidé v tomto domě budou šťastní. ”


Myšlenky moudrých

Goethe

I chyba může být užitečná, dokud jsme mladí, ale nenesme ji s sebou do stáří.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

Odwiedź tę stronę w języku polskim: Mojeczary.pl!

Strašidelná místa - Děvět křížů

zpět

Pěkný letní den vám přeji. A když už tady máme to zmiňované léto, napadlo mě, že bych vám mohla napsat pár tipů na dovolenou. A nebyla bych to já, kdyby ta místa nebyla něčím výjimečná.

V jedné známé písni se zpívá „ i cesta může být cíl“. Začněme teda jedním takovým místečkem, které vlastně spousta z nás někdy míjela, nebo se tam i zastavila po cestě od někudy někam, aniž by věděla, co se tam stalo.

Naší první zastávkou bude Devět křížů u dálnice D1 kousek od Brna a malebné vesničky Lesní Hluboká. Víte ale, proč se tomuto místu říká právě „u devíti křížů“? A proč jich je právě devět?

Legenda říká, že se tu někdy kolem roku 1540 odehrála hrůzná scéna. Zámožný sedlák zachránil život zraněnému mladíkovi, který se ale mimo plán zamiloval do jeho dcery, která ho ošetřovala. Samozřejmě se to tatínkovi vůbec nelíbilo, protože si pro dcerku představoval bohatého ženicha. Mladík odešel do světa, kde zbohatnul a pak se chtěl vrátit pro svoji vyvolenou. Jaké ho ale čekalo překvapení, když zjistil, že se bude brzy vdávat za jiného. To ho naštvalo tak moc, že se v hostinci domluvil s myslivcem, že mu pomůže se pomstít. V den obřadu zabili sedm lidí ze svatebního průvodu. Byla mezi nimi i nevěsta se ženichem. Mladíkovi došlo, co udělali, a že je čeká dřív nebo později trest, a zdrcený napřed popravil myslivce a nakonec i sebe. Dodnes najdete na tomto místě devět dřevěných křížů, pod kterými jsou těla pohřbena.

Existuje hodně svědectví místních, ale i náhodných návštěvníků devíti křížů, kteří popisují, že tu viděli nějaká podivná zjevení, slyšeli výstřely, nebo křik. Nikdy se nikomu nepodařilo tyto zvláštnosti vysvětlit. Šlo teda o opakování krvavého svatebního dne? Nebo se duše mladíka a myslivce vrací na místo jejich činu? A nebo se svatebčané nedokážou odpoutat od svých devíti křížů…?

 

Vaše čarodějka Eva

Další z blogu:Krásné dárky na poslední chvíli9 věcí, kterých se vyvarovat, pokud chcete být úspěšníJaký filmový žánr preferují jednotlivá znamení zvěrokruhu?Na křídlech andělůCo nám brání využívat šestý smyslKvantová psychologie – skryté možnosti člověka


Co si o tom myslíte Vy?:

Anonym Petr / (03.11.17)
Je to tak mám fotku, kdy můj kamarád vyfotil v této lokalitě náhodný snímek. Když si ho doma zvětšil je na něm patrná postava v bílé kápi.

Anonym Martina / (22.07.17)
Před půlnocí jsme jeli se synem a pejskem po dálnici. Dosud klidný pes se v horké noci najednou probudil a začal se třást, zabalila jsem ho do deky, třes neustával. Syn říkal, bude Devět Křížů, tady se prý kdysi něco stalo, kdoví, co cítí. Pes se uklidnil až kus za motorestem.Nebo pokračujte třeba na:
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)