Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 26.6.2019
Svátek slaví Adriana, zítra Ladislav.Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Vaše indiánská karta - Myš

zpět

Myš - Opatrnost

Myško, chtěl bych umět prozkoumávat svět tak podrobně, jako to umíš ty. Jsi opatrná na svých cestách, jako já nikdy nebudu umět být.

Myš není dravec ani tvor k pomazlení. Je téměř na konci potravinového řetězce. Mám spoustu přirozených nepřátel, ale chuť do života jí to rozhodně nekazí. I když žije ve věčném stresu, hledání, zkoumání a ověřování, stejně každé ráno vstane, a pokračuje dál na své dobrodružné cestě životem. Její chování je takřka až paranoidní. Její nedůvěra a podezřívání možná až chorobné. Ale kdo by se tomu malinkému stvoření divil? S takovou spoustou nástrah kolem ní.

Výklad významu:

Myš opatrně prozkoumávající kartu, která ji k vám přinesla, vás přišla varovat. Něco ve vašem životě není tak, jak by mělo být. Dejte si pozor a vše, co se důležitého událo, ať už to byla prohlídka u lékaře, velká zkouška, pracovní pohovor, anebo právnický úkon. Pokud máte možnost, nechte si poradit od někoho dalšího. Jestli vás něco velkého teprve čeká, důkladně si vše prověřte. Ujistěte se, že je řešení této situace nevyhnutelné a neodkladné a seznamte se se všemi možnými riziky, abyste se je mohli pokusit minimalizovat. Mohlo by se stát, že někdo udělá chybu, která by vás později mohla velice mrzet. Buďte opatrní jako malá obezřetná myš, a vše se v dobrém vyřeší.


« Vytáhněte si jinou indiánskou kartu »
Diskutujte na téma :
Anonym Marí Ka
(20.06.19 / 05:51)
Ďakujem
Anonym Martina kaplanova
(18.06.19 / 22:58)
Děkuji pěkně
Anonym lukas pecha
(18.06.19 / 20:40)
dekuji amen
Anonym anka Smatova
(18.06.19 / 18:06)
Ďakujem
Anonym Oldřiška
(18.06.19 / 15:09)
to je přesné
Anonym Stanislava
(18.06.19 / 14:44)
díky to sedí přesně
Anonym Anm
(17.06.19 / 18:03)
Dekuji!
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)